Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé sny si vůbec nepamatujeme, jiné jen opakují to, co jsme během dne prožily a v některých z nich se objeví symbol, o kterém vnitřně tušíme, že má pro nás skrytý význam. Vídáte ve snu koně, psi nebo třeba kočky? Co se vám snaží vaše podvědomí...

Výklad zvířecích snů: Co znamená vidět ve snu psa, kočku nebo třeba hada?

Spánek
zdroj: Thinkstockphotos Spánek
aktualizováno 27.10.2018, 00:00 | 27.10.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Některé sny si vůbec nepamatujeme, jiné jen opakují to, co jsme během dne prožily a v některých z nich se objeví symbol, o kterém vnitřně tušíme, že má pro nás skrytý význam. Vídáte ve snu koně, psi nebo třeba kočky? Co se vám snaží vaše podvědomí naznačit?

Sny nás mohou varovat, předpovídají blízké události nebo nám oznamují, že se brzy začne dařit. Zvířata ve snech jsou jedním z nejčastějích symbolů, který se nám snaží něco důležitého naznačit. Co nás čeká a nemine?

 

1. Psi


Pokud ve snu vidíte klidného psa, se kterým si hrajete nebo s ním jste nějakým způsobem v kontaktu, znamená to, že váš kluk je vám věrný a máte v něm velmi dobrého kamaráda a spojence. Buďte na pozoru, pokud pes, který se vám zjevil ve snu, je agresivní nebo kouše. Blíží se nějaké nebezpečí!


2. Kočky


Kočka ve snu nevěští nic dobrého. Někdo ve vašem životě s vámi nemá úplně nejlepší úmysly. Může se jednat o falešnou kamarádku, která vás pomlouvá a chce se vám nějak pomstít. Buďte na pozoru! Pokud tušíte, o koho se jedná, nesvěřujte mu žádná svá tajemství.

 


3. Hadi


Velký had věští, že vás někdo podvede a čekají vás nějaké nepříjemnosti. Může se jednat o pomluvy i finanční ztráty. Mějte oči na stopkách a máte šanci se nepříjemné situaci vyhnout.

 

4. Koně


Kůň je symbol nezávislosti, svobody a radosti. Čeká vás vysoký životní vzestup a výrazné zlepšení financí. Máte se na co těšit! Pokud vás však ve snu shodí ze sedla, buďte obezřetné, abyste o nově nabyté bohatství a úspěch brzy nepřišly.

 


5. Krysy


Ačkoliv krysa není zrovna roztomilý tvor a na první dojem evokuje spíše něco negativního, není tomu tak. Vidíte-li ve snu volně pobíhající krysu, znamená to, že vás čeká pořádně vášnivá noc plná lásky. Snažily jste se ji ve snu chytit? Pak to znamená, že vás láska trochu potrápí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sny o lásce: Co znamenají?

Tajemství snů odhaleno! Proč vidíme cizí osoby a co znamená černobílý sen?

Zdají se ti erotické sny? Budeš překvapena, co doopravdy znamenají


6. Ryba


Připlouvá k vám štěstíčko ve hře i v lásce. Možná je načase koupit si los a vyrazit mezi lidi. Nezadané holky mají šanci potkat novou lásku.

 

7. Pták


Krmily jste ve snu ptáky nebo vám nad hlavou volně poletovaly? Je to dobré znamení! Bude se vám dařit. Pokud jste ovšem viděly ptáka zavřeného v kleci, ani vy se necítíte volné a svobodné. Přemýšlejte, co vám brání v rozletu.

 

Pamatujete si své sny? Co se vám naposledy zdálo? Napište nám do komentářů!

 0 hlasů
Vaše hodnocení