Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ve středu tu buďte pro druhé, v pátek nahlédnete vyšší smysl

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 04.03.2019, 09:50 | 04.03.2019, 09:50 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

4.3.2019
V pondělí se vše odehrává kolem ega. To se bude zmítat mezi nadprůměrným smýšlením a destruktivním zdeptáním. Psychická soudržnost se bude rozpadat díky iluzím a obviňování z okolí, ale i sebe sama. Smyslem tohoto boje je přijít na to, co v tuto chvíli brzdí nebo znesnadňuje vývoj vlastního Já a dosáhnout tolik potřebné rovnováhy, čímž obnovíte svou důvěru. Zbytečně neriskujte, abyste si nepřidělali nové starosti.

 

5.3.2019
Úterý klade obrovský důraz na komunikaci. Nemůžete po druhých chtít, aby se načetli do vaší mysli a chovali se, jak potřebujete či plnili vaše přání. Oni vás jen vidí. Ve všech situacích, které budou zmatené, se nejdříve zorientujte. Je dobré vědět, co se děje, co cítíte, o čem přemýšlíte a kam to směřuje a kam by to mohlo vést, kdybyste zasáhli. Buďte však upřímní, nejde o konkurenční boj či tahání se o vítězství.

 

6.3.2019
Ve středu s trpělivostí a vlídností přijímejte názory, pocity i problémy ostatních lidí. Může být těžké vyjádřit lásku nebo soucit, pokud jste vy sami smutní nebo zranění. Pak je ten správný čas na vyléčení. Popření, pocit viny, hanby, hluboce pohřbený hněv a další škála emocionálního hromadění se dnes může uvolnit, rozpohybovat, posoudit, pochopit, odpustit… Nebojte se požádat někoho blízkého nebo odborníka o pomoc s touto náročnou terapií, která by měla probíhat v soukromí a bezpečí. Pak znovu objevíte lásku, radost, krásu a chuť být.

 

7.3.2019
Ve čtvrtek se nejspíše budete divit, co se to děje. Většina z vašich plánů či zajetých systémů se bude odehrávat jinak a úmyslně vyjede ze svých zajetých kolejí. Nevyčerpávejte se zbytečným zachraňováním nebo hledáním zkratek. Stejně žádné nezaberou. Dopoledne vás sice můžou převálcovat obavy, ale odpoledne se vám energie a síla navrátí a budete schopni najít řešení i vymyslet nové strategie a plány, které budou daleko působivější než ty původní.

 

8.3.2019
V pátek si neberte věci příliš osobně. Dnešní den není jen o vás, ale chce vám ukázat, jak se cítí a v co věří druzí lidé. Tím, že přijmete roli partnera, přítele, asistenta, terapeuta, záchranáře se ve vás něco zvláštního odehraje. Jako by vás cosi rozjasnilo, zjemnilo a předalo vyšší smysl. Otevře se něco, co jste dříve nevěděli a nezažili, možná jen slyšeli, ale nedávali tomu potřebnou váhu. Díky dnešnímu dni začnete přehodnocovat každou maličkost i každý budoucí krok.

 

9.3.2019
Sobota přináší rychlé až překotné myšlení, změny v chování a spoustu vizí a přání, které však mohou v budoucnu ztroskotat, protože nemusí být vystavěny na pevných a reálných základech. Možná budete mít pocit, že nepatříte do příslušné rodiny, komunity, ani do tohoto světa. Nebo že nic nemáte a nebo neděláte, co by přispívalo k nějakému blahu. Takováto roztříštěnost nikam nevede, proto se raději zabavte tvůrčí činností, prací nebo jeďte na výlet a rozplývejte se nad maličkostmi.

 

10.3.2019
V neděli vyjadřujte své pocity spontánně a dovolte i ostatním, aby dělali totéž. Jestliže existuje nějaká překážka mezi vámi a někým jiným nebo nějakou situací, pak se zamyslete, co konkrétně dělá onu neproniknutelnou stěnu. Průlom nastane, jakmile sestoupáte do hlubokého podzemí sebe sama. Zde najdete klíč ke dveřím, které zatím byly neviditelné. Tento hojivý proces uvolní spoustu jiných obručí, díky kterým se budete cítit báječně. Poznáte to i fyzicky, buď se zbavíte problému chronického nebo něčeho, co je v těle nebo na kůži navíc a nepotřebujete to.0 hlasů
Vaše hodnocení