Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: První týden školy přinese stres, zmar i romantiku

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 02.09.2019, 10:18 | 02.09.2019, 10:18 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

02.9.2019
V pondělí většina z nás opět naskakuje do pracovněškolního režimu. Celé dopoledne tomu budeme chtít utéct povídáním o zážitcích, ukazováním suvenýrů, předváděním se v nových šatech. Odpoledne toto vše zmizí a nezbyde než si uvědomit realitu a začít pečlivě plnit povinnosti a z chaosu se vypracovat do uspořádaného systému. Navečer budete stále plni nových dojmů a napětí, co vše je potřeba v příštích dnech zařídit. Proto si na uklidnění dopřejte šálek čaje, skleničku vína, uklidňující hudbu nebo jógové cviky.

 

03.9.2019
V úterý se můžete cítit pod velkým tlakem, ale neobviňujte za to ostatní. Většinu stresových situací si vytvoříte sami tím, že něco nevíte, že nestíháte, že to nebude perfektní, že vás někdo neposlouchá apod. Celý měsíc září je takto nastavený, proto čím dřív se budete umět ztišit, zastavit se a nastavit krátkodobé úkolové etapy, tím lépe pro vás a vaše tělo. Abyste si zajistili vydatný spánek a mentální ticho, nezapomínejte na fyzické vybití, sportem či prací.

 

04.9.2019
Ve středu už nebudete mít problém s tím, že je po prázdninách a že jste najeli do vyjetých kolejí. Dopoledne naberete šťávu a vyřídíte vše, co je třeba a i to, s čím jste v minulosti zápasili. Odpoledne odměňte sebe, partnera nebo děti a společně se pobavte při nákupech, jídle, zábavě, společenské nebo kulturní akci. Ve vzduchu bude jasněji cítit chemie, proto využijte šanci na sblížení se s někým, kdo je na podobné vlně jako vy.


05.9.2019
Ve čtvrtek je na prvním místě uznání, kariéra a ohodnocení, buď ve formě postupu nebo finanční odměny. Sesypalo-li se na vás více práce, pak neváhejte a diplomaticky požádejte vedení o kompenzaci. V odpoledních hodinách můžete dobře nakoupit, získat výhodnou půjčku, uzavřít obchodní smlouvu, začít s podnikáním, rozjet e-shop, na výbornou udělat zkoušky v autoškole a nebo dojít k rozhodnutí a uskutečnit zásadní životní krok.

 

06.9.2019
Od pátečního rána se nebudete moci dočkat víkendu. Celý den je spíše snivý, romantický, makronkově barevný. Možná i proto se vám stále budou na něco sbíhat sliny. Zkuste si zařídit dřívější odchod z práce a ukojte své potřeby, ochutnejte nějakou laskominu, dojděte si ke kadeřníkovi, na manikúru, nenechávejte se dlouho přemlouvat na rande. I děti budou více náročnější, vybíravější, mlsnější a chtivější věcí nebo vaší pozornosti.

 

07.9.2019
Sobotní ráno si buď vychutnejte déle v posteli, ale pokud jste blíž přírodě, pak si přivstaňte a jděte si zacvičit, na procházku a nebo cíleně na houby, protože dnešek přeje bohatému sběru. Celý den je třeba vyvážit aktivity, které děláte s chutí a do kterých se musíte nutit a bohužel se jim nevyhnete. Velmi dobře to poznáte na náladě své i ostatních, zda nepřevažuje negativní strana. Dokonce se může spustit alergie – kožní, dýchací, oční a nebo bodavá bolest něčeho. Zamyslete se, co že vám tak vadí a jestli to lze odstranit.

 

08.9.2019
V neděli se uklidněte, nespěchejte, dopřejte si dobrou snídani nejlépe na čerstvém vzduchu nebo alespoň při otevřeném okně. Díky dostatečnému přísunu kyslíku si dokážete systematicky rozložit nejen dnešní den, ale i celý následující týden. Budete-li odpoledne na cestách, pak se chovejte moudře a ustupte z cesty těm, kteří jsou závislí na svém egu a dávají to očividně najevo. Večer jděte do postele až když budete spokojeni s tím, co jste zvládli a jak máte kvalitně rozvržené plány.0 hlasů
Vaše hodnocení