Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Velikonoční čas je plný magie a vy můžete využít různé způsoby, jak přitáhnout zdraví, štěstí nebo lásku. Protože se právě dnes ve většině domácností barví a zdobí vajíčka, využijte je k tomu, abyste jednu nebo víc z těchto věcí přičarovaly. Stačí...

Pro čarodějky: Díky velikonočním vejcím hravě přivoláte lásku, štěstí i zdraví

Velikonoce
zdroj: Getty Images Velikonoce
aktualizováno 20.04.2019, 00:05 | 20.04.2019, 00:05 | Krásná.cz

Velikonoční čas je plný magie a vy můžete využít různé způsoby, jak přitáhnout zdraví, štěstí nebo lásku. Protože se právě dnes ve většině domácností barví a zdobí vajíčka, využijte je k tomu, abyste jednu nebo víc z těchto věcí přičarovaly. Stačí znát pár symbolů a vědět, koho kterým vejcem obdarujete.

Líbí se vám už dlouho kluk, který k vám zítra přijde na pomlázku? Když mu dáte jen tak ledajaké vejce, tak ho asi nesbalíte. Pokud se naopak budete držet tohoto návodu, dokážete skrz darované vejce přičarovat nejen zamilovanost, ale také třeba zlepšit zdraví dotyčného. Záleží na tom, jaký symbol na vejce namalujete. Kouzelné symboly zdobily vejce už v dřívějších dobách a ani dnes to tedy nefunguje o nic méně.


Přivolejte si velikonoční lásku


Nejznámějším symbolem lásky je samozřejmě srdce, takové vejce by ale bylo nejspíš příliš okaté, pokud vyhlédnutý kluk ještě není vaším přítelem. Stejného účinku ale dosáhnete, když vejce obarvíte na červeno nebo na něj nakreslíte jednoduché šipky, ať už voskem nebo vyrytím. Další možností je symbol květiny, nejlépe růže, postačí ale jen naznačení. Když koledníka obdarujete takovým vejcem, pomůže to, aby k vám sám zahořel romantickou láskou. Možná vás políbí už na prvního máje!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velikonoční vejce a jejich barvy – co ve skutečnosti symbolizují
Chceš být šťastnější? Využij VELIKONOČNÍ MAGIE
VELIKONOCE: 5 tipů, jak si užít den volna!


Pokud dotyčnému chcete zlepšit zdraví


Mezi koledníky se často najdou i starší účastníci, kteří tradici chodit s pomlázkou dodržují už pár desítek let. Může mezi ně patřit váš strejda, děda, soused nebo učitel. Když víte, že strýce už delší dobu bolí koleno a učitel má zase problém se zády, dejte jim vajíčko, které má dobré účinky na zdraví. Stačí na něj namalovat spirálu jako symbol života a energie, musí být ale levotočivá, kdyby se stáčela na pravou stranu, tak by jim spíš uškodila. Dalším znakem, který vejci dodá magickou sílu, je i jednoduchá kresba slunce, které je k životu nezbytné.


Jak přivolat štěstí?


Víte, že příchozího koledníka čeká nějaká náročná událost nebo by se mu zkrátka hodilo, kdyby se mu přestala lepit smůla na paty? Přivolejte pro něj pomocí speciálního vejce štěstí. Docílíte toho, když na vejci znázorníte čtyřlístek, a klidně může jít třeba jen o samolepku. Pokud se vašemu známému v poslední době něco velmi nepovedlo, nakreslete na vejce hvězdu jako symbol nových začátků. Štěstí dokáže přitáhnout také symbol trojúhelníku nebo několika propletených trojúhelníků.

 

velikonoce
(Foto: Getty Images)


Neutrální symboly: Když se chcete pouze spřátelit


Samozřejmě k vám přijde také celá řada koledníků, které neznáte nebo nevíte, v čem byste jim mohly pomoci. Snažte se proto používat symboly bez zvláštního významu. Štěstím a zdravím navíc byste nikomu neublížily, kdybyste si ale takhle přivolaly lásku od nechtěného člověka, mohlo by vám to pěkně zkomplikovat ještě další měsíc. Symboly však nesplní svou funkci, když nebudou nakreslené celými čárami, ale třeba jen tečkami.


Pozor! Ten, u koho chcete pomocí vejce vyvolat nějakou reakci, musí vámi zdobené vejce sníst. Symboly na něm nakreslené totiž fungují pouze na ty, kteří darované vejce sami zkonzumují. Jednotlivé znaky můžete také volně kombinovat a dosáhnout tak ještě větších účinků.0 hlasů
Vaše hodnocení