Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš změnu, která ti bude slušet? Možná tě překvapí, že i v oblasti vlasů ti pomohou hvězdy. Pro každé znamení je totiž charakteristický jiný účes i jiná barva. Svěř své vlasy do rukou horoskopu a uvidíš, že budeš vypadat skvěle.

ÚČES, který ti bude padnout? Vyber si ho podle svého ZNAMENÍ!

Vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Vlasy
aktualizováno 29.07.2017, 00:47 | 29.07.2017, 00:47 | Krásná.cz

Chceš změnu, která ti bude slušet? Možná tě překvapí, že i v oblasti vlasů ti pomohou hvězdy. Pro každé znamení je totiž charakteristický jiný účes i jiná barva. Svěř své vlasy do rukou horoskopu a uvidíš, že budeš vypadat skvěle.

Beran
Berani jsou plní energie a neradi ztrácí čas. Tím pádem vsaď především na kratší účes, jehož styling ti zabere minimum času. Protože ráda zkoušíš nové věci, inspiruj se vlasovými trendy. Co si takhle obarvit vlasy na růžově pastelovou barvu? Věříme, že přesně takový účes je pro tebe jako stvořený.


Býk

Býci jsou velmi pozitivní stvoření. Na své hlavě si můžou nechat udělat téměř cokoliv, protože jejich dobrá nálada i nadhled dodávají jejich looku ten správný šmrnc. Určitě bude všem Býkům slušet, když si nechají narůst delší vlasy, se kterými se budou moci pořádně vyřádit.


Blíženec

Pokud jsi Blíženec, pak asi už dávno víš, že se v tobě skrývají dvě osoby. Jedna by chtěla mít krásně dlouhé vlasy, druhá naopak krátký účes, který zabere minimum času. Co to vyřešit příčeskem? Jedině tak můžeš být každý den někdo jiný. Jednou smyslná dlouhovláska, jindy rebelská krátkovláska.

 


Rak

Všem Rakům bude slušet netypický účes. Je jedno, co si vybereš, ale měj na paměti, že čím více ulítlý bude, tím lépe se v něm budeš cítit. Je libo asymetrický sestřih? Nebo dáš přednost barevným vlasům? Výběr je jenom na tobě. Poslechni své srdce.


Lev
Máš velmi otevřenou a přátelskou povahu. Miluješ, když můžeš svým vlasům dopřát volnost, aby si dělaly, co chtějí. Nejvíce se k tobě hodí vlasy po ramena, které nech volně rozpuštěné. Co se barvy týká, pak vsaď na blond hřívu.


Panna

Jsi velká perfekcionalistka, a tak jsi ráda, když i tvé vlasy vypadají dokonale. Už asi dávno víš, že ti sluší delší mikádo, které je rovně střižené. Zároveň máš občas pocit, že i tvé vlasy potřebují více volnosti. Zkus být občas rebelkou, a vytvoř si na hlavě extravagantní účes, který by do tebe nikdo netipnul.

 


Váhy
Zde je to velmi podobné jako u Berana. Také se nechceš se svým účesem mordovat příliš dlouho, a nejraději máš nedbalý look. V tvém případě by nebylo od věci, kdybys zvolila kratší účes. Jedině ten ti zaručí, že jeho údržba nebude časově náročná.


Štír
Štíři jsou velcí romantici, kteří milují tajemné věci. Je klidně možné, že dříve jsi holdovala emo účesům. Dnes ale už víš, že i romantické vlasy mohou vypadat skvěle. Co si takhle ozdobit svou hřívu věnečkem z květin?

 


Střelec
Mnoho Střelců si zakládá na elegantním účesu. Rozhodně to není na škodu, protože právě uhlazené účesy ti velmi sluší. Skvěle budeš vypadat i v dlouhých vlasech, ze kterých můžeš vytvořit zajímavé copy.


Kozoroh

Zvol si účes, který ti nezabere příliš mnoho času. Neuděláš chybu, pokud své vlasy zastřihneš do delšího mikáda, nebo alespoň na ramena. V barvě máš naprosto volnou ruku. Budou ti slušet jak extravagantnější odstíny, tak i ty klasické.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Najdi to pravé TETOVÁNÍ, které se hodí ke tvému ZNAMENÍ!
Čekají tě vášnivé polibky nebo cudné pusinky? HOROSKOP LÍBÁNÍ!
Jaké má oči? BARVA DUHOVKY prozradí o tvém klukovi neskutečné věci!


Vodnář

Vodnáři prostě milují změnu, takže je jasné, že účesy střídáš jako ponožky. Baví tě barvy, ale i poslední trendy. Rozhodně v tom pokračuj, protože všichni na tobě milují tvou spontánnost. Jenom si dej pozor, abys své vlasy příliš neničila.


Ryby

Jsi romantická a péče o vlasy tě jednoduše baví. Klidně si budeš dvě hodiny vyhrávat s dokonalým účesem. Proto je důležité, aby sis nechala narůst delší vlasy, ze kterých budeš moci vykouzlit ty nejúžasnější účesy a copy.0 hlasů
Vaše hodnocení