Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co o vás prozradí váš noční úbor?

V čem spíte? Požitkářku odhalí satén, vůdkyni pánské pyžamo

Spací úbor - 3
zdroj: Archiv firem Spací úbor - 3
aktualizováno 09.12.2018, 00:05 | 09.12.2018, 00:05 | Krásná.cz

Co o vás prozradí váš noční úbor?

To, v čem uléháme každý večer do postele, o nás říká mnohé. Jsou ženy, které preferují klasickou noční košili, jiné krajkovou, další pak pyžamo a najdou se i takové, co nedají dopustit na overal či pánskou košili. Možností je nespočet. Stejně jako povah.


Pojďme se společně podívat na to, co o vás výběr nočního prádla říká.


Něžný overal se hodí pro romantičku


Máte-li v oblibě model, který zdůrazní vaši křehkost, pak jste romantička. Váš kousek na spaní vám skvěle padne, není vám moc volný, ani moc upnutý. Nepotrpíte si na dlouhé rukávy ani nohavice. Nechcete však ani příliš krátké či vyzývavé kousky. Ideální volbou pro vás bude něžný overal. Bude-li navíc ozdobený jemnou krajkou či motivem s drobnými kvítky, budete nadšena. Ve svém partnerovi dokážete vyvolat pocit, že je vedle vás opravdový chlap. Aby také ne, když je vaše bezbrannost tak odzbrojující, zvláště umíte-li ji rafinovaně využít.

 

Spací úbor - 7
(Foto: Archiv firem)


Náš tip: Růžový set tílka a kalhotek, Triola, 299 Kč

 

Pohodářka nedá dopustit na pyžamo

 

Skoro nic vás nevyvede z míry a s tím, v čem půjdete spát, si obvykle hlavu moc nelámete. Sáhnete po prvním, co vám přijde pod ruku. Jediný požadavek, který máte, je, že váš noční úbor musí být pohodlný. Jestli jste sexy, nebo ne, neřešíte. V noci je přece tma! Pokud už dojde na nákupy, pak nejraději sáhnete do pyžamu. Má totiž velkou výhodu, můžete v něm zůstat i celý den, zvláště pokud je elegantní a připomíná domácí soupravu.

 

Spací úbor - 2
(Foto: Archiv firem)


Náš tip: Kostkované pyžamo, Lidl, 299 Kč

Níš tip: úvodní foto: Světlé triko a šedé tepláky, Timo, 899 Kč

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pět důvodů, proč odhodit pyžamo a spát nahá
Tajemství odhalená v posteli! Co prozradí poloha, ve které spíš?
Víš, s kým SPÍŠ? Noční úbor o tvém klukovi prozradí velké pikantnosti

 

Svůdkyni poznáte podle krajkové sexy košilky


To další dámy si velmi zakládají na svém vzhledu a chtějí vypadat dokonale a sexy. Krajky, satén či zdobné mašličky jim dodávají pocit výjimečnosti. Chtějí se cítit jako královny a luxus jim není cizí. Krásné a svůdné prádlo jim dodává sebevědomí a je to pro ně způsob, jak se rozmazlovat. Že jejich sexy košilky či pyžámka nenechají klidné jejich partnery, je jen bonusem.

 

Spací úbor - 6
(Foto: Archiv firem)


Náš tip: Černá saténová košilka s krajkou, Reserved, 649 Kč


Vůdkyně si hoví v pánské košili


Stačí dát pryč jedno písmenko a stojí před námi zcela jiná osobnost. Jde o sebevědomou ženu, která má ráda vše pod kontrolou a řídí chod domácnosti. Také ve vztahu má navrch. Je to ona, kdo „nosí kalhoty“. Ty z vás, které jsou generálkami, by rozhodně měly na spaní vyzkoušet pánskou košili. Nemusíte ji hledat v šatníku svého druha, můžete si pořídit vlastní. Tento maskulinní kousek totiž dokáže zdůraznit i vaši ženskost díky zdobným detailům. Navíc výhodou pánských košil určených pro dámy na spaní je prodloužený zadní díl, takže vás neofoukne.

 

Spací úbor - 4
(Foto: Archiv firem)

 

Náš tip: Pánská košile, Timo, 869 Kč

 

Optimistka vyznává klasiku

 

České ložnice nemají tak jasného vládce, jak by se čekalo. Oblíbené noční košile se každoročně o prvenství přetahují s pyžamy. A i mezi košilkami je nemalý rozdíl: někdo preferuje krátké rukávy nebo ramínka, jiný rukávy dlouhé, nebo volné netopýří. A jaké jsou dívky a ženy, které volí tuto klasiku? Jde o optimistky, které věří, že vše dobře dopadne. Vyznávají tradice a své plány stavějí na reálných základech, díky čemuž se jim je daří naplňovat. Nerady riskují a nejistota není nic pro ně.

 

Spací úbor - 1
(Foto: Archiv firem)


Náš tip: Šedá košile s dlouhým rukávem, bonprix.cz, 299 Kč


Srandistka ocení hravé detaily

 

Ty, co nezkazí žádnou legraci, a navíc mnohdy za podařenými vtípky samy stojí, mají rády i hravé a překvapující detaily na svém oblečení. Humorné nápisy, kreslené postavy či netradiční střihy jsou pro srandistky to pravé. Klasika je pro ně nudná, a to i v případě nočního prádla. Dobrou volbou může být třeba noční košile s hravou barevnou sukénkou, heboučký overal nebo koximové potisky. Tyto ženy věří, že s humorem jde všechno snáze. Ranní smích tak spíše vyvolá jejich vzkaz na tričku, než rozvrkočené vlasy a rozespalý výraz.

 

Spací úbor - 5
(Foto: Archiv firem)


Náš tip: Šedý overal s Mickey Mosem, Lindex, 899 Kč0 hlasů
Vaše hodnocení