Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE: V pondělí žijte přítomností, v pátek pozor na překážky

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 22.07.2019, 11:12 | 22.07.2019, 11:12 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

22.7.2019
V pondělí žijte přítomností a vyzkoušejte si vše, po čem toužíte. Při plné mentální i emocionální síle můžete uspět v čemkoliv, v jakémkoliv oboru. Můžete zažít svůj životní úspěch, i když nemusí přijít vždy v takové podobě, v jaké jste si představovali, a dokonce ani ne od těch lidí, od nichž jste to čekali. Něco se může náhle přerušit nebo nečekaně skončit. A to cokoliv a definitivně. Nakonec ale zjistíte, že tento konec byl pro vaši budoucnost vítaný.

 

23.7.2019
V úterý své pracovní povinnosti prokládejte častými přestávkami, které vyplníte vtipkování, laškováním, zpíváním, luštěním…. Zábavní a nejlépe mladí společníci pro vás budou velkým přínosem. Se svým partnerem se snažte být po celý den v co největším kontaktu a komunikujte všemi možnými způsoby. Neřešte však problémy, ale bavte se, sbližte se hrou, vyzkoušejte nové sváděcí techniky… Naplánujte si večer plný nezapomenutelných zážitků.

 

24.7.2019
Ve středu nepotlačujte ani svou sílu ani emoce, měli byste nepříjemné pocity, bolesti v ramenou, páteři či problémy s dechem. Nepochybujte o sobě samých, nebuďte závislí na ničem a na nikom. Dnešní den může být nadmíru úspěšný a jakémkoliv vašem konání – práce, nákupy, seznamování, partnerství, rodina… jen stále sledujte, co dělají vaše nohy a ruce – budou vám ukazovat životní směr, každé zakopnutí naznačí „tudy ne“, apod.

 

25.7.2019
Ve čtvrtek nastává období změn, rozhodněte se pro váš nejvhodnější způsob a směr. Soustřeďte se na řešení těch záležitostí, které vás nějakým způsobem omezují a ty uzavřete. Vyplouvají na povrch různé protiklady – nezávislost a závislost, rozum a cit, váhavost a rozhodnost. Pozor však na přehnanou sebedůvěru, roztříštěnost a vzpurné chování. Pokuste se pochopit a odpustit.

 

26.7.2019
V pátek můžete narážet na překážky – materiální potíže, omezení, zpožďování plánů, nevěra, přetížení... Nenechávejte se k ničemu nutit, jednejte vždy a všude podle svého. Opatrnost, plánování a dokonalá organizace mohou zabránit stresu, nervovému vypětí a fyzickému onemocnění – bolestem hlavy, zad a kloubů. Máte-li chuť, držte se více doma, než-li objevování a poznávání neznámého.

 

27.7.2019
V sobotu toužíte být v některých věcech, situacích i emocích nezávislejší. Proto budete spíše vycházet s těmi lidmi, kteří vám nebudou do ničeho mluvit, nebudou vyzvídat ani nic vyčítat. Aby se vám toto vše lépe dařilo, ráno ještě v posteli, si namasírujte dlaněmi nárty, kotníky i lýtka. A čas věnujte také hlavě, masáží či hlazením či dlouhému kartáčování vlasů. Přes den se vyvarujte dlouhého stání.

 

28.7.2019
Neděle přeje návštěvám a společným výletům. I když z některých lidí nebudete příliš nadšeni, nakonec zjistíte, že vaše obavy byly přehnané a vše proběhne v příjemné a milé atmosféře. Naopak se vaše vztahy, rodinné a přátelské, mohou nadmíru vylepšit a minulá nedorozumění a sváry se zapomenou. Vyměňte dnes auto za nohy, doplníte si zemskou energii, načerpáte sílu a zbystříte mysl.0 hlasů
Vaše hodnocení