Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: Úterý vrátí žár do vztahů, pátek přeje cílevědomým

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 15.07.2019, 11:01 | 15.07.2019, 11:01 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

15.7.2019
Pondělí dokáže obnovit ztracenou energii i nadšení. Práci, kariéře, propagaci i financím svítí zelená. V intimních vztazích však můžete zažít bouři a též v příbuzenstvu nastanou nestabilní a křehké situace. Výbuchy dlouho potlačovaných pocitů budete nuceni řešit. S největší pravděpodobností budete seznámeni s někým nebo několika lidmi, kteří pozitivně ovlivní vaši budoucnost.

 

16.7.2019
Úterý přináší výzvy, příležitosti, ale i frustrace způsobené z prohry a neschopností vynutit si směr, po kterém toužíte. Možná se budete cítit ztracení, unavení, jako by vás někdo vyválel v blátě. Trpělivost, pečlivost a odvaha jsou dnešním hlavním tématem. Zůstaňte zaměřeni na své cíle a usilovně na nich pracujte. Také s romantikou nebudete otálet. Jste připraveni na novou lásku a nebo rozjasníte žár ve vztahu původním.

 

17.7.2019
Středa je připravena vás odměnit v mnoha oblastech života. Výborný čas pro obchodní a peněžní záležitosti, investujte do toho, co vám v budoucnu přinese výhody a excelentní výnosy. Můžete se potkat s někým novým, kdo pro vás bude intelektuální a duchovní výzvou. Přitažlivost bude založena na fyzickém vzhledu, v pohledu a životním stylu však budou mezi vámi existovat hluboké rozdíly.

 

18.7.2019
Ve čtvrtek se můžete velmi dobře stabilizovat v pracovním prostředí. O to více práce vás ale čeká ve vztazích a rodinných záležitostech. Budete mít jedinečnou pozici poradit a podpořit někoho ve vašem okruhu přátel a rodiny s okamžitými a pozitivními výsledky. Rodinu a přátele dá tato událost dohromady. Je správný čas na jakékoliv právní úkony a výměny slibů.

 

19.7.2019
Pátek se zaměřujte na vnitřní růst a hledání duše. Budete rádi za místo, které vám nabídne ticho, abyste mohli rozjímat a meditovat. Vzrůstá potřeba hlubokého vnitřního uspokojení, uvědomění si lásky a dobré vůle blízkých. Z vnějšku to může vypadat jako prolenošený a neproduktivní čas, hodnotu snění nakonec oceníte jako obohacující poznatek, duchovně i prakticky. Večer pak nabírá jinou energii, rychlejší, dravější, neústupnější a cílevědomější.

 

20.7.2019
V sobotu můžete zažít stresující a poněkud šokující událost. Něco nebo někdo vás bude chtít vytrhnout z vaší stabilní základy. Emocionální vzestupy i pády, tendence ke kritice, vyčítání, agresivitě, ale i potvrzení přátelství, lásky, bezpečí, tak tato houpačka se bude po celý den opakovat. Nejistotu však velmi rychle vždy zaženete, zvýší se vůle, ambice, osobní síla i pružnost v myšlení. V této fázi velmi oceníte přítele či partnera, který má na vás uklidňující vliv.

 

21.7.2019
Neděla je velmi nabitá v oblasti romantiky a přátelství. Budete citliví, taktní a schopni vytvořit harmonii i tam, kde dříve došlo k nepokojům. Udělejte si čas na odpočinek, hrátky i smích. Oslovte své nejbližší a vyznejte se ze svých citů, oceňte je a nebo jim aspoň pozvedněte náladu. Můžete se setkat s někým, kde se vám bude zdát zajímavý, a navíc se hluboce dotkne vašeho srdce.1 hlasů
Vaše hodnocení