Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu nic neodkládejte, sobota odhalí velké tajemství

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 11.11.2019, 10:12 | 11.11.2019, 10:12 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

11.11.2019
V pondělí převládá nad vším ostatním citový život. Konečně máte možnost uspořádat si vlastní vztahy podle svých představ, které se však můžou odklonit od původních iluzí, a navíc z druhé strany se nemusíte dočkat s pochopením. Nejdůležitější je ovšem váš vlastní dojem a názor, co chcete a jak to chcete. A v tom vám dnes všemi možnými způsoby pomáhá vaše duše, signály těla a vnější znamení.


12.11.2019
V úterý nebuďte zbytečně přísní ani na sebe ani na ostatní. Nesnažte se, aby vše bylo dokonalé, na minutu přesné a smrtelně vážné. Dnešek touží po dobrém rozmaru, optimistickém duchu a potěšení všeho druhu. Dejte průchod radosti, hravosti, nesmyslům, chechtejte se vtipům, hloupostem, škádlete se s kolegy, doma s dětmi se nalaďte na jejich věkovou úroveň… pak zjistíte, že s tímto rozpoložením dosáhnete všeho mnohem snáz, zatímco jindy se moříte.

 

13.11.2019
Ve středu si bohužel neodpočinete. Stále bude co řešit a místo aby práce ubývala, tak se více a více hromadí. Vše, co přijde do cesty byste neměli odkládat, ale prakticky si s tím poradit. Nejspíše vás zaskočí různá nedorozumění, únavné vysvětlování, průtahy, což bude mít za následek snížení vaší výkonnosti i pozornosti. Proto je nutné prokládat aktivitu relaxační potřebou, o kterou tělo žádá, ať jsou to nohy na stole, sprcha, toaleta, pravidelná káva či jiné rituály.

 

14.11.2019
Čtvrtek vaším životem proletí jako blesk. Vše bude rychlé, náhlé, snadno uskutečnitelné, spoustu věcí se vyřeší samo od sebe. Začnete si více uvědomovat své vlastní bytí a uvědomíte si, že není nutné se stále jen někomu a něčemu podřizovat, ale že můžete vyjádřit svůj názor, plán, rozhodnout se dle svých potřeb a žít svůj život naplno. Proto není vyloučené, že dojde ke změnám, které nenastartuje nikdo jiný než vy.

 

15.11.2019
V pátek se nese v duchu zvýšené citlivosti. Otevíráte se lásce, laskavosti, soucitu a společnému sdílení. Nechcete být sami, proto si sjednáte schůzku ve dvou a nebo ve skupině přátel. Možná se někdo ve vaší blízkosti cítí osamocen, ale neumí se buď vyslovit nebo je nesmělý. Všimněte si takového člověka a nenechávejte ho se dále trápit. Každý kdo chce, dnes může najít svou spřízněnou duši, protože plujete na vlnách seznamování, přitahování, flirtování i milování.

 

16.11.2019
Sobota vám pomůže nahlédnout do něčeho, co pro vás zatím bylo neviditelné, tajemné, zamotané nebo ztracené. Může se jednat o vaše nitro, vaši minulost, ale i věci okolo vašich nejbližších, o kterých jste neměli ani ponětí. Není nutné, abyste hned vše, co se dozvíte, rozhlásili do amplionu, spíše si to nechejte pro sebe a uvidíte, jak v dalším období budou narůstat nejen detailnější informace, ale i pochopení, protože jednotlivé střípky zapadnou do konkrétnější celkové podoby.

 

17.11.2019
V neděli vás nečekané stresující okamžiky nebo dlouhodobě dusná atmosféra vyburcuje k tomu, abyste jednali. Cítíte, že se vám otevírají nové možnosti, ale pokud se neuzavře minulost, posun není možný. Proto jsou pro dnešek důležitá slovíčka „ano“ a „ne“, nic mezi tím, jako možná, někdy apod. Buďte zodpovědní za sebe i za ty, kteří jsou malí nebo jinak bezmocní.0 hlasů
Vaše hodnocení