Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nikdo nám neříkal, jaký typ spodního prádla bychom měly nosit. V obchodě automaticky saháme po kalhotkách, které jsou nám příjemné a pohodlné. Jenže není náhoda, že zvolíš určitý typ spodního prádla. Pojď se dozvědět, co o tobě jednotlivé kousky p...

Šokující zjištění! Tohle o tobě prozradí SPODNÍ PRÁDLO

Spodní prádlo
zdroj: Thinkstockphotos Spodní prádlo
aktualizováno 06.04.2018, 00:35 | 06.04.2018, 00:35 | Krásná.cz

Nikdo nám neříkal, jaký typ spodního prádla bychom měly nosit. V obchodě automaticky saháme po kalhotkách, které jsou nám příjemné a pohodlné. Jenže není náhoda, že zvolíš určitý typ spodního prádla. Pojď se dozvědět, co o tobě jednotlivé kousky prozrazují.

Tak jaký typ kalhotek nosíš?

 

Klasické kalhotky
Jsi velmi pohodový člověk, který dokáže vyjít prakticky s kýmkoliv. V kolektivu jsi oblíbená, a to především z toho důvodu, že jsi bezprostřední a zábavná. Pokud má někdo nějaký problém, neváhá a ihned se obrátí na tebe. Každému ráda poradíš. Nejdůležitější pro tebe je, aby kamarádi byli šťastní a spokojení, poté budeš spokojená i ty.


Tanga

Patříš mezi lidi, kteří si jdou tvrdě za svým cílem. Pokud se jednou rozhodneš, že zdoláš nějakou metu, pak se ti to bez problému povede. A je jedno, jestli se jedná o osobní záležitost, nebo jde o školu či kariéru. V hlavě to máš srovnané, a tak nedáváš velký prostor emocím. Občas se ti ale stane, že tě i sebemenší drobnost lehce vykolejí. Dávej si na to větší pozor.

 


Babičkovské kalhotky
Pokud volíš tento typ kalhotek, pak to o tobě značí jediné – miluješ pohodlí, a to nejen v oblékání, ale i v životě. Občas jsi ale až příliš velký pohodář, který má všechno a všechny na háku. Neuškodilo by, kdyby ses o své kamarády a rodinu více starala. Dej jim najevo, že ti na nich záleží. Uvidíš, že ti to oplatí stejnou mincí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Falešná mrcha nebo slibotechna? Odhal kamarádku podle znamení
S kým to vlastně chodíš? Povahu tvého kluka odhalí MALÍČEK
Je tvůj kluk romantik, nebo sexuální ďábel? Odpověď ti poskytnou jeho UŠI


Kalhotky s vysokým pasem

Holky, které nosí kalhotky s vysokým pasem, mají velmi konzervativní myšlení. Občas mají pocit, že se narodily ve špatném století. Touží po gentlemanech, kteří je nenechají na holičkách a nikdy by je nepodvedli. Pokud mezi takové holky patříš, neztrácej víru. Určitě svého gentlemana najdeš a budeš šťastná.

 


Nohavičkové kalhotky
Máš mnoho podobných vlastností jako holky, které nosí klasické kalhotky. Jsi velmi společenská, obětavá a pro ostatní by ses rozkrájela. Jedinou tvou nevýhodou je časová nedochvilnost. Nedělá ti problém dorazit na schůzku o půl hodiny déle. Na tenhle nešvar by sis měla dát pozor, jinak by se ti mohl pěkně vymstít.0 hlasů
Vaše hodnocení