Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto je období, kdy máme více času na sebe, na svou rodinu, přítele, ale i kamarádky. Právě na kamarádky je důležité si vyhradit dostatek času, protože - přiznejme si to, vztahy přicházejí a odcházejí, ale pravá přátelství, ta zůstávají.

Top 5 otázek, které bys měla položit kamarádce, abys odhalila tajemství její duše

Léto
zdroj: Getty Images Léto
aktualizováno 11.08.2018, 00:07 | 11.08.2018, 00:07 | MT

Léto je období, kdy máme více času na sebe, na svou rodinu, přítele, ale i kamarádky. Právě na kamarádky je důležité si vyhradit dostatek času, protože - přiznejme si to, vztahy přicházejí a odcházejí, ale pravá přátelství, ta zůstávají.

Pokud chcete vaše přátelství posunout na ještě vyšší úroveň, pak byste rozhodně měly uspořádat nějaký skvělý dámský večírek nebo jen si tak udělat odpoledne pro sebe. Svůj odpolední program si můžete zpestřit třeba touto tázací hrou, a položit jí následujících 5 otázek, která o ní rozhodně odhalí víc, než bys čekala.

 

kamarádky - 2
(Foto: Getty Images)


Které jsou tvoje 3 nejoblíbenější hrdinky, a proč?

Odpověď na tuto otázku prozradí, jaká by tvoje kamarádka chtěla být a jaké vlastnosti považuje u ostatních za důležité a obdivuhodné. Zjistíte třeba také to, zda by vás byla schopná podrazit nebo naopak podržet ve chvílích, které si to žádají.


Jaké je tvoje vysněné zaměstnání?

To není třeba komentovat. Popovídejte si vzájemně o svých vysněných pracích a zasněte se. Kromě toho, že se lépe poznáte, pomůže vám to třeba se i rozhodnout, na jakou školu zamířit po základní nebo střední.

 


Kdyby sis pořizovala tetování, jaké by to bylo, a kam bys ho umístila?
Odpověď na tuto otázku bezesporu odhalí ta nejniternější tajemství a silné zážitky, kterými si vaše kamarádka prošla. Zjistíte, co ji v životě nejvíce ovlivnilo, a co ji dostalo do životní fáze, ve které se teď nachází.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 znamení, podle kterých poznáš, které tvé kamarádky jsou opravdové

TEST: Je tvá kámoška skutečně kámoška?

TEST: Jaký jsi typ kamarádky?


Jaký byl tvůj nejtrapnější moment na rande?
Díky odpovědi na tuto otázku proniknete hlouběji do soukromí své kamarádky. Nestyďte se a popovídejte si o tom, u čeho jste se nejvíc ztrapnily. Sdílení momentů z rande, o které byste se s nikým jiným pravděpodobně nepodělily, vás ještě víc spojí.


Který byl zatím tvůj nejlepší moment v roce?
Odpověď vám pomůže sdílet společnou radost a uvědomovat si třeba i ty malé věci, které vám v průběhu roku vykouzlily úsměv na tváři. Budete vděčnější za život, ale i za to, že se máte.0 hlasů
Vaše hodnocení