Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš ráda kávu? Můžeš jí využít i pro jiné účely, než jen pro její chuť a účinky. Co takhle zjistit pomocí ní svou budoucnost?

Vyvěšti si budoucnost z kávy

aktualizováno 21.09.2011, 00:00 | 21.09.2011, 00:00 | tej

Máš ráda kávu? Můžeš jí využít i pro jiné účely, než jen pro její chuť a účinky. Co takhle zjistit pomocí ní svou budoucnost?

Začni s výběrem správného hrníčku. Ten by měl být široký, ne moc vysoký a jeho vnitřek musí být jednobarevný. Do něj si nasyp lógrovou kávu a normálně si jí zalij. Kávu musíš vypít sama, bez cukru. Na dně necháš jen pár kapek a kávovou sedlinu.

 

Po tom, co jsi kávu vypila si vezmi šálek do dvou prstů, jemně s ním doleva zatoč a pak ho velmi rychle, ale přitom opatrně překlop na nějaký podšálek. Počkej pár minutek, než voda steče a lógr trochu vyschne. Hrníček měj stále přiklopený na tom podšálku a po těch pár minutách ho obraťte zas zpět. Potom s ním pokud možno již nehýbej.

 

 

Hrníček si dej někam na světlo, abys na obrazec dobře viděla. Vzniklý obrazec, či více obrazců se také mění podle toho, kde jsou položeny. To, co je blíže k okraji, znamená blízkou budoucnost, to, co je u dna, znamená vzdálenou budoucnost. Pokud je něco přímo na dnu, znamená to, že je něco zapomenuto a může přinést nějaké překvapení. Ať dobré, tak špatné.

 

Zpočátku ti bude zřejmě dělat problém čtení vzniklých obrazců, ale časem se je naučíš číst bez větších potíží. Obrazec si můžeš různě natáčet, abys obrazec lépe poznala. Nic jiného s ním dělat nemusíš. Až budeš vědět, co vidíš, zjisti co daný obrazec znamená. Později si můžeš význam každého obrazce vymyslet sama, pro začátek ti pár významů prozradíme.

 

 

Význam vzniklých obrazců:

 

Kočka – toto zvířátko je symbolem zrady od tvého přítele.

Slunce – jedná se o nejpozitivnější symbol ze všech. Představuje lásku, štěstí a radost.

Na konci zahnutá tyč – tento obrazec tě varuje před nějakým nebezpečím.

Květina – je symbolem krásy a obdivu. Čím víc květin, tím víc lidí tě bude obdivovat.

Dům – znamená dobré zázemí v rodině.

Koruna – symbolizuje úctu od ostatních lidí, kteří si tě váží pro to, jaká jsi.

Schody – budeš stoupat vzhůru co se týče splnění tvého snu. Pokud jsou schody křivé, budeš pro splnění svého snu muset ještě bojovat.

Člověk – vidíš-li postavu, budeš mít nového přítele.

Šipka – je-li na dně, najdeš správnou cestu ke svému životu. Pokud míří ze dna nahoru, bude tvá budoucnost lepší, než si myslíš. Ukazuje do stranu? Splní se ti nějaké přání. Když míří dolů, představuje zklamání a neúspěch.

Zvířátko – pokud na dně svého šálku uvidíš nějaké zvířátko, zjisti co samotné symbolizuje. Třeba včela znamená píli, lev sílu a podobně.

Srdce – představuje novou lásku na obzoru. Pokud však není celé, znamená to neúspěch v lásce.

Nůž, meč – tyto symboly znamenají nějakou zradu nebo hádku.

Kolébka – tento symbol jednoznačně věští očekávání potomka nebo nabídku k sňatku


 3 hlasů
Vaše hodnocení