Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslíš, že budoucnost ti dokáže vyvěštit jen kartářka nebo numerolog? Zvládneš to i ty sama! Každý může věštit budoucnost!

Poznej svou budoucnost

Magie - 3
zdroj: Thinkstockphotos Magie - 3
aktualizováno 01.02.2019, 00:00 | 01.02.2019, 00:00 | Krasna.cz/trm

Myslíš, že budoucnost ti dokáže vyvěštit jen kartářka nebo numerolog? Zvládneš to i ty sama! Každý může věštit budoucnost!

Každý má schopnosti předpovídat budoucnost a každý může být sám sobě léčitelem těla i duše, stačí, když ho ty věci zajímají. Lidé nejsou stejní a ne všichni mají například při výkladu karet schopnost mít vize ve formě obrazů. I ti, kteří „nevidí“ obraz odpovědi, jsou ale schopni najít správnou odpověď na svou otázku.

 

Aby mohl člověk vykládat budoucnost, musí se umět uvést do nižší hladiny vědomí například pomocí soustředění (meditace), nebo nějakým jiným způsobem. "V nižší hladině vědomí se probouzí intuice a schopnost vizí," vysvětluje věštec Stanley Bradley.

 

K věštění není nutné používat jen karty, stejně mohou posloužit kostky, kameny, křišťál, voda, oheň, zrcadlo, mince či kávová sedlina. Každý si musí najít svůj způsob. Můžeš nakouknout i do autorovy knihy Lexikon moderní psychotroniky, která ti o věštění napoví víc.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tvá budoucnost podle tarotových karet
Vyvěšti si budoucnost z kávy
Věštění budoucnosti z plamenu svíčky? Zkus to!

 

Pro jednoduché otázky ti postačí i vcelku jednoduchá metoda, kterou si připravíš hravě sama. Vyrob si karty, které budou označené znaménkem plus a mínus. Plus bude znamenat ano a mínus ne, takže odpovědi na své otázky získáš hravě. Stejně ti pomou posloužit i očíslované karty –stanov si třeba, že sudá karta znamená ano, lichá bude znamenat ne.


PokuD si tedy budeš chtít vyvěštit, jestli máš jít vůbec ven z domu, tak si vyložíš karty a když vyjdou tři karty sudé nebo se znaménkem plus, tak je odpověď ano. Když ti vyjde mínus, tak ne, protože by se mohlo něco přihodit. To je jednoduchá metoda.

 

Pak existuje ještě jedna metoda, trochu složitější, ale zodpoví ti i tvé komplikovanější dotazy. Je to vlastně taková mapka několika obrazců, čtverec rozdělený na 9 polí. V každém políčku je obrazec, jako třeba trojúhelník, kolečko, čtverec, obdélník, kosočtverec, hvězda, ovál...

 

Tabulka
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Pod každý znak si na papír napiš například ano, na druhém ne, na dalším spíše ano, pak spíše ne, teď není dobrý čas, zatím to není jisté, teď to nemáte vědět, takže se neptej, chce to ještě vyčkat, nech to být, mohlo by to být, ale bude to náhlé rozhodnutí a v podstatě to nechceš vědět apod. To jsou odpovědi, které jsou u každého z těchto obrazců. Mysli na otázku, na kterou chcešznát odpověď. Pak prstem poslepu ukaž na jeden z těch 9 obrazců a pak se podívej, co to znamená. Tohle je spolehlivější metoda než výklad z karet nebo práce s kyvadlem. Jeto jako být sám sobě věštcem.6 hlasů
Vaše hodnocení