Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Úterý přinese nové příležitosti, v pátek raději nic neřešte

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 27.05.2019, 11:56 | 27.05.2019, 11:56 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

27.5.2019
V pondělí jsou intuice a citlivost mnohem více zesíleny než vědomí, logika a vzpomínky na zkušenosti pocitové i zážitkové. Tyto dva protichůdné světy však můžete spojit, čímž získáte sílu a důvěru vůdce a takt a jemnost diplomata. Tímto způsobem pak ostatní nenásilně povedete správným směrem a udržíte harmonii i v potenciálně nesourodých situacích. Je velká pravděpodobnost, že se dnes potkáte s někým zvláštním a pravý důvod se odhalí později.

 

28.5.2019
Úterý přináší příležitosti i omezení a vyžaduje, abyste byli ve všech věcech praktičtí a disciplinovaní. Možná budete mít pocit, že nejste dostatečně připraveni na novou výzvu v pracovní oblasti, ale pokud překonáte tento dočasný strach a nedostatek důvěry, budete překvapeni následnou odměnou. Dnešní den může být těžší a složitější v domácích záležitostech. Pečlivě sledujte finance a bohužel ani romantice nejsou čísla příliš nakloněna.


29.5.2019
Ve středu se zaměřte především na vztahy s rodinou a přáteli. Buď budete žádat o radu či setkání vy a nebo naopak. Nejdůležitějším aspektem dnešního dne je sdílení pocitů. Pokud ve vztahu převládá nedůvěra a zneužívání, pak je nakročeno k rozpadu. Srdce je viditelným indikátorem spokojenosti, buď je šťastné a blažené a znenadání se odplaví i zdravotní problémy a nebo smutní a pobolívá, čímž se nakupí i jiné fyzické neduhy. Pak nezbývá než řešit jádro problému.


30.5.2019
Ve čtvrtek se setkáte s dostatečnou odměnou a uznáním, týkající se kariéry, obchodu, financí, ale i snahy odváděné v rodinném kruhu. Sklízíte úrodu, kterou jste zaseli až sedm let nazpátek. Dnešní den vám pozvedne sebevědomí a pocit nezávislosti. Můžete znovu obnovit staré přátelství a nebo se s někým seznámit, o kom jste už někdy slyšeli a kdo bude hrát roli ve vaší budoucnosti. Nesněte, neptejte se, ale využijte odvahy a příležitosti k vykročení a akci.


31.5.2019
Upřímně řečeno, v pátek byste už potřebovali pauzu, dobít baterky, relaxaci, zábavu, sluneční svit. Vyhněte se stresu, tlaku a také odložte důležitá finanční rozhodnutí, je-li je to možné. Pokud však souvisí se zábavným projektem, jako např cestováním, dovolenou, cvičením, tvůrčím vzděláváním apod, pak vám na cestu svítí zelená. Je správný čas vyjádřit své myšlenky, o kterých jste v posledních několika měsících přemýšleli. Užijte si také lehké a hravé romantické chvíle s partnerem.

 

1.6.2019
Možná vás v sobotu někdo požádá, zda-li byste se s ním dnes nevydali na výlet či nejeli v létě na dovolenou. I když je to pro vás překvapení, neodmítejte, protože vám to přinese pozitivní výsledky. Také vám může někdo nabídnout propagaci nebo něco darovat. Tak či onak, přijímejte co přichází a rozvíjejte, rozšiřujte, pomáhejte i ostatním. Také romantika je v plném proudu. Máte potřebu sdílet své nejvnitřnější pocity a intimnosti s někým, kdo vás přitahuje.


2.6.2019

Neděle je emocionální a melodramatická. Můžete zažít pocit prázdnoty a možná si častěji položíte otázku a „co teď?“. Během dne se uvolní nenaplněné sny, očekávání, rozporuplné chování a nálady, možná se objeví náhlá alergie na něco nebo na někoho. Nakonec zjistíte, že to vše je prospěšné a vy se jen probouzíte. Vaši pozornost si zaslouží to, co jste dlouhodobě považovali za bezpečné, jisté či pohodlné. Do života vám přichází nová energie, ta původní již dosloužila.0 hlasů
Vaše hodnocení