Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také se vám někdy stalo, že jste v cizím prostředí za žádnou cenu nemohly zabrat? Přestože byste měly spát jako zabité, protože máte za sebou náročný den? Ne vždy to může být jen tím, že jste zvyklé na svůj pokoj a jinde se zkrátka necítíte tak do...

Proč se vám na některých místech špatně spí? Nepohodlnou postelí to není!

nespavost
zdroj: Getty Images nespavost
aktualizováno 27.07.2019, 00:00 | 27.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Také se vám někdy stalo, že jste v cizím prostředí za žádnou cenu nemohly zabrat? Přestože byste měly spát jako zabité, protože máte za sebou náročný den? Ne vždy to může být jen tím, že jste zvyklé na svůj pokoj a jinde se zkrátka necítíte tak dobře. Na vině mohou být i temné síly!

Když se jednou špatně vyspíte u kamarádky, tak se to ještě nepočítá. Pokud se vám ale opakovaně stává, že třeba na vaší rodinné chatě nikdy neusnete dřív než k ránu, je načase se zamyslet. Když už předem víte, že se tam zase nevyspíte do růžova, tak tam postupem času pravděpodobně ztratíte chuť jezdit. A tak byste raději měly zjistit, co za tím stojí.


Jste jediné, kdo to tak má?


Je samozřejmé, že někteří jedinci jsou na duchovní svět mnohem citlivější než jiní, a tak snadno vycítí, že v místnosti něco není v pořádku a nedá jim to spát. Je možné, že právě vy jste pro tyto záležitosti otevřené a poznáte to právě díky neklidnému spánku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dávej si pozor! Ve snu se ti může zjevit revenant
Z toho mrazí! Žena natočila ve svém bytě NĚCO PODEZŘELÉHO
Vyvolávání duchů: Zábava, nebo nebezpečná hra?


Někdy se stává, že spolu s věkem lidé cit pro tyto věci ztrácejí a jakoby otupují. I proto se říká, že malé děti, které ještě mají otevřené vnitřní oko, mohou duchy nebo jiné tajemné bytosti vidět, zatímco dospělí už proto smysl nemají. Jestli tedy na nějakém místě nikdy nemůžete usnout, zatímco vašim rodičům se to nestává, ještě to neznamená, že je chyba ve vás.


Zkuste s sebou brát na místo, kde máte problém spát, různé jiné kamarády a ptát se jich, jestli se jim tam dobře spalo. Pokud najdete alespoň jednu další kámošku, která tam v noci tak nezamhouří oka, tak už víte, na čem jste.


Špatná energie


Na místě se totiž pravděpodobně nachází špatná energie. To může být důsledkem nějaké tragédie, která se na místě stala před několika desítkami let. Někdo tam třeba zemřel násilnou smrtí nebo tam žil psychopat.

 

nespavost
(Foto: Getty Images)


Nemusí však jít vyloženě o to, že došlo k nějakým krvavým záležitostem právě v místě, kde bydlíte. Stejně tak prozkoumejte i okolí domu nebo chaty, ve kterém neusnete a když ano, tak vás honí noční můry. Nachází se třeba hned za zahradou hřbitov nebo nějaké mystické místo z dob Keltů? I to za tím může stát a určitě je to lepší důvod, než že má vaše chata temnou minulost.


Nebo jste si jen vsugerovaly, že zase neusnete?


Pokud jste ale žádný důvod pro vaši lokální nespavost nenašly a také se to nikomu jinému než vám nestává, možná jste se tu jen párkrát špatně vyspaly a z toho jste si vsugerovaly, že tu neusnete. Síla myšlenky je mocná, a když už si budete předem říkat, jak vás zase čeká bezesná noc, tak se to opravdu stane. Až na to místo příště pojedete nocovat, tak už si předem opakujte, že se tam hezky vyspíte a zbavte se tohoto bloku.


 0 hlasů
Vaše hodnocení