Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zdálo se ti v noci sen o tvém miláčkovi? Zjisti, co znamená dřív, než se to stane.

Sny o lásce: Co znamenají?

Spánek
zdroj: Thinkstockphotos Spánek
aktualizováno 09.08.2015, 00:34 | 09.08.2015, 00:34 | tej

Zdálo se ti v noci sen o tvém miláčkovi? Zjisti, co znamená dřív, než se to stane.

Sny jsou velmi zajímavá část spánku. Někdy nás dokáží ovlivnit na celý den, a kolikrát nepřemýšlíme nad ničím jiným. Zejména, pokud se nám zdá o mužích, pro které naše srdce bije. Je až s podivem, jak nám dokáže jediný živý sen změnit náladu k nepoznání. Buď se celý den usmíváme, přesto, že je všechno špatně, nebo jsme smutné, i když není důvod. Jenže sny o láskách tohle prostě dokáží! Co znamenají tyto sny? Vyložíme ti je.

 

Láska

 

Většina snů, které si pamatujeme, je o lásce. Pokud ji ovšem vyznáváš, čeká tě odmítnutí. Vidíš-li lásku jiných, můžeš se těšit štěstí a zdraví v následujících dnech. To stejné platí i v případě, že lásku ve snu třeba jen cítíš, nebo o ní mluvíš.

 

Milenec

 

Pokud se ti zdá o milenci, značí to, že přehlížíš nedostatky svého kluka. Jestliže jsi milenkou ty, měla bys být ve svých dalších krocích pozorná. Nejedná se jen o kroky v samotné lásce, ale v životě kompletně. Jestli ve snu vidíš milence nějaké jiné ženy, klidně i cizí, můžeš se těšit dobrých přátel.

 

 

Přítel

 

Vidíš ve snu přítele? Pravděpodobně v sobě zadržuješ nějakou nenaplněnou touhu, která je ti ovšem příjemná. Zdá se ti o tvém idolovi? Mělo by se ti splnit nějaké přání, sen ovšem neříká jaké. To si budeš muset počkat.

 

Problémy s přítelem

 

Hádala jsi se ve snu s přítelem? Měla by sis ověřit jeho věrnost. Loučila ses s ním? V tom případě počítej s nějakým konfliktem mezi známými. Rovněž se jedná o potíže s financemi. Jestli ti ve snu přítel zemřel, budeš mít prý brzo žádost k sňatku.

 

Polibek

 

Polibek většinou věští předzvěst nějakého milostného dobrodružství. Jestli tě navíc líbá někdo mladší, budeš mít štěstí. V případě, že líbáš svého milence, počítej s nějakou starostí. Líbala jsi svého přítele? Budeš mít prý hojný užitek.

 

Sex

 

Zdál se ti erotický sen? Sex samotný většinou věští spokojenost a pohodu. Pokud se ti ovšem zdá o milování s někým, kdo není přípustný (třeba zadaný kamarád), je to varováním, že jsi svým chováním zašla příliš daleko. Vůbec to nemusí ukazovat na toho, s kým jsi sex provozovala, je to jen takovým signálem, abys trochu zbrzdila.

 

Svatba

 

Na tento sen si dej trochu pozor, protože většinou nevěští nic dobrého. Pokud máš nějaké sexuální komplexy, je běžné, že se ti o svatbě zdá a v tomto případě v tom nehledej nic dalšího. Svatební sen sám o sobě značí smrt mezi nejbližšími lidmi. Jestli se jen díváš na něčí svatbu, pravděpodobně se ti nebude dařit ve škole (zaměstnání) a doma budeš trochu nepochopená. Jestliže na své svatbě tancuješ, počítej se zármutkem, či nemocí. Sen o svatbě však může znamenat i narození potomka. Bohužel se nikdo nedokáže pořádně rozhodnout, zda sen o svatbě značí extrémní štěstí nebo žalostný smutek. V každém případě je lepší vyhlížet optimisticky.22 hlasů
Vaše hodnocení