Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plánuješ, čím budeš, až dospěješ? Nevíš, jestli tě bude vybraný obor bavit, zda jestli pro něj máš předpoklady? Poradíme ti!

Vyber si povolání podle svého znamení

aktualizováno 12.06.2012, 11:38 | 12.06.2012, 11:00 | tej

Plánuješ, čím budeš, až dospěješ? Nevíš, jestli tě bude vybraný obor bavit, zda jestli pro něj máš předpoklady? Poradíme ti!

V deváté třídě základní školy se mají žáci rozhodnout, co z nich jednou bude. Opravdu si myslíš, že si v patnácti vybereš dobře a nebudeš toho v budoucnu litovat? Chtěla bys jít studovat vysokou školu, ale nevíš, který obor je pro tebe ten pravý? Poradí ti tvoje znamení!

 

Beran (21.3. – 20.4.)

 

Jsi kariéristka, soutěživá, ambiciózní a chceš být v každém případě nejlepší. Každý úkol musí být splněn a nezastavíš se, dokud vše nebude hotové. Ráda utrácíš, a tak potřebuješ práci, která ti vydělá dostatek peněz na zábavu. Byla bys dobrá šéfová, skvěle ti půjde podnikání, ale neztratíš se také jako realitní makléř, či bankéř. Potřebuješ především práci, která nebude nudná, a můžeš při ní využít svou kreativitu.

 

 

Býk (21.4. – 21.5.)

 

Také ty dotáhneš každý úkol do konce a nezastavíš se dřív. Nezajímá tě, kolik času to bude stát a nic pro tebe není nemožné. Jsi pilná, pracovitá, spolehlivá, klidná a vše děláš pořádně. Máš skvělou intuici a dokážeš se rozhodovat i pod tlakem. Nejlépe se pro tebe hodí práce učitelky, novinářky, bankéřky nebo doktorky.

 

Blíženci (22.5.- 21.6.)

 

Jsi chytrá, vynalézavá, komunikativní a velmi zvídavá. Ráda utrácíš a neřešíš, že do příští výplaty nevydržíš. Potřebuješ práci, která bude zajímavá a dobrodružná. Byla bys skvělá moderátorka, reportérka, spisovatelka, právnička, soudkyně nebo novinářka.

 

Rak (22.6.- 22.7.)

 

Jsi pracovitá, pečlivá, spolehlivá. Nevadí ti žádná práce, dokonce ani ta manuální. Ráda sloužíš lidem, kteří to potřebují. Byla by z tebe skvělá zdravotní sestra, ošetřovatelka, rehabilitační sestra, zahradnice, veterinářka či politička.

 

Lev (23.7.-22.8.)

 

Jsi energická, pracovitá, kreativní a nápaditá. Nemáš ráda, když ti někdo rozkazuje, ale na druhou stránku dokážeš skvěle organizovat ostatní. Nejlépe se budeš cítit v jakékoliv vedoucí pozici, ale máš potenciál být i herečkou, učitelkou, restauratérkou, či ekonomkou.

 

 

Panna (23.8.-22.9.)

 

Jsi pečlivá, zvídavá, dokážeš organizovat a dokážeš se všechno naučit. Jakmile něco nevíš, hned si to zjistíš, takže se celý život učíš novým věcem. Jsi nadměrně všímavá a dokážeš všem poradit. Byla by z tebe dokonalá poradkyně v jakémkoliv oboru, psycholožka, učitelka, kritička, veterinářka, či lékařka.

 

Váhy (23.9.-23.10.)

 

Umíš pracovat velmi tvrdě, ráda pracuješ s lidmi v kolektivu, ale očekáváš uznání za své nápady. Jsi upovídaná a ráda se posloucháš. Mezi vhodná zaměstnání se řadí úřednice, skladatelka, scénáristka, sochařka, módní návrhářka, policistka, soudkyně nebo architektka.

 

Štír (24.10.-22.11.)

 

V práci potřebuješ být respektována, ale za to jsi neobvykle všímavá, dokážeš se do jakéhokoliv úkolu plně vložit a neskončíš, dokud ho nedořešíš. Zvládneš se soustředit klidně celé hodiny a jsi odhodlaná do všeho skočit po hlavě. Byla bys úžasná psycholožka, policistka, doktorka nebo vědkyně.

 

Střelec (23.11.-21.12.)

 

Jsi neúnavná, pracovitá a vynalézavá. S každým problémem si dokážeš poradit a neskončíš, dokud vše nebude hotové a i za cenu, že tomu budeš muset obětovat svůj soukromý život. Máš skvělé nápady a dokážeš je dokonale podávat ostatním. Mezi ideální zaměstnání patří obchodnice, umělkyně, politička, úřednice na vyšší pozici nebo kaskadérka.

 

 

Kozoroh (22.12.-20.1.)

 

Miluješ těžké úkoly a nikdy se ničím nenecháš odradit. Jsi odhodlaná vše dotáhnout do zdárného konce, ale přitom dokážeš říct, kdy něco nezvládneš. Mezi nejoblíbenější zaměstnání patří učitelka, bankovní poradkyně, realitní makléř, lékařka či právnička.

 

Vodnář (21.1.-20.2.)

 

Jsi nápaditá, ochotná, loajální a potřebuješ určitou volnost. Byla bys skvělá spisovatelka, novinářka, učitelka, letuška nebo hosteska. Rozhodně se také neztratíš na informacích nebo tam, kde můžeš radit ostatním lidem.

 

Ryby (21.2.-20.3.)

 

Ráda pomáháš ostatním a chceš být za každou cenu nápomocná. Jsi pracovitá, loajální, spolehlivá, dochvilná a oddaná. Byla by z tebe dokonalá sociální pracovnice, poradkyně, právnička, veterinářka, lékařka nebo zdravotní sestra.
 7 hlasů
Vaše hodnocení