Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý člověk je něčím originální a o vašich mimořádných vlastnostech hodně napoví znamení vašeho horoskopu. Jste empatické nebo věčné optimistky? Umíte se rychle zamilovat? Máte mimořádný smysl pro humor a nadšení pro nové činnosti?

V čem spočívá vaše výjimečnost? To prozradí znamení horoskopu

horoskop
zdroj: Getty Images horoskop
aktualizováno 09.11.2019, 00:00 | 09.11.2019, 00:00 | Krásná.cz

Každý člověk je něčím originální a o vašich mimořádných vlastnostech hodně napoví znamení vašeho horoskopu. Jste empatické nebo věčné optimistky? Umíte se rychle zamilovat? Máte mimořádný smysl pro humor a nadšení pro nové činnosti?

Ve kterém znamení jste se narodily a co to pro vás znamená?


Beran: Nadšení
Když se do něčeho pustíte, tak se tomu věnujete naplno. Pro hodně věcí se dovedete opravdu nadchnout a všechno, co začnete dělat, se zapálením dotáhnete až do konce. Mnoho lidí to na vás oceňuje, někteří vám to ale také závidí.


Býk: Vytrvalost
Jednou z vašich nejlepších vlastností je síla vytrvat. Nemáte ve zvyku snadno se vzdávat, a i když se vám zrovna nedaří, tak se snažíte všechny překážky překonat. Zároveň nic neděláte jen tak ledabyle a každou práci uděláte pečlivě.


Blíženci: Zvědavost
Lidé z vašeho okolí už si dávno všimli, že jste velmi zvědavé. Nejradši byste věděly všechno, a když vám někdo něco tají, tak vás to rozčiluje. Díky své zvídavosti se vám v životě naskytne mnoho zajímavých nabídek a možností. Zároveň se ale někdy dozvíte něco, co nechcete.


Rak: Empatie
Vaší nejsilnější stránkou je vaše empatie. Lidé za vámi často chodí, když je něco trápí, protože je dokážete vyslechnout a ukonejšit. Umíte pochopit potíže druhých a vždycky víte, jak ostatním pomoct. Vy musíte být opravdu skvělé kamarádky!

 

horoskop
(Foto: Getty Images)


Lev: Otevřenost a důvěra
Vy máte hned dvě výjimečné vlastnosti, a to je společenskost a důvěřivost. Rády se nacházíte v obklopení druhých lidí a patříte mezi přirozené vůdkyně. Někdy jste až moc rozkazovačné, zároveň si ale skoro hned vybudujete důvěru k lidem, které ani dobře neznáte. To vám občas přinese zklamání, ale ještě častěji díky tomu získáte nové přátele, kteří se vám rychle otevřou.


Panna: Rychlé vzplanutí
Od ostatních lidí se lišíte v tom, že umíte rychle podlehnout nové lásce. Svého partnera ještě ani moc neznáte, ale stejně ho berete jako svou osudovou lásku, se kterou plánujete zůstat po celý život. Abyste se vyhnuly krutému vystřízlivění, odhoďte růžové brýle.


Váhy: Smysl pro humor
Jste velmi vtipné, váš styl humoru je ale trochu jiný než u ostatních lidí. Vaši přátelé si museli zvyknout na váš specifický způsob vtipkování. Proto vás vždycky hodně potěší, když se vašemu vtipu někdo zasměje. Vaše veselá nálada ale umí být nakažlivá a lidé se často zasmějí i tomu, co by z úst někoho jiného vtipně vůbec neznělo.


Štír: Věrnost
Čestnost a věrnost, to jsou vaše superschopnosti. Nebyly byste schopné podvést partnera, ale ani kamarády nebo rodinu. Tyto vlastnosti rozhodně nemá každý.

 

ČTĚTE TAKÉ:

12 ideálních párů podle znamení zvěrokruhu!
Patříte mezi těchto 6 znamení horoskopu? Znamená to, že ve vztahu umíte být pěkné mrchy!
Na své pleti zobrazila všechna znamení zvěrokruhu. Její díla hraničí s dokonalostí


Střelec: Optimismus
Patříte mezi věčné optimistky. I v nejtěžších situacích si umíte najít to dobré. Chmurné myšlenky vás moc často nenapadají a právě vaše pozitivita je to, co vás drží ve středu kolektivu.


Kozoroh: Zodpovědnost
Dokážete být velmi zodpovědné. Když někomu něco slíbíte, tak to také splníte. Nikdo se nemusí bát toho, že byste něco říkaly jen tak. Pokud s někým chodíte, tak neutečete hned, jak se objeví nějaký problém.


Vodnář: Odvaha
Milujete svobodu, nechcete se vázat a věříte, že dokážete všechno, co si zamanete. Někdy máte až moc velké oči, ale právě víra v sebe samé vám často pomůže dosáhnout svých cílů. Jste velmi inspirativní a umíte hodně podpořit ostatní v tom, aby se nebáli zkoušet nové věci.


Ryby: Kreativita
Nepotřebujete příliš mnoho podnětů k tomu, abyste získaly inspiraci. Rády pozorujete dění kolem sebe a i maličkosti vás přivádí ke kreativním nápadům. Díky tomu máte velmi bohatý život, hlavně ten vnitřní.0 hlasů
Vaše hodnocení