Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu bojuj o ocenění, v pátek si přitáhni štěstí

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 07.01.2019, 10:06 | 07.01.2019, 10:06 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

7.1.2019
V pondělí zabloudíte do vizí a snů, z nichž některé můžou přinést i užitečný nápad. Dnes se budete neustále snažit o rovnováhu protikladů v každodenním životě, já-rodina, povinnosti-zábava, práce-odpočinek atd. Zbytečně moc nepřemýšlejte, spíše dělejte to, u čeho se cítíte dobře. Přáli byste si být užiteční a milovaní, posloužit jiným, ale investujte tuto energii jen tam, kde nebudete zklamáni.

 

8.1.2019
V úterý bude spoustu situací v rukou osudu. Proto citlivě vnímejte všechny náznaky, sledujte, v jakém proudu plujete. Zastavte se, pokud se vám něco nezdá. Do pohybu se dejte, teprve víte-li kudy povede klidná a bezpečná trasa. Zapomeňte na agresivitu a útočnost, spíše nalezněte klid a mír. Odpouštějte i těm, kteří vám ublížili.

 

9.1.2019
Ve středu udělejte vše pro to, aby vaše hodnoty a činnosti byly zviditelněné a dočkali jste se tak zaslouženého ocenění v jakékoli podobě. Dnešní den, a vaše duše to cítí, si přeje druhé učinit spokojené a šťastné, a tím se i vy sami bude cítit naplněni. Odpoledne je plné signálů a zvláštních vjemů, které vám chtějí ukázat směr i cestu, která je pro vás v tuto chvíli ta nejlepší.

 

10.2019
Ve čtvrtek dojde k významným a neuvěřitelně rychlým pracovním nebo emočním rozhodnutím a změnám. Můžete povýšit nebo skončit v zaměstnání. Také přehodnotíte své city a pocity ve vztazích partnerských, rodinných, přátelských i kolegiálních. Některé prohloubíte, jiné ukončíte, ale také se můžete seznámit s člověkem, který Vám bude připadat něčím přitažlivý, neodolatelný a blízký (logiku v tomto případě nehledejte).

 

11.1.2019
V pátek je štěstí na vaší straně, budete-li veselí a usměvaví. Dnešní den je soutěživý a tím pádem se s nadšením zapojíte do vzrušení ze hry, ať půjde o práci, život nebo lásku. Se svým optimismem dokážete udělat divy a přesvědčit ostatní, že právě ta vaše myšlenka je tou správou cestou, kterou se vydat. S podřízeností se dnes smíříte jen těžko, jinak způsobíte velký křik.

 

12.1.2019
V sobotu si užijte volný den. Hlava vás totiž bude neustále nutit nad něčím přemýšlet a něco dělat. Zapomeňte na práci a některé povinnosti, vypněte mobil, počítač, nebudete tak v napětí, že někdo zavolá či napíše. Uvolněte se a věnujte se obyčejným aktivitám. Zvolte místo a činnost, kde se uklidníte a zbavíte starostí. Nechejte do srdce proudit uklidňující atmosféru přírodních vůní, tvarů a melodií, ne stres. Nabijte se na další dny.

 

13.1.2019
Neděle je popichující. Každou chvílí vás něco vystresuje, zaskočí, překvapí, rozhodí. Obrňte se trpělivostí a zhodnoťte, kdy a kde je potřeba se ztišit, vyslechnout, vypozorovat a kdy se vzepřít, aby s vámi nebylo manipulováno jako s loutkou. K večeru se dočkáte klidu a nakonec si uvědomíte, že nebýt dané vzrušující události, nacházeli byste se stále v začarovaném kruhu.0 hlasů
Vaše hodnocení