Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé věci a činnosti děláme podvědomě. Právě tyto chvíle, kdy se nekontrolujeme, o nás vypovídají nejvíce. Zamyslete se nad svým kávovým rituálem a zjistěte, co o vás prozradí obyčejná kávová lžička.

TEST osobnosti: Co o tobě prozradí styl, jakým piješ kávu?!

Káva
zdroj: Thinkstockphotos Káva
aktualizováno 11.09.2016, 00:40 | 11.09.2016, 00:40 | TN.cz / has

Některé věci a činnosti děláme podvědomě. Právě tyto chvíle, kdy se nekontrolujeme, o nás vypovídají nejvíce. Zamyslete se nad svým kávovým rituálem a zjistěte, co o vás prozradí obyčejná kávová lžička.

Cinknete lžičkou o okraj šálku, necháte z ní okapat tekutinu a pak ji položíte na talířek

Pokud hlasitě cinknete lžičkou o okraj šálku nebo sklenice, jste dominantní osobnost, která vyžaduje pozornost ostatních. Zároveň jste precizní, možná i mírně přehnaný a cinknutím se ujišťujete, že je lžička dostatečně odkapaná. Toto gesto však v sobě skrývá potlačované napětí a hněv. Zvolněte a uklidněte se, zmáhá vás stres.

 

Lžičku olíznete a až poté ji položíte na talířek

Pokud lžičku po zamíchání kávy olíznete, jste požitkář. Člověk, který miluje život a dokáže si ho vychutnat. Ukazujete tím, že nic neděláte ze zvyku, dokážete hledat potěšení i tam, kde ho jiní nevidí. Dokážete se na věci podívat i z lepší stránky. Bojíte se, že vám v životě něco uteče. Litujete toho, co jste nestihli zažít. Máte rádi lidi a rozhodně se nestydíte. Pokud ale olizujete lžičku ve společnosti opačného pohlaví, nevědomky ji vyzýváte k flirtu, který vám rozhodně není cizí.

 

 

 

Necháte lžičku v hrnku

Pokud lžičku při pití kávy necháváte v šálku, znamená to, že jste člověk, který dává přednost jistotě, často z pohodlnosti. Než něco uděláte, pořádně si věci promyslíte nebo se na to alespoň vymluvíte. Působíte uvážlivě, ale často je za vaším chováním nechuť riskovat a unavit se. Nejraději se bezpečně skrýváte v davu, kde máte čas se soustředit na svůj duševní svět. Jste empatický, přátelský a vaši nejbližší vás oceňují. Na ty, kteří vás neznají, působíte uzavřeně a obyčejně.0 hlasů
Vaše hodnocení