Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přestože máte pocit, že samy sebe dokonale znáte, a že máte svoji povahu i životní cíle v malíku, jsou otázky, které vám mohou zásadně nabourat vaši dosavadní představu o životě.

Těchto 5 otázek o tobě prozradí víc než bys čekala!

otázky - 2
zdroj: Getty Images otázky - 2
aktualizováno 18.08.2018, 00:00 | 18.08.2018, 00:00 | MT

Přestože máte pocit, že samy sebe dokonale znáte, a že máte svoji povahu i životní cíle v malíku, jsou otázky, které vám mohou zásadně nabourat vaši dosavadní představu o životě.

Na druhou stranu vám ale dopomohou odhalit vaše skryté touhy a přání. Jaké otázky byste měly sama sobě položit, pokud se chcete dokonale poznat?


Co byste dělaly, kdyby v životě nezáleželo na penězích?
Odpověď na tuto otázku vám zcela zásadním způsobem změní pohled na výběr budoucí školy, ale i zaměstnání. Přestože můžete být 100% přesvědčené, že chcete jít studovat práva, odpověď na vaši překvapivě bude: malování nebo tanec. A právě od této odpovědi byste se měly odpíchnout při hledání svého vysněného zaměstnání. Jděte si za svými sny!

 

otázky - 3
(Foto: Getty Images)


Kterého ze svých 5 smyslů byste se byly ochotná vzdát?

Těžké že? Jsme tolik zvyklé používat všechny své smysly, že si ani neuvědomujeme, jak moc bychom měly být vděčné za to, že je máme a můžeme je používat. Nicméně, pokud byste musely, kterého z nich byste se vzdala? Díky odpovědi zjistíte, jak nejčastěji hodnotíte prostředí kolem sebe, ale i lidi. Pokud je pro vás nejdůležitější zrak, a nikdy byste se ho vzdát nedokázaly, nejspíš tíhnete k tomu být povrchní a soudíte lidi podle jejich vzhledu.


Jaká je vaše nejoblíbenější pohádka z dětství?
Odpověď na tuto otázku vás překvapí. Měly byste vzít v potaz tu odpověď, která vás napadne jako první. Výběr naší pohádky nás v životě ovlivňuje víc, než si uvědomujeme a mnohdy se podle jejich vzoru chováme a rozhodujeme po zbytek svého života.

 

otázky - 1
(Foto: Getty Images)


Kolik let byste řekly, že vám je, kdybyste se oprostily od svého skutečného věku?
Je to více nebo méně let? Odpověď na tuto otázku vám prozradí, zda jste vyzrálejší nebo naopak nevyspělé na svůj skutečný věk.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Najdi své duši barvu a poznej, jaká jsi

Znáš sama sebe skutečně dobře? Tyto dveře prozradí, co jsi možná ještě nevěděla!

OBRÁZKOVÝ TEST: Jaký jsi typ osobnosti?


Kdybyste měla zůstat na dobu neurčitou uvězněné na opuštěném ostrově, koho byste chtěly mít s sebou?

Pozor, ani nad touto odpovědí byste neměly příliš dlouho přemýšlet. Prozradí vám, na koho v životě nejvíce spoléhátea mimo jiné třeba zjistíte, do koho jste tajně zamilovaná. Tak, jak jste si odpověděly?0 hlasů
Vaše hodnocení