Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nebaví vás nosit obyčejné bezcenné cetky a chtěly byste raději šperk, který bude mít nějaký hlubší význam? Pak jsou pro vás korálkové náramky tou správnou volbou.

Ochraň se, probuď svou intuici nebo si dodej energii! To vše dokáže magický náramek

náramky
zdroj: Getty Images náramky
aktualizováno 04.08.2018, 00:00 | 04.08.2018, 00:00 | Krásná.cz

Nebaví vás nosit obyčejné "bezcenné cetky" a chtěly byste raději šperk, který bude mít nějaký hlubší význam? Pak jsou pro vás korálkové náramky tou správnou volbou.

Od běžné bižuterie se liší tím, že projdou procesem tvorby, ať už vlastníma anebo cizíma rukama, a tudíž v sobě skrývají obrovskou energii. Konkrétních variant existuje celá řada, ale jejich hlavní výhodou je, že mají nejen svůj osobitý význam ale i účel. Kde korálové náramky seženete?


1) Kupte si je
Náramky si můžete vybrat na základě konkrétních nerostů, které se budou hodit k vaší povaze nebo znamení. To vše záleží na tom, co od náramku očekáváte, anebo kterou vašeho charakteru chcete momentálně posílit.


Významy mají i symboly, které často bývají součástí náramku. Ty skrývají různé významy. Mohou například ochránit jejího nositele, posílit ho, dodat mu energii anebo kreativní inspiraci. Vybírejte si je proto pečlivě a pokud se nemůžete rozhodnout, náramků si zkrátka pořiďte víc.

 

náramky
(Foto: Archiv firem)


* Tento náramek z bílých nerostů je symbolem čistoty a síly, navíc vám pomohou při lepším rozhodování (690 Kč, Bewooden.cz)
* Náramek se stromem života vám dodá životní sílu, vitalitu a energii (199 Kč, nefertis.cz)
* Náramek si ale můžete také pořídit se svým přítelem nebo kamarádkou a propojit tak vaše vzájemné energie (235 Kč, beyou.cz)


Nerosty podle si ale můžete vybrat i podle svého hlavního živlu:


Oheň - láva nebo safír
Voda - tyrkys nebo ametyst
Vzduch - křišťál nebo zirkon
Země - tygří oko a granát


2) DIY náramky
Jejích výhodou je, že si můžete samy vybrat, které nerosty si na svůj náramek navléknete a jak bude ve výsledku vypadat. Korálky, vlasec i jednotlivé symboly si můžete zakoupit třeba na koralky.cz nebo koralek-obchod.cz, zkuste také obchody Stoklasa. Při navlékání vám může pomoci i nějaké video, třeba od holek Cup of Style.

 


3) Náramky od designerů i blogerek

Náramky s příběhem seženš třeba na fler.cz, čas od času vyrábějí také některé blogerky, nám se libí třeba ty od Anie Songe, mrkni na její blog.0 hlasů
Vaše hodnocení