Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: První týden prázdnin ovlivní magické novoluní

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 01.07.2019, 11:04 | 01.07.2019, 11:04 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

1.7.2019
Po roztěkaném červnu tady máme konečně nový měsíc. Vše bude chtít nabrat pravidelnost a možnost alespoň krátkodobého plánování, čímž se nastolí věcem řád a bezpečí. Dostanete chuť užívat si, radovat a něco vytvářet. Proto neodmítejte výzvy, kterými můžete změnit své stereotypy, ale předtím si objektivně prohlédněte okolnosti i podmínky a všímejte si, jak jsou propojeny, teprve pak konejte.

 

2.7.2019
V úterý, díky číslům i novoluní, nás čeká zmatené prožívání v citové a emoční oblasti. Pokusíte se o cokoli, a často nevědomě či nechtěně, abyste prožili vzrušení, dramatickou scénu, konkrétní zkušenost nebo rychlý životní přechod do neznáma. Může projít i bolestnou citovou proměnou v přátelských či milostných vztazích, doma i v práci, nebo jen ve svém nitru. Během dne prokládejte duševní činnosti či myšlenkový kolotoč fyzickou prací či sportovní aktivitou.

 

3.7.2019
Středa je mentálně akční, soutěživá a ve všech činnostech netrpělivá. Spojením intuice a vůle prosadíte veškeré své myšlenky. Můžete postupovat rychle a s úspěchem, jen je lepší vše dříve dokonale naplánovat. Odpoledne přináší spoustu nových příležitostí, kterých byste se měli chopit a využít je ke svému prospěchu. Hlava bude občas trpět přetlaky energie, pomůže voda – opláchnout nebo mokrý ručník na čelo.

 

4.7.2019
Čtvrtek si bude často libovat v dramatických scénách. Dopoledne je přecitlivělé, sebelítostivé a vyčítající, odpoledne nabere jinou energii, konfliktní a bojovnou. Nepodivujte se ani neplačte, dopadnou-li některé z naplánovaných aktivit na dnešek úplně jinak nebo nedopadnou vůbec. Zkrátka žijte přítomností, buďte tam. Monitorujte okolí a současně vnímejte reakce vašeho těla. Pak budete s naprostou jistotou vědět, na které z cest se vyhnete překážkám a problémům.

 

5.7.2019
V pátek se budete cítit silní, odvážní a neporazitelní. Máte možnost se přenést přes své vlastní stereotypy, bloky v myšlení či křivdy. Dovolte sami sobě být svobodnější. Opusťte klec, i když se zdá být dokonale známá, důvěryhodná a jistá. Ale proč byste nemohli něco dělat jinak, proč byste nemohli mít jiný sen? Využijte dnešek k nalezení sebe sama. Ke každé myšlence přistupujte co nejoriginálněji. Nebojte se překročit svou vlastní hranici a zariskovat.

 

6.7.2019
Sobotní témata se točí kolem jistot, finančních, materiálních, ale i citových. Zkuste se na ně zaměřit z jiného úhlu a bez růžových brýlí, bez nalhávání sami sobě. Opravdu je nechcete měnit? Opravdu jsou stále příjemné a naplňující? Opravdu…? Neklid jen tak nepoleví, dokud si nepřiznáte, že je čas na řešení. Mozek potřebuje sílu a bude žádat více cukru, ať se nacpete ovocem, zmrzlinou nebo báječným koláčem, rozplývejte se nad každým soustem.

 

7.7.2019
Díky nadměrné energii se v neděli vrhnete do všech možných aktivit, budete toužit po jakémkoli dobrodružství a zdolání konkrétního bodu nebo vrcholu. Kontrolujte své chování, jednak abyste nepřekročili své hranice možností a nebyli pak vyčerpaní a dále, abyste druhým příliš nenařizovali, jak se správně chovat a co, jak a kdy mají dělat. Cokoli dnes zahájíte s úspěchem hravě zakončíte. Po dobrém obědě si bude chtít tělo na chvíli odpočinout, vše strávit. Kdyby bylo v pohybu, cítili byste tíhu v žaludku, objevily by se křeče, plynatost a další neduhy.0 hlasů
Vaše hodnocení