Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Úterý odnese psychické šrámy, v pátek pozor na sobeckost

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 12.08.2019, 10:51 | 12.08.2019, 10:51 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

12.8.2019
V pondělí převládá soutěživost a poměřování s ostatními, a samozřejmě vám udělá moc dobře, když zjistíte, že jste na tom lépe než ti druzí a že vyhráváte. Zkuste se zamyslet, jestli ono poměřování nepřekročilo laťku slušnosti či zdravého rozumu, přílišné vychloubání, povýšení či ošálení sebe i „diváků“ před skutečným problémem nebo vlastním nedostatkem. Kritika nebo poukazování na něčí neschopnost by se mohla vrátit zpět k vám, takže si pečlivě promyslete, než promluvíte nebo něco uděláte.

 

13.8.2019
V úterý nenechávejte vyhrávat myšlení a argumenty hlavy nad hlasem srdce a voláním duše. Můžete se navždy zbavit hořkosti minulosti, psychických šrámů či karmické zátěže. Vaše duchovní pouť vás vede od smutků, opuštěnosti a stínů k oživení, jiskře, naději, svobodě a radosti. Každou minutou vás bude cosi neviditelného poňoukávat, abyste změnili dosavadní průběh nepovedených kroků vašeho osudu.

 

14.8.2019
Ve středu zažijete situaci, při které si budete muset detailně promyslet, jak s ní naložit a hlavně jak co nejvíce této události využít. Jednu z hlavních rolí bude mít váš blízký důležitý člověk – rodič, partner, učitel nebo šéf, který vás popostrčí k moudrému úsudku, ať bude vyjadřovat souhlas a nebo naopak nebude šetřit kritickými slovy, záleží co potřebujete k posunu. Prostřednictvím oné zkušenosti se vám otevře téma sebepřijetí, důstojnosti, osvobození od bolesti a nátlaku.

 

15.8.2019
Čtvrtek můžeme přirovnat k pohádkám o dobru a zlu, lásce a zradě, bohatství a chudobě… Bolestivé rány z minulosti či aktuálně šokující odhalení jsou těmi nejlepšími dary pro pochopení osudu, reality a následného sofistikovanějšího rozhodování. Dřívější boje a nezdary byly nezbytnou duchovní očistou. Stáváte se majiteli Aladinovy kouzelné lampy se všemi postavami i dějem. Máte nakročeno k bohatství, velkolepým událostem, ale rozhodně se vyplatí být ostražití, intuitivní a s nohama na zemi.

 

16.8.2019
V pátek vás překvapí rozporuplné chování, ať vaše nebo někoho jiného. Před pár dny vás motivovalo snad až příliš zuřivé odhodlání začít spoustu věcí nebo dokončit všechny projekty. Na cestě se však objevilo několik problémů. Houževnatost i optimismus budou velkými pomocníky, protože některé myšlenky nebo aktivity budou čím dál tím víc obtížnější. Přemýšlejte, zda plány, které realizujete, nejsou jen čistě sobecké a zda-li do svých vlastních představ o štěstí nenutíte i blízké. Nad odhalenou vlastností se pousmějte a další kroky usměrníte s citem k sobě i ostatním.

 

17.8.2019
Sobota vyvolává nostalgii a touhu. Budete mít dostatek času, abyste spravedlivě posoudili svůj život a položili si upřímné otázky. Jste rádi, kým jste a kde jste? Nepotřebujete udělat více pro to, abyste se dostali tam, kde chcete být. Jsou věci tak, jak jste plánovali a nebo jen předstíráte, že jsou. Žádná výzva nebude tak rozměrná, abyste se jí zalekli a couvli zpět. Budete mít naopak sílu reagovat klidně i na nečekané situace.

 

18.8.2019
Neděle je v rukách žen, vaše mentální síla dokáže doslova poručit „větru, dešti“. Bylo by vhodné tuto úžasnou energii použít nejen k dosažení vlastního uspokojení, ale i pomoci blízkému či neznámému člověku. Zvažte všechna pro a proti, nemanipulujte, jen s pokorou či modlitbou poproste a nabídněte konkrétní výsledek, může být i postup. Bez toho by se nic nezrealizovalo a nebo by se to stalo nesmyslně jinak. Pánové, nepohrdněte moudrou radou, názorem či vizí od vámi uznávané ženy.0 hlasů
Vaše hodnocení