Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Odhalit skutečnou klučičí povahu není vždycky jednoduché.

Top 5 otázek, které ti pomohou odhalit skutečný charakter tvého milého!

Láska
zdroj: Thinkstockphotos Láska
aktualizováno 25.08.2018, 00:00 | 25.08.2018, 00:00 | Krásná.cz

Odhalit skutečnou klučičí povahu není vždycky jednoduché.

Přestože chování nám ve většině případů řekne víc než tisíc slov, existují otázky, které vám pomohou o vašem příteli zjistit věci, na které byste jen tak snadno nepřišly. Které otázky byste mu tutově měly zadat, abyste odhalily jeho pravý charakter, a zjistily, jestli vám za to stojí?


1. Koho nejvíc obdivuješ a proč?


Odpověď na tuto otázku je velmi důležitá, a proto byste k ní měly být skutečně vnímavé. Prozradí vám totiž, které charakterové vlastnosti váš kluk obdivuje u jiných, a ke kterým by v ideálním případě i on sám chtěl směřovat.

 


2. Kde se vidíš za 5 let?


Proč, že je tato otázka důležitá? Tak především zjistíte, jak moc je váš přítel cílevědomý nebo naopak líný, a zda vůbec přemýšlí o budoucnosti. Hlavně byste si ale na tuto otázku nejprve měly odpovědět také i vy samy, abyste zjistily, zda se vaše a jeho představy liší, shodují anebo alespoň v některých oblastech potkávají.

 

Rande
(Foto: Getty Images)


3. Co by ses chtěl v příštím roce naučit?


Odpovědí na tuto otázku zjistíte, jakým způsobem váš kluk přemýšlí nad životem. Vnímá učení ve smyslu pouhého biflování ve škole? Nebo se zajímá také o jiný posun ve svém osobním životě?


4. Kdo je tvůj nejlepší kamarád a proč?


Díky odpovědi na tuto otázku naopak zjistíte, které charakterové vlastnosti váš kluk vyhledává u jiných lidí, a co je pro něj důležité. Snadno se tak můžete vyhnout případným nedorozuměním nebo předejít zklamání.

 

ČTĚTE TAKÉ:

18 otázek, na které SE MUSÍŠ zeptat KLUKA, se kterým chceš ZAČÍT RANDIT

20 otázek lásky: Odhalí skutečnou sílu vašich citů!

Je to ten pravý? Odhal ho do tří minut

 

5. Co tě dělá skutečně šťastným?


Poslední, ale nejdůležitější otázka vám pomůže odhalit skutečnou povahu vašeho milého. Mnohdy totiž zapomínáme na úplně jednoduché a „běžné“ věci, jako jsou rodina, přátelé nebo obyčejné odpoledne strávené poflakováním. Čím skromnější bude jeho odpověď, tím jistější si můžete být, že je to skutečně hodný člověk. A že je třeba právě on ten pravý.0 hlasů
Vaše hodnocení