Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kdo je v posteli extra třída? Ryba? Štír? Odhal, koho si pod peřinou udržet co nejdéle!

V jakém znamení se rodí nejlepší milenci?

aktualizováno 11.04.2012, 00:00 | 11.04.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Kdo je v posteli extra třída? Ryba? Štír? Odhal, koho si pod peřinou udržet co nejdéle!

Jak poznat dobrého milence? Prý podle slunečních znamení zvěrokruhu!

 

Živočišný sex? Chce to Štíra, Střelce, Lva nebo Berana!

 

Pokud hledáš spontánního milence, pro kterého nebude problém pomilovat se kdekoliv a kdykoliv, najdi si partnera s Marsem v Beranovi. Pokud má tvůj milenec planetu Mars ve Lvu, budeš se muset smířit s tím, že bude chtít být středem pozornosti nejen ve společnosti, ale i v posteli.

 

Sexuální vášeň, která dřímá v klucích s Marsem ve Štíru, z nich dělá jedny z nejlepších milenců zvěrokruhu. Ale když si nejsi jista, že dokážeš zachovat věrnost, tomuto milenci se raději obloukem vyhni. Jeho žárlivost by snadno mohla sklouznout do agresivity.

 

Jde ti spíše o nevázané dobrodružství? Astrologové radí najít si milence s Marsem ve Střelci, protože ten si na romantice nezakládá a nestojí ani o příliš vážně svazky.

 

 

Romantiku a klid hledej u Raka, Panny, Býka a Vah

 

Pokud toužíš po něze a hýčkáni, toto přání ti splní milenci s Marsem v Býku. Pokud prahneš po něžné péči, ochraně a bezpečí, najdi si milence s Marsem v Rakovi. Pokud chceš skromného milujícího partnera s rozumným přístupem k sexu i k životu, hledej si protějšek s Marsem v Panně.

 

A co požadavek na vyvážený vztah s něžným, nesobeckým a nekonfliktní milencem? Takovým bude zrozenec s Marsem ve Vahách. Ale počítej s tím, že veškeré rozhodování přehodí elegantně na tvá bedra.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Zaručené triky pro ještě delší milování
Erotický horoskop: Znamení odhalí jeho touhy v posteli!
Milování venku? Jak si ho užít naplno?

 

Zábavní, ale nevyzpytatelní jsou Vodnáři a Blíženci

 

Nudu v posteli nezažiješ s milencem s Marsem ve Vodnáři, ale nečekej od něj spolehlivost ani to, že se ti bude se vším svěřovat. Kluky s Marsem v Blížencích zase musíš držet neustále eroticky ve střehu. Budeš se muset snažit, aby v posteli nebyla nikdy nuda, jinak ti hodně brzy uteče do jiné náruče."

 

Něco mezi: Kozoroh a Ryba

 

Ohromné množství mužské energie se skrývá v klucích s Marsem v Kozorohovi. Není na dovádění v přírodě nebo někde, kde by vás mohl kdokoli načapat, v posteli je ale velmi pozorným milovníkem. Obětavého, soucitného milence s bohatou erotickou fantazií zase najdeš v partnerovi s Marsem v Rybách, ale nikdy si nebudeš jista, zda před tebou něco nezatajuje.

 

Návod na objevení milence snů bychom tedy měli, ale bez informací od astrologa, kde má tvůj drahý postavený Mars v momentě narození, to nepůjde. Začni pátrání, ale hlavně dej na svůj cit a intuici. Někdy totiž můžeš ve vztahu hledat něco, co vlastně ani nechceš. A na to tě může upozornit právě intuice.7 hlasů
Vaše hodnocení