Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bojíš se, že je rozchod na spadnutí? Pak bys možná měla vědět, jakým způsobem se s tebou přítel rozejde. Vždycky je lepší být připravená na nejhorší.

Rozchod podle horoskopu! Které znamení láme srdce, a kdo naopak rozchod oddaluje?

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 12.08.2017, 00:47 | 12.08.2017, 00:47 | Krásná.cz

Bojíš se, že je rozchod na spadnutí? Pak bys možná měla vědět, jakým způsobem se s tebou přítel rozejde. Vždycky je lepší být připravená na nejhorší.

Beran
S Berany je to jako na houpačce. Jeden den jsou bezhlavě zamilovaní, druhý den se ve vztahu nudí. Je těžké s nimi držet krok, protože jejich mysl je v neustálém pohybu. Chtějí zažívat nové a nové dobrodružství, proto se nediv, když se s tebou Beran rozejde velmi rychle a nečekaně.


Býk
S Býkem je to občas velmi náročné. Rozdávají mnoho lásky, ale nedokážou ji přijímat zpátky. Býk se s tebou rozejde pouze v případě, že potká někoho, do koho se zamiluje na první pohled. Rozchod je pro Býky opravdu bolestivá záležitost, a tak se snaží, aby proběhl v klidu a bez zbytečných scén.


Blíženci
Rozchod v podání Blíženců je opravdu specifický. V jeden moment na tebe budou křičet, v jiný tě budou objímat. Slzy budou střídat smích a vřelá slova. Připrav se na smršť emocí, která s tebou může opravdu zamávat. Především se snaž zachovat klid.

 


Rak

Pro Raky je velmi důležité, abys vycházela s jejich rodiči a přáteli. Rodinné vztahy jsou pro ně opravdu důležité. Takže pokud se nelíbíš jeho rodině, pak je zřejmě připravený, že váš vztah ukončí. Na tohle si dej velký pozor a zkus se jeho rodině zalíbit.


Lev

Pokud chodíš se Lvem, pak se připrav na to, že rozchody bere opravdu na lehkou váhu. Jeden den se s tebou rozejde, druhý den se chce vrátit. V otázce rozchodu jsou Lvi opravdu nestálí. Musíš být velmi trpělivá a tolerantní.


Panna

Tohle znamení je opravdu specifické. Panny vztahy až příliš analyzují a zbytečně problémy nafukují. Může se stát, že ti kluk ve znamení Panny řekne deset důvodů, proč se s tebou rozchází, ale tobě ani jeden nepřijde pádný.

 


Váhy

Váhy preferují dlouhodobé a stabilní vztahy. Lámou srdce jenom ve chvíli, pokud se do nich bláznivě zamiluješ, ale oni o tvou lásku nestojí. Jinak jsou láskyplní, spolehliví a laskaví. Ještě předtím, než si s Váhou něco začneš, přesvědč se, že nikoho nemá.


Štír
Štíři jsou velmi upřímní, a tak se připrav na to, že i váš rozchod bude plný přímočarosti. Štír ti rozhodně nebude mazat med kolem pusy, naopak ti řekne všechno hezky od podlahy. Skvělé je, že důvod rozchodu ti racionálně vysvětlí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak se vyrovnáváte s rozchodem?
20 znamení, že rozchod je na spadnutí
Jak poznáš, že se blíží rozchod?


Střelec

Chodíš se Střelcem? Pak se ti klidně může stát, že si najde práci na druhé straně zeměkoule, a tobě nic neřekne. Pouze vyrukuje s rozchodem. Rozchod se Střelcem je velmi rychlý, stručný a občas až mrazivě chladný.


Kozoroh
Pro Kozorohy je příznačné, že velmi rádi plánují a svůj plán dodržují. Pokud se rozhodnou, že se ožení až po třicítce, pak je nikdo nepřesvědčí. Nesnaž se narušit jejich plán, protože pokud by tomu tak bylo, čekal by tě rozchod.

 


Vodnář

Vodnáři milují dlouhé a filozofické rozhovory. V případě, že je nedostávají, pak přemýšlí o rozchodu. Buď tedy velmi otevřená a přesvědč Vodnáře, že i s tebou může zažívat oduševnělé hovory.


Ryby

Ryby lámou srdce ve chvíli, kdy si uvědomí, že chodí s člověkem, který nerozumí jejich životnímu stylu. Jde jim o to, abys měla podobný pohled na svět i stejné názory na podstatné události.1 hlasů
Vaše hodnocení