Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Možná by tě ani nenapadlo, že způsob, jakým držíš mobil, může o tobě prozradit nejednu pikantnost. Jenom se podívej na lidi okolo sebe. Při bližším pátrání zjistíš, že každý člověk drží mobil svým specifickým způsobem.

Šokující zjištění! Víme, co o tobě prozradí ZPŮSOB, JAK DRŽÍŠ MOBIL

Dívky s mobily
zdroj: Thinkstockphotos Dívky s mobily
aktualizováno 16.06.2018, 00:05 | 16.06.2018, 00:05 | Krásná.cz

Možná by tě ani nenapadlo, že způsob, jakým držíš mobil, může o tobě prozradit nejednu pikantnost. Jenom se podívej na lidi okolo sebe. Při bližším pátrání zjistíš, že každý člověk drží mobil svým specifickým způsobem.

A jak držíš mobil ty?

 

V obou rukách a ovládám ho palcem
Tohle držení mobilu o tobě vypovídá, že jsi velmi submisivní a uzavřený člověk. Je pro tebe důležité, abys kolem sebe měla lidi, na které se můžeš 100 % spolehnout. Rozhodně nepatříš mezi holky, které by svá tajemství sdílely s kýmkoliv. Navíc vyžaduješ, aby ti tvůj kluk byl stále na blízku. Toužíš po lásce a přeješ si, abys našla přítele na celý život. Pokud takového kluka najdeš, pak roztaješ a vnímáš ho jako svého nejlepšího parťáka.

 


V obou rukách a ovládáš ho oběma palci

Tvým největším nepřítelem je strach! Bojíš se prakticky všeho, a nejvíc se obáváš toho, že ostatní zklameš. Zkus se nad sebou trošku zamyslet a uvědom si, že nikdo není dokonalý. Netvoř si na sebe zbytečný tlak, protože nikdo po tobě nechce, abys byla nejlepší. Zároveň zkus zapracovat na svém sebevědomí, které je zbytečně nízké.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ODBORNÍCI VARUJÍ: Neměj mobil u postele, jinak ti hrozí velké problémy
Vybíjí se ti mobil příliš rychle? Známe triky, které to změní
Přehřívá se ti mobil? Jak ho připravit na letní sezonu


V jedné ruce a ovládám ho palcem
Už ti někdo řekl, že jsi super žena? Oplýváš organizačním talentem, díky kterému zvládáš dělat několik věcí najednou. Jsi energická, cílevědomá a především spolehlivá. Tvoje kamarádky tě zbožňují, a to nejen proto, že je vždy vyslechneš a dáš jim dobrou radu do života. Moc dobře víš, že by si člověk měl užívat každé minuty, což rozhodně děláš! Jenom nezapomeň čas od času relaxovat!

 


V jedné ruce a ovládám ho prstem druhé ruky

Jsi velmi rodinný typ a je pro tebe důležité, abys kolem sebe měla lidi, které miluješ. Patříš mezi holky, které nejprve přemýšlejí, a teprve potom konají. Možná i díky tomu jsi mezi přáteli velmi oblíbená a nedělá ti problém zapadnout do nového kolektivu. Můžeš působit velmi ambiciózně, ale pravdou zůstává, že vždy budeš dávat přednost rodině před kariérou nebo skvělými studijními výsledky.0 hlasů
Vaše hodnocení