Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Středa oživí stará přátelství, v sobotu budete muset měnit plány

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 24.06.2019, 10:52 | 24.06.2019, 10:52 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

24.6.2019
V pondělí pracujte na své budoucnosti, přemýšlejte jak rozvinou své schopnosti, získat kvalifikaci nebo s kým se sblížit. Dnešek je hravý a fantazie má dveře otevřené. K večeru však mohou vzniknou hádky, nečestné jednání či nevěry. Ve vyhrocené situaci zbrzděte, nadechněte se a odejděte na místo, kde si srovnáte pocity i myšlenky. Zpříjemněte si den nákupem něčeho, co vás okouzlí, naladí, zjemní, uvolní.

 

25.6.2019
I když je úterý nadmíru stresující, nebojte se, že by vám tyto stavy nějak ublížily. Naopak, v tomto zmatku a shonu nakonec dokážete víc, než kdybyste se drželi plánu či zaběhlého systému. Mozek pracuje na maximální výkon, a tak díky logickému i analytickému myšlení, představivosti, originalitě a smyslu pro detail vymyslíte úžasné věci, nad kterými jste si doteď lámali hlavu a ztráceli naději. Jděte do všeho s plným nasazením.

 

26.6.2019
Středa je velmi proměnlivá, nestálá a neuchopitelná, i když si budete přát pravý opak. Nostalgický den ideální na snění a vzpomínání, s chutí pak možná oživíte a rozproudíte staré přátelské vztahy. S partnerem se pravděpodobně pustíte do řešení zásadních otázek, kde velkou roli sehrají vaši přátelé a kamarádi. Můžete se dočkat ukončení vlekoucí se situace, a ať bude znít verdikt jakkoli, vám se uleví a do života se vám vrátí klid.

 

27.6.2019
Čtvrteční den ovládá fantazie, nápady, humor, dobrodružství, cestování. Využijte toho a vyneste na světlo sebe, své plány či dílo. Se šarmem a vtipem získáte obchodního partnera či klienta, otevřete-li navíc své srdce, potkáte pravou lásku nebo získáte upřímného přítele. Užijte si tento den skvěle, pozvedněte si náladu zábavou, kulturní akcí, dobrým jídlem a pitím. Problémy a strasti odložte, případně je zlehčete.

 

28.6.2019
V pátek projdou vaší myslí všechny hluboké citové vazby, znovu se otevřou radosti i strasti či křivdy. Přemýšlejte o svém přístupu k mateřství, ženám, pokuste se zacelit bolestivé rány ve vztahu k matce. Blaženě prožívejte konec nějaké důležité životní fáze nebo se těšte z nového příjemného poznatku. Slzy jsou dnes nejlepším lékem, ať vzpomínáte, rozjímáte, smějete se nebo něco intenzivně prožíváte. Profesně můžete dosáhnout velkého úspěchu nebo povýšení.

 

29.6.2019
V sobotu se situace nebudou vyvíjet podle předpokladu nebo přání. Zaskočí vás nečekané události a změny plánů, zklamání v očekávání. Vnější události nabírají spád, přichází mnoho situací k řešení. Vše co bylo budováno na vratkých základech, se dnes vymkne kontrole, příp. zhroutí. Nenechávejte se ovlivnit svým okolím a odvážně konejte tak, abyste i nadále kráčeli po své vlastní cestě, kterou jste vytyčili, i když se tím možná dočkáte negativní odezvy.

 

30.6.2019
V neděli naslouchejte intuitivním myšlenkám a tělesným pocitům, řiďte se jimi, ale více je nerozebírejte a zbytečně nepitvejte. Naopak vše zjednodušujte, neutápějte se v komplikacích skutečných či myšlenkových. Ukojte své tělo či smysly něčím krásným, líbivým, pestrým, chutným, voňavým či melodickým. Barevné ovoce či tekuté víno jsou pro dnešek velmi přínosným zdrojem vitamínů. Mastné a masité hody s knedlíky by hodně dlouho tížily váš žaludek.0 hlasů
Vaše hodnocení