Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rok Vepře začíná 5. února 2019 a my vám přinášíme odhalení vaší blízké budoucnosti v oblasti vztahů a lásky.

Velký čínský horoskop lásky pro každé znamení: Co přinese rok Vepře?

Čínský nový rok
zdroj: Getty Images Čínský nový rok
aktualizováno 05.02.2019, 00:00 | 05.02.2019, 00:00 | / krasna.cz/astrohled.cz

Rok Vepře začíná 5. února 2019 a my vám přinášíme odhalení vaší blízké budoucnosti v oblasti vztahů a lásky.

Pro koho bude tento rok v lásce milostivý a komu bude házet spíše klacky pod nohy? Napoví velký čínský horoskop na celý rok.

 

Zajímá vás, co vás v čínském roku Vepře čeká i v práci a osbním životě? Předpověď pro vaše znamení najdete zde.


Nevíte, jaké jste znamení? Spočítejte si ho v jednoduché aplikaci ZDE.

 

Krysa


Jaká je: Krysa potřebuje ke svému životu především mít možnost pohybu a komunikace. Tomu bude tento rok nakloněný, myška se bude cítit fajn a může tak dát své vztahy, zvláště ty, které pokazila, do pořádku. Je citlivá, vnímavá, činorodá a jedna z nejinteligentnějších zvířat v celém čínském zvěrokruhu. To jí přinese po celý rok 2019 značné výhody.


Co ji čeká v lásce?


Lidé ve znamení Krysy upřednostňují hlavně své zájmy, ale v tomto roce budou muset přehodnotit svá stanoviska, neboť obětavý Vepřík je nenechá býti netečnými. Změňte způsob svého myšlení a buďte citlivější vůči druhým. Tím zlepšíte i pohled na sebe samé a budete si více věřit. A můžete pak být i více milováni. Co se týče lásky a sexu, tam se můžete cítit velice příjemně. Obdivováni, milováni a vyhledáváni pro svůj nadprůměrný šarm. Závažná rozhodnutí si však nechejte až na následující rok 2020, kdy právě Krysa se stane vládcem roku.

 

Buvol


Jaký je: Buvol je obr, do něhož není radno šťourat, trvá mu, než se dá do pohybu, ale pak ho nic nezastaví. Buvoli, nenechte se proto vyprovokovat, to by vám přineslo potíže, naopak rozvaha se vám v novém roce vyplatí. Jste konzervativní a ulpíváte na zvyklostech. Velice často zachraňujete i omšelou veteš a to se vám bude dařit a může vám to tentokrát přinést i zisk.

 

Co ho čeká v lásce?


I ve vztazích se projeví se Buvolova silná trpělivost, vytrvalost a síla dělat věci znova a jinak. Jinak řečeno bude muset využívat veškeré své síly, aby se dostal opět do své vnitřní, ale i vnější pohody se svými blízkými. Vzhledem k tomu, že bude Buvol stále zaneprázdněn pracovními záležitostmi, může zapomínat na svůj milovaný protějšek, a to se mu může vymstít. Je zapotřebí se skutečně kontrolovat i co se týče jídelníčku, budete tíhnout k tučnější stravě, kterou je lépe omezit a rozdělit si denní porce do menších a zdravějších částí.

 

Tygr


Jaký je: Tygr bude mít v tomto roce vepře velké štěstí. Nebude váhat využít ochoty obdivovatelů. Je prostě riskér a ani ne tak pro zisk, spíš pro to, aby oslnil,, se vrhá do akcí bez rozmyslu. Šér Chánovi z Mauglího se tato taktika nevyplatila, i když velmi dlouho v bojích vítězil. Tygři, poučte se a zvlášť na jaře se držte trochu zpět, jděte za svým cílem plíživými kroky, ale ne bojovnými skoky.

 

Co ho čeká v lásce?


Přátelský zemský Vepřík bude mít dobrý vliv i na horlivé Tygry. Snáze si uvědomíte své chyby a zahojíte bolavá srdce. Nastává pro vás čas léčení, uvědomování si sám sebe a díky svému neodolatelnému šarmu najdete naprosto nečekaně nová přátelství a lásku. Zadaní Tygři mají šanci zkvalitnit své vztahy, svobodní navázat vztahy nové. Překvapením bude to, že koho jste si vyhlédli jako oběť k lovu, stane se vaším ideálem a citovou jistotou. Nepodceňujte lidi kolem sebe. Možná je mezi nimi i ten nebo ta, kdo vás konečně zkrotí.

 

Zajíc


Jaký je: Zajíc bude v roce vepře ve svém živlu. To se podstatně projeví v tomto roce právě pro všechny z vás, kteří máte Zajíce ve svém Astrotypu. Bude se Vám dařit na všech úrovních téměř celý rok. V druhé polovině roku už se zajíc naučí - chodit v šťastných botách - a bude odvážnější. Můžete získat nové příležitosti seberealizace a také nové přátele do budoucna.

 

Co ho čeká v lásce?


Vaše láska bude přitahovat všechno báječné. Vy zadaní Zajíčkové si budete libovat se svým partnerem a mnohem snáze se domluvíte. A vy ostatní můžete čekat nové milostné začátky a těšit se na hezký románek. Jen je potřeba, abyste byli v přítomném okamžiku, bdělí a měli oči otevřené. Až přijde pravá chvíle, buďte rozhodnější než obvykle, aby vám neutekla krásná příležitost získat duši, která ocení vaši jemnost a citlivost. Rodinné zázemí by mělo být harmonické, pokud to nepokazíte náhlou zbrklostí.

 

Drak


Jaký je: Drak je nejsilnějším zvířetem z celého čínského zvěrokruhu. I když Vás mohl letošní rok 2018 hodně zkoušet, v roce 2019 opět najdete svou sílu a pevné postavení. Váš oheň, co se týče lásky, vášně, práce a inspirací opět vzplane! Udělejte výjimku a stanovte si cíle, které jsou dosažitelné. Přes ně se pak dostanete k těm vzdáleným a budete opět létat.

 

Co ho čeká v lásce?


V osobním životě vám nemusí vaše vrozená síla až tak pomáhat. Spíše budete potřebovat hodně vnitřní rovnováhy, abyste dokázali odpustit staré křivdy, a také se můžete potýkat se žárlivostí. Bude potřeba, abyste se rozhodli, jakou cestu zvolíte, zda odpuštění, či ukončení. Vaše rodina bude stát za vámi, což je velká podpora. Trochu se o vás strachují, protože vědí, že v uplynulém roce jste dostali od života do těla. Brzy však přesvědčíte sebe i své blízké, že jste více než ve své kůži. Vztah, jaký hledáte, plný hlubokého porozumění i tělesné přitažlivosti, se k vám blíží.

 

Had


Jaký je: Had má dar intelektu, proto bývají jeho zrozenci velice sečtělí a vzdělaní lidé. Jsou to přecitlivělí introverti. Rok zemského Vepře bude pro Hady trochu zkouškou. Budou chtít pozřít větší sousto, než se vejde do jejich útrob. Nezapomeňte, že s velkou kořistí v břiše nebudete tak rychlí a dopadení neujdete! Neovíjejte své blízké tak, že se nebudou moci hýbat. Snažte se o empatii.

 

Co ho čeká v lásce?


Díky neúspěchům v práci si Hadi ponesou své vnitřní zranění i do vztahu. Dejte si dobrý pozor, abyste se příliš neuzavírali. Zkuste co nejvíce harmonizovat sebe samé třeba formou vztahové meditace, sportujte, pište zprávy partnerovi aj. Zkrátka co nejvíce se snažte uklidnit své bolavé nitro a transformovat své starosti v příjemné radosti. Pokud chcete mít vztah plný důvěry, důvěřujte i vy sami. Svěřte se s tím, co vás trápí. Dejte také partnerovi možnost volně dýchat. U vás ho bude držet láska, nikoliv smyčky vašeho hadího těla.

 

Kůň


Jaký je: Kůň je dříč a je neúnavný, když mu o něco jde. Ani v roce Vepře tomu nebude jinak. Překážky buď přeskočí nebo oběhne, když narazí na protivníka, prostě ho ukecá nebo okouzlí svým sexappealem. Ale pozor! I kůň může v roce 2019 narazit na překážku v podobě spalující lásky a vášně, která ho uvede do zmatku a sebere mu směr. Neobětujte pro okouzlení vše, co máte!

 

Co ho čeká v lásce?


Kůň je velice společenský a přátelský, dokáže se ve společnosti blýsknout. Nezadaný Kůň se snadno v roce zemského Vepře seznámí s opačným pohlavím a zaujme. Budete sršet vtipem, erotickou září, duchaplností a sílou osobnosti, Možná se na vás bude lepit i ten či ta, o které nestojíte. Pak ale jednejte citlivě, zbytečně nikoho netrapte. Zadaní Koně se mají na co těšit, jelikož jejich vášeň nevyhasne ani letos. Přes překážky vztahu se snadno přenesete a naučíte to i partnera.

 

Koza


Jaká je: Přizpůsobivá koza se může na rok zemského Vepře jenom těšit. V praxi to bude znamenat, že se kozám zadaří pracovně, co se týče tvořivosti a také u podobně orientovaných přátel vztahy jen pokvetou. Pozor však na důležité osoby, které mají sklon vše do hloubky rozebírat, Zde může dojít ke střetu a krachu, a to by vás poté mrzelo.

 

Co ji čeká v lásce?


Vzhledem k tomu, že Koza je velice citlivá, až bychom mohli říci přecitlivělá, včas se dokáže zorientovat ve vztazích k druhým lidem. Tento rok pro ni bude velice harmonický v oblasti vztahů. Zadané Kozy mohou prohloubit vztah se svým partnerem, mají i možnost i zavázat se k manželství či k založení rodiny ve smyslu potomka. V dlouholetých vztazích se vám vrátí erotické jiskření, pokud si dáte trochu záležet. Nezadané Kozy mají velkou šanci potkat životní lásku. Potřebujete někoho, kdo vám nechá volný provaz, abyste byli svobodní, ale umí vás přitáhnout, když jankovatíte.

 

Opice


Jaká je: O Opici se říká, že vidí až za roh, neboli, vidí neukázané a slyší nevyřčené. I v roce zemského Vepře bude mít jasnou mysl a výhodné podmínky pro uskutečňování svých záměrů. Ještě více než jindy si všechny omotá kolem prstu, ale může se dočkat překvapení u Draka a Hada. Pokud prohlédnou, že si jich neváží a jen je využívá, dají jí svou sílu znát.

 

Co ji čeká v lásce?


V citové oblasti se vám již tolik dařit nemusí, avšak nebojte se, řešení se najít dá. Pokud si uvědomíte svoji výjimečnost, lehce najdete vhodný protějšek pro sebe. Budete přitahovat také silné osobností, a tak může dojít k tření, ale ustojíte to. A vy, zadané Opice buďte v klidu a snažte se o soulad. Je možné, že partner bude potřebovat podporu, protože může být zdravotně či psychicky oslaben. Pak použijte své síly pro jeho dobro - a uvidíte, že budete i vy sami se sebou a také se vztahem spokojení.

 

Kohout


Jaký je: Kohout rozhodně nebude stát v koutě, je to sebevědomý jedinec, který dokáže oslnit. V roce 2019 půjde rychle vpřed a výš. Pokud se nechá svým vzestupem opojit, bude mít tendenci se blýsknout cizím peřím a nejspíš to praskne. Proto se, kohouti, snažte být o něco více týmovými hráči. Varujte se také finančního riskování, neuvážených obchodů a sázek. Pak bude rok 2019 na jedničku.

 

Co ho čeká v lásce?


Vaše vztahy jenom pokvetou, a to platí jak pro zadané, tak pro svobodné Kohouty. Budete se umět s partnerem dobře sladit i komunikovat. Pokud se naladíte na romantiku a něžnosti, všechno bude báječné. Snažte se váš partnerský život oživit novými nápady, výlety, dárečky a zážitky. Budete si možná myslet, že obdarováváte toho druhého, ale zároveň chytře obdarujete i sami sebe. Soulad, který mezi vámi konečně nastane, vás překvapí.

 

Pes


Jaký je: V tomto roce očekávejte pozitivní příval silné energie, která Vás bude vhodně podporovat po celý rok. Své práci, přátelům i lásce budete oddanější a budete pro ně dřít více než dřív. Proto pozor na přepracování a vyhoření. Pokud nezanedbáte relax, pak budete za píli odměněni úspěchy. V lásce důvěřujte, ale prověřujte.

 

Co ho čeká v lásce?


Ve vztazích byste měli být o trochu více bdělí. Práce vás totiž vytíží natolik, že vám na vlastní vztahy nezbude mnoho sil. Máte ale šanci si včas svou chybu uvědomit. Nejste bezmocní, jak se vám zdá, vše je otázka priorit a organizace. Zadaní Psi by se měli více věnovat svému partnerovi, jelikož ho mohou díky svému pracovnímu nasazení trochu zanedbávat. Svobodní Psi mohou najít mezi přáteli svoji velkou lásku. A pozor, také v práci je vhodné pole najít partnera, avšak striktně oddělujte, co patří do práce a co do soukromí, a nemíchejte to mezi sebou. Tím byste mohli pokazit obojí.

 

Vepř


Jaký je: Jak by se vám mělo v roce zemského Vepře dařit jinak než báječně. Je to rok plný výzev a uskutečněných přání. Obrazně řečeno se budete cítit jako na louce plné lanýžů. Potká vás mnoho životních objevů, většina z nich velmi pozitivních, ať už ve vztazích, práci, nemovitostech či financích. Myslete na zadní vrátka a nesnězte si všechno hned. Prozíraví jednici budou spořit a pojistí se.

 

Co ho čeká v lásce?


Zrozenci ve znamení Vepře se budou sice věnovat kariéře, ale i na lásku jim zbude čas a síla. Možná to nebude ten hluboký vztah, o jakém jste snili, možná se bude podobat spíše relaxačnímu přátelství, na jaké jste, podle vašeho názoru, dosud neměli talent ani myšlenky. Ale ke konci roku možná zjistíte, že jste z obou stran zaháčkovaní víc, než bylo v plánu, možná napořád. Země se nemusí zatřást viditelně a kořínky rostou pomalu, ale jsou pevné. Také zadaní objeví ve svém partnerovi nové imponující vlastnosti a vztah získá novou kvalitu a hloubku.0 hlasů
Vaše hodnocení