Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Určitě nám dáš za pravdu, že výběr profilové fotografie občas zabere i několik hodin. Na profilovce chceme vypadat hezky, sympaticky a zároveň dospěle. Co o nás ale volba této fotografie prozrazuje? Budeš se divit!

ŠÍLENÉ! Tohle všechno o tobě prozradí PROFILOVKA NA FACEBOOKU

facebook
zdroj: Thinkstockphotos facebook
aktualizováno 25.05.2018, 00:00 | 25.05.2018, 00:00 | Krásná.cz

Určitě nám dáš za pravdu, že výběr profilové fotografie občas zabere i několik hodin. Na profilovce chceme vypadat hezky, sympaticky a zároveň dospěle. Co o nás ale volba této fotografie prozrazuje? Budeš se divit!

A jak vypadá tvá profilovka?


Nemám ji

Pokud tvou profilovou fotku na Facebooku zdobí modré políčko, pak to znamená, že nemáš chuť navazovat na této sociální síti přátelství. Naopak využíváš tuto platformu jenom ke hraní her, sledování příspěvků jiných lidí nebo trollení. Měj na paměti, že absence profilové fotky nepůsobí dobrým dojmem.


Portrétovka

Jako svou profilovu sis vybrala portrétovou fotografii? Pokud ano, pak to vypadá, že jsi sebejistý člověk, který má vysoké sebevědomí. Zároveň je vidět, že je pro tebe důležité, jak na sociálních sítích vystupuješ, a co si o tobě ostatní lidé myslí. Jenom doufáme, že tato fotka neprošla různými retušemi a úpravami.


Fotka s kamarády

Z této fotky je patrné, že jsi velmi společenská, veselá a zábavná. Profilovka s přáteli o tobě prozrazuje, že oplýváš pozitivní energií a miluješ kolektiv. Můžeme z ní také vyčíst, že na lidi působíš sympatickým dojmem. Rozhodně si takovou fotku jako profilovku ponechej. 

 


Černobílá fotka
Někdo by se mohl domnívat, že jsi introvertní člověk, který žije ve svém vlastním světě. Odborníci se ale shodují na tom, že černobílá fotka neznačí smutek, nýbrž rozvahu a intelekt. Jednoduše řečeno ráda přemýšlíš a zachováváš si určitý distanc od mainstreamu. Rozhodně na tom není nic špatného, ba naopak tě za takovou fotku můžeme jenom a jenom pochválit.


Fotka z dětsví
Máš na své profilovce fotku z dětství? Pak jsi velmi sentimentální člověk, který rád vzpomíná na minulost. Jenom si dej pozor, abys v té minulosti neuvízla a neodjel ti vlak jménem přítomnost. Občas je na místě, abychom se od minulosti odpoutali a konečně začali žít teď a tady. Tak co takhle vyměnit fotku z dětství za nějakou aktuální momentku?

 

ČTĚTĚ TAKÉ.

Známe nejtemnější stránky tvého kluka! Na tohle bacha
Máš ve svém okolí LHÁŘE? Víme, co ho odhalí
Šokující zjištění! Tohle o tobě prozradí SPODNÍ PRÁDLO


Vypadám na ní starší 
Možná máš pocit, že tě okolí hodnotí jenom podle tváře. Právě proto jsi zvolila profilovku, na které vypadáš starší a působíš dospělým dojmem. V osobním životě jsi velmi zorganizovaná. Miluješ plánování a nedokážeš si představit, že by v tvém životě převládal chaos nad pořádkem.

 

 

Jsem na ní vyfocená z dálky
Pokud jsi vyfocena tak, že by tě člověk bez lupy horko těžko poznal, pak jsi člověk, který si chce držet odstup. Možná si až přehnaně chráníš soukromí a málokoho si připustíš k tělu. Na některé lidi můžeš působit chladně a nepřátelsky. Zkus se nad tím zamyslet.


Profilovka bez tváře
Jsi pěkný rebel! A to nejen na sociálních sítích, ale i ve skutečném životě. Bortíš zajeté stereotypy a rozhodně neděláš to, co od tebe druzí očekávají. Tvá povaha je opravdu nespoutaná a především nevyzpytatelná. Jenom si dej pozor na to, aby tě nelimitovala v partnerských vztazích.0 hlasů
Vaše hodnocení