Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Věříte na znamení? Nebo jste typický „racionální typ“, který si musí všechno důkladně promyslet?

Vesmírné znamení? Jak se nechat životem vést ve chvílích, kdy nevíte kudy kam?

Přání
zdroj: Getty Images Přání
aktualizováno 14.07.2018, 00:00 | 14.07.2018, 00:00 | Krásná.cz

Věříte na znamení? Nebo jste typický „racionální typ“, který si musí všechno důkladně promyslet?

Přestože některá životní období vyžadují zachování „chladné hlavy“, jsou tu i chvíle, kdy si zkrátka neumíte samy poradit. Nejraději byste byly, kdyby vaše problémy vyřešil někdo za vás. Už se vám to také někdy stalo? Některé dívky věří, že právě v těchto momentech je zapotřebí nechat se vést a požádat „Vesmír“ o znamení. Jak to udělat a jakým způsobem se mohou taková znamení shůry projevovat?


Požádejte o něj
Tím nejdůležitějším krokem je o vesmírný signál požádat. Napište si své přání na kousek papírku, anebo si ho opakujte v hlavě. Ať už se týká jakékoli životní sféry, aby se vám skutečně splnilo, je zapotřebí vynaložit určitou dávku snahy. A především věřit, že znamení přijde.

 

vesmír
(Foto: Getty Images)

 

Buďte vnímavé
Jakmile jste si o znamení zažádaly, začněte si víc všímat věcí kolem sebe. Obvykle totiž dorazí v momentě, kdy to nejméně čekáte, a především v podobě, jakou jste si nedokázaly předem představit. Zaměřte si i na zdánlivě drobné detaily, jako jsou třeba články, které na vás „vyskočí odnikud“ nebo pozvánky na akce od lidí, které jste dlouho neviděly.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Intuice nikdy nelže. Nauč se jí věřit

TEST: Máš šestý smysl?

Poznej svou budoucnost


Důvěřujte své intuici
Když už máte podezření, že k vám Vesmír promlouvá, je na čase se rozhodnout a začít jednat. V takovém případě je důležité, napojit se na svůj „šestý smysl“ nebo intuici a naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Právě on je totiž klíčem k rozuzlení většiny vašich životních problémů.0 hlasů
Vaše hodnocení