Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Stále jste nenašly svou pravou lásku? Využijte magické síly nadcházející jarní rovnodennosti a přivolejte si ji. Láska a namlouvání k jaru patří, a to i ve zvířecí říši. Využijte proto astrologicky nejdůležitější den k tomu, abyste konečně našly š...

Využijte nejmagičtější den v roce a přivolejte si lásku!

Jarní víla
zdroj: Getty Images Jarní víla
aktualizováno 09.03.2019, 00:00 | 09.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Stále jste nenašly svou pravou lásku? Využijte magické síly nadcházející jarní rovnodennosti a přivolejte si ji. Láska a namlouvání k jaru patří, a to i ve zvířecí říši. Využijte proto astrologicky nejdůležitější den k tomu, abyste konečně našly štěstí a strávily příchod teplých měsíců ve znamení zamilovanosti.

Podle učení Wicca pobíhal mladý Bůh po lese, aby našel svou Bohyni, a potkal ji právě v den jarního slunovratu. Tento den totiž kouzelnou mocí úplně překypuje, stačí ji proto jen správně využít. I vy byste se tak na jarní rovnodennost měly dokonale připravit a nenechat si lásku proklouznout mezi prsty. Co budete potřebovat?


Využijte slunce


Hlavní roli v tomto dni a vašem přivolávání lásky zahraje slunce. Bude se totiž nacházet v rovině zemského rovníku, takže jeho paprsky budou dopadat kolmo k zemské ose. Zároveň projde zázračným jarním bodem, kterým začíná zvěrokruh. Den a noc budou stejně dlouhé, nastane rovnováha energií. Příhodný čas k tomu, abyste díky síle slunce změnily svůj život k lepšímu!

 

Jarní víla
(Foto: Getty Images)

 

Proveďte rituál


Je klíčové, abyste jarní rituál udělaly ve správnou denní dobu. Vzhledem k tomu, že vám k získání lásky pomůže slunce, musíte obřad provést během jeho východu, abyste se na něj napojily. Východ slunce proběhne letos v den jarní rovnodennosti, tedy 20. března, přesně v magických 6:06 hodin ráno. Pokud zaspíte, tak můžete využít i západ, ztratíte však celý den čekáním na něj.


Udělejte si v tento čas krátký výlet do přírody, kde si vytvoříte ideálně v blízkosti nějaké břízy přírodní oltář z větviček nebo kamenů. Stačí třeba jen vytvořit kruh nebo trojúhelník z věcí, které v přírodě najdete. Nezapomeňte se na tuto akci také správně obléknout, měly byste se zaměřit na barvy lásky, slunce nebo přírody, tedy na růžovou, žlutou nebo zelenou barvu. Stačí mít na sobě jen detail v jedné z těchto barev.

 

ČTĚTE TAKÉ:

12 pravidel bílé magie
Jak se zbavit noční můry? Pomůžou jednoduché rituály našich předků
Jak přivolat úspěšný den? Osvoj si těchto pět ranních rituálů


Zároveň si s sebou vezměte předmět, který vám v minulých měsících přinášel smůlu nebo třeba symbolizuje vaše nepovedené vztahy a smůlu. Nemusí to být nic specifického, stačí, když své negativní emoce vložíte do nějakého talismanu, který s sebou vezmete nebo například papír, na který si všechno špatné napíšete. Měly byste si však tento předmět určit minimálně sedm dní před rituálem, nesmí jít o nic náhodného.


Všechno špatné pryč


Znáte jednu z jarních tradic, kdy se vynáší Morana a spolu s ní všechno zlé? Podobně naložte i se zvoleným předmětem. Pokud se nebojíte, že byste zapálily i něco jiného, tak ho můžete na svém vlastním oltáři spálit. Jestliže jste poskládaly kameny do kruhu, tak talisman zničte uprostřed něj. Můžete ho ale také doprostřed oltáře prostě jen položit a překrýt nějakým trochu větším kamenem nebo na něj naházet hlínu.

 

Jarní víla
(Foto: Getty Images)


Pak už jen chvíli v klidu seďte a zaměřte se na ticho kolem sebe, přírodu a vaše přání a touhy. Budete očištěné od všeho špatného a připravené přivítat nové začátky. Zbytek už zařídí slunce a magie jarní rovnodennosti. Pokud chcete, vezměte s sebou i kamarádku, aby byla vaše síla zdvojnásobená. Probuďte v sobě jarní energii!0 hlasů
Vaše hodnocení