Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Boty jsou pro mnoho lidí první věc, na kterou se u druhých podívají. Tím, jaké obutí zvolíme a v jakém je stavu, o sobě druhým dáváme najevo možná víc, než sami tušíme.

Slečna Dokonalá nebo snílek? I to prozradí vaše boty

Outfit
zdroj: Archiv firem Outfit
aktualizováno 06.10.2018, 00:08 | 06.10.2018, 00:08 | Krásná.cz

Boty jsou pro mnoho lidí první věc, na kterou se u druhých podívají. Tím, jaké obutí zvolíme a v jakém je stavu, o sobě druhým dáváme najevo možná víc, než sami tušíme.

Chodíte-li v roztrhaných a špinavých botách, sebelepší značka a outfit už vaši image nepořádníka nespasí. My ženy, na rozdíl od mužů, nepovažujeme boty jen za účelovou věc, aby nám nebyla zima na nohy. Je to totiž způsob sebevyjádření. Tak co o vás říkají vaše boty?

 

Jehlový podpatek a ostrá špička

 

Kolegové vás neomylně poznají podle rytmického klapání podpatků a raději se klidí z cesty. Atributy vašich lodiček jsou přesně jako vaše lokty – ostré a probojují se k cíli, jaký si sama určíte. Jste nekompromisní nejen k okolí, ale hlavně sama k sobě. Jak jinak byste vydržela celý den v takových botách? Ostré jehly jsou proklatě sexy, ale někdy mohou budit strach.


Lodičky na silném podpatku


V životě se nebojíte přistoupit na kompromis, pokud vám má zjednodušit život. Kromě toho, že silnější podpatky jsou momentálně trendy, jsou podstatně pohodlnější než jehly, což je pro vás ideální. Stabilita je u vás na prvním místě, to ale neznamená, že se musíte vzdávat nekonečně dlouhých nohou, které vykouzlí jedině podpatek.


Nízké elegantní boty


Na podpatky vás neužije, ale přesto chcete krásné a zajímavé „skoro lodičky“. Jste praktická, všestranná a je na vás spoleh. Hledáte proto boty, které s vámi prožijí celý den od vypravení dětí do školy, přes plné pracovní nasazení až po večerní víno s kamarádkou. Velký důraz kladete i na materiál a zpracování bot – rozlepená podešev je to poslední, co ve svém hektickém dni potřebujete.

 

Elegantní outfit
(Foto: Archiv firem)


Boty v pánském stylu


Milujete minimalismus v životě i obuvi. Šněrovací polobotky dokážete unosit ke kalhotám i sukní, nikdy nevyjdou z módy a jsou jakýmsi vaším poznávacím znamením. Váš pohled na svět je velmi otevřený, ale jste spíš introvert, který se vyjadřuje svými činy nebo třeba uměním.


Neutrální klasika


Desítky párů bot a jejich pečlivé ladění s outfitem je pro vás ztráta času. Od bot chcete jediné – obout a dál neřešit. Možná jste maminka, která potřebuje rychle vyběhnout ze dveří nebo zkrátka žena, která si nepotrpí na módní výstřelky. Nesoudíte knihu podle obalu, ráda poznáváte lidi i problémy do hloubky a budujete dlouhodobé vztahy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co o tobě prozradí tvar rtěnky: Nesmělá naivka, nebo drsná mrcha?
Co o tobě prozradí tvar tvého chodidla?
TEST osobnosti: Co o tobě prozradí styl, jakým piješ kávu?!


Tenisky


Mít na sobě ikonické tenisky je váš životní styl. Když se z nich a tepláků stal módní trend, vaše srdce zaplesalo a od té doby je nosíte 24/7. Pro okolí veselá pohodářka, která snadno navazuje přátelské vztahy. Přestože většinu času dáváte přednost pohodlí, umíte to i pěkně rozbalit. Když na večírek dorazíte v jehlových podpatcích a šatech, všem se zatají dech.


Vysoké boty ve vojenském stylu


Už ve škole jste nevydržela chvíli v klidu a rebelství ve vás zůstalo dodnes. Jste prostě ta, co se nebojí říct svůj názor nahlas a stát pevně za ním. Váš šatník je laděný spíš do rockového stylu, temné barvy jsou naprosto dominantní. Možná působíte jako drsňačka, ale ty, kteří se vám dostali pod kůži, milujete jako rodinu a budete je bránit do posledního dechu.


Extravagantní a trendy kousky


Móda i život je pro vás hra. Ani jeden den pro vás není jako druhý, proto i své oufity ráda kombinujete neotřelým způsobem. Unosit extravagantní modely vyžaduje dostatek sebevědomí, které vám nechybí. Jste ráda středem pozornosti a bavíte okolí svým unikátním humorem. Stejně jako módu ale řešíte až příliš to, co si o vás myslí ostatní.


V čem vykročit do podzimu?

 

Trendy boty na podzim
(Foto: Archiv firem)


1. Jehlový podpatek a ostrá špička! Flitrové lodičky, Humanic, 2699 Kč
2. Lodičky na silném podpatku: Vínové, Humanic, 1799 Kč
3. Nízké elegantní boty: Černé šněrovací. Deichmann, 599 Kč
4. Boty v pánském stylu: Tmavé oxfordky, Rieker, 1 990 Kč, prodává Salamander
5. Neutrální klasika: Hnědé kotníčkové, CCC, 899 Kč
6. Tenisky: Růžové tenisky, Deichmann, 649 Kč
7. Vysoké boty ve vojenském stylu: Boty s přezkou, Salamander, 3 790 Kč
8. Extravagantní a trendy: Leopardí, Salamander, 4 290 Kč0 hlasů
Vaše hodnocení