Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Úterý je dnem splněných přání, ve čtvrtek lásku dávejte a dostanete ji zpět

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 17.06.2019, 10:07 | 17.06.2019, 10:07 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

17.6.2019
Pondělí je nesmírně aktivní. Pocítíte větší nezávislost v myšlení, na pracovišti i doma. Všemi směry budete sršet energií a všude budete chtít zanechat svou stopu. Možná se objeví okamžik a příležitost, kdy si vzpomenete, že už jste takovou situaci zažili, ale kvůli strachu z neúspěchu ji nevyužili. Uvolněním této blokády vyvážíte mužskou mysl s ženskými emocemi a otevře se vám cesta k naplnění a realizaci snů.

 

18.6.2019
Úterý je dnem splněných přání – nalezení práce nebo koníčku, objevení ztracené věci, příchod nového přítele, zbohatnutí finanční či duševní nebo možnost otěhotnění. Můžete dělat vše, co vás napadne. Možná tím nastartujete úplně novou životní cestu, dosti odlišnou od původní. Dnešní den spouští staré zraněné pocity a zklamání, které když přijmete, budou rozpuštěny a vy uzdraveni. Pak už nebudete tím, kým jste bývali kdysi.

 

19.6.2019
Ve středu se připravte na zvýšenou aktivitu i pracovní tempo. Čeká na vás spoustu vyřizování a řešení problémů, se kterými jste nepočítali. A i když podmínky nebudou ideální, stresové situace zvládnete bravurně, a navíc bez jakýchkoliv neblahých následků. Neodmítejte pozvání na zajímavé akce, divadlo, koncert či setkání. Je to příležitost poznat nové lidi a získat zajímavé informace, zvláště cítíte-li se odříznutí nebo osamělí.

 

20.6.2019
Čtvrtek je citlivý. Potřebujete stejnou měrou lásku dávat i přijímat. Snažte se respektovat pocity jiných lidí. Najděte si také čas na své děti, partnera, přátele. Budou převládat jemné city plné starostlivosti a lásky nebo naopak prožijete citovou bouři. Dnešek odhaluje nerovnováhu a vyčerpanost v oblasti, kam jste dlouhodobě vkládali v naději na návratnost, pochopení, větší míru přátelství, lásky, uspokojení… Sebezraňování a sebelítosti již bylo dost, jděte dál.

 

21.6.2019
Pátek je aktivní, zábavný, společenský, stále v pohybu a v kontaktu s lidmi. Zvládnete vyřídit spoustu schůzek, telefonátů, zpráv. Abyste měli po celý den skvělou náladu, na všechno se dívejte s nadhledem. Smutek či prázdnotu tak rychle nahradí radost, případně zamilovanost. Lákavé pro vás bude i nakupování, neodoláte výhodným slevám věcí, které vám přijdou právě dnes pro život důležité a zainvestujete též do zážitkového víkendu nebo atraktivní dovolené.

 

22.6.2019
V sobotu se stereotypní režim nebo situace vytrhnou z běžného rytmu. Bude docházet k náhlým událostem a zvratům. Je nutné kriticky zhodnotit každou situaci, zvážit všechna pro a proti a zaujmout další originální postup. Váš vnitřní hlas vám napoví, jak postupovat. Den nabádá k větší zodpovědnosti, spoluúčasti, spolupráci a nabídnutí pomoci potřebným. Můžete vyléčit vztah, který bolí díky zraněné pýše, neprodlužujte konflikt, vyjádřete dotyčnému ústně či písemně své pocity.

 

23.6.2019
Neděle je úžasný den po všech stránkách – výkon, kvalita, úspěch, vztahy, zájem o vás. Nesnažte se, aby vše bylo dokonalé, užívejte si života, radosti, komunikace. Objevujte nové možnosti, cesty, rozšiřujte si názorové hledisko, vyjadřujte pocity, jako byste byli opět náctiletí. Léto s vámi dělá divy. Na cestách můžete potkat zajímavé a důležité lidi, kteří něco ve vašem životě změní. Penízky se kutálí k vám, ale i od vás. Proto opatrně zvažujte, do čeho investujete.0 hlasů
Vaše hodnocení