Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Velikonoce budou plné změn, napravování i tajemství z minulosti

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 15.04.2019, 09:42 | 15.04.2019, 09:42 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

15.4.2019
V pondělí hledejte způsoby, jak spojit potřeby nebo představy druhých s vlastními. Uvědomte si, co máte a pochopíte, co je nezbytné a co přebytečné. S největší pravděpodobností pak nabídnete svou podporu nebo pomůžete službou. Budete-li dostatečně trpěliví a citliví, všimnete si těch detailů, které vás potěší, zaujmou, dají základ něčemu novému. To vše prospívá k osvěžení mysli i těla.

 

16.4.2019
V úterý se ihned po probuzení nastartujte, na autopilota nespoléhejte. Vyžaduje se totiž stoprocentní přítomnost v daném čase, rychlé myšlení i jednání. K večeru, i když znaveni, přehodnotíte svou pozici a potřeby. To, čeho jste doposud dosáhli, plány a myšlenky, které považujete za ty nejlepší ve vašem životě, se převrátily naruby a vy usoudíte, že to vlastně není úchvatné, dokonalé a že i na některé lidi se díváte intelektuálně či emocionálně jinak.

 

17.4.2019
Středa obnovuje touhu život žít a žít opravdově a naplno, nejenom být ve vleku událostí a nebo to někam tlačit a myslet si, že toto je skutečné naplnění. Každinká nelibost či frustrace má svůj prazáklad a proto se začne otevírat spoustu otázek a odpovědí, přičemž jedna odpověď dá podnět k dalším několika otázkám, až se nakonec konečně doberete k těm správným otázkám a upřímným odpovědím. Falešné představy a víra tak rázem ztratí svůj smysl a rádi je odhodíte.

 

18.4.2019
Ve čtvrtek budete stále podněcováni k přemýšlení o sobě a o tom, co vše máte za sebou a jaké konkrétní zkušenosti ochudily či obohatily váš život. Čím více přijmete svou vlastní realitu, tím více oceníte realitu druhých. Toto vše rozšíří vstup do mysli a navíc budete obdarováni miskou moudrosti. Tímto začnete být klidnější, srozuměni se sebou, okolím, s různorodostí lidí, chování, myšlení, vyjadřování. Ideální čas být více venku v neohraničeném prostoru.

 

19.4.2019
V pátek si udělejte čas na vše, co je pro vás důležité. Nedovolte, aby vás něco odvrátilo a nebo aby vám někdo zabránil v realizaci toho, na čem vám záleží. Možná se takto odhalí fakt, kdo je přítel a kdo jen známý. Energii použijte jako hnací motor i na to, co se vám v minulosti nepovedlo a nyní to napravíte. V případě, že potřebujete prosadit svůj názor nebo sebe sama, dnes je ten správný den.

 

20.4.2019
Sobota je příliš citlivá, a proto se můžete být zmateni sami se sebou, v rodině, ve světě. Všechny ty myšlenky, pocity, vzpomínky, zklamání, naděje, radosti, strachy, vztahy, odpovědnosti se melou. Stabilitu najdete v jednoduché separaci mezi tím, co cítíte jako příjemné a co ne. Pohřběte ty pocity, které vás vždy rozruší. Opusťte minulost. Dnešní den je tímto velmi léčivy, působí však zevnitř ven, ne obráceně.

 

21.4.2019
V neděli se změní spoustu věcí, vy sami nebo vám do života vejde nový člověk či naopak přestane někdo existovat, díky nějaké zápletce přemístíte svůj život novým směrem. Dnešní den potápí staré a zchátralé, ale současně dává prostor ke znovuzrození čerstvého, nového, nepoznaného. Dnes je dovoleno dělat vše, co vás nesvazuje, uvolní a pobaví. Buďte veselí a berte život takový jaký je, neplýtvejte svou energií tím směrem, který vám zpětně už nic nepřináší.

 

22.4.2019
Velikonoční pondělí je choulostivé na respektování lidské důstojnosti. Něco z minulosti vstupuje do současnosti. Pamatujete si, jak jste se cítili tehdy a jak se časem proměnily vaše pocity a za jakých okolností? Buďte si více vědomi toho, co zažívají ostatní a s velkým taktem a trpělivostí změňte způsob komunikace a celkového přístupu. Také nedovolte nikomu jinému ponižovat vaši vlastní hodnotu a ochraňte si svá práva.0 hlasů
Vaše hodnocení