Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na začátku vztahu máme pocit, že jsme konečně potkaly toho dokonalého muže! Je nám s ním krásně, chová se k nám jako k princezně a těžko bychom na něm hledaly jedinou chybičku. Jenže každý člověk má své stinné stránky, které brzy vyplavou na povrc...

Známe nejtemnější stránky tvého kluka! Na tohle bacha

Kluk s holkou se perou
zdroj: Thinkstockphotos Kluk s holkou se perou
aktualizováno 04.05.2018, 00:10 | 04.05.2018, 00:10 | Krásná.cz

Na začátku vztahu máme pocit, že jsme konečně potkaly toho dokonalého muže! Je nám s ním krásně, chová se k nám jako k princezně a těžko bychom na něm hledaly jedinou chybičku. Jenže každý člověk má své stinné stránky, které brzy vyplavou na povrch. Zaměř se na jeho znamení a zjisti, jaké negativní vlastnosti dotyčný má.

Ve kterém znamení se narodil tvůj kluk?


Beran

Na Berana si dej velký pozor. Má sklony k impulsivnímu chování a často jedná pod vlivem emocí. Občas řekne věci, které by za normálních okolností nikdy neřekl. Na druhou stranu je pozitivní, že u Berana máš jistotu, že je k tobě 100 % upřímný. Pokud chodíš s Beranem, pak už asi víš, že máš dočinění s dochvilným člověkem. Vyplatí se, když na schůzky budeš chodit bez zpoždění. Jinak by se mohlo stát, že i po tvém pěti minutovém zpoždění bude nevrlý a protivný.


Býk

Pokud bychom měli najít synonymum pro Býka, pak je to lenost. Vytáhnout Býka na výlet nebo třeba jenom na procházku vyžaduje velké úsilí. Navíc jejich další stinnou stránkou je to, že milují krásné věci a úžasné jídlo. Jsou to požitkáři tělem i duší, a tak se může stát, že Býk nebude mít v peněžence ani korunu, protože poslední stovku utratil za dvojité latté z kokosového mléka s karamelovým toppingem a čokoládovými hoblinkami. No není to k zbláznění?


Blíženec

Udržet s Blížencem krok je opravdu náročné a občas i nemožné. Blíženci jsou jednoduše rozlítaní, milují dobrodružství a občas se chovají sobecky. Navíc je skoro nemožné si s nimi povídat, protože neustále mluví oni sami. Pokud ti vyhovuje rychlé životní tempo, pak si s Blížencem budeš rozumět. V opačném případě bude lepší, když se s tímto člověkem rozejdeš.

 


Rak
Možná jsi už sama poznala, že Rak se dokáže naštvat z vteřiny na vteřinu. Navíc je to velmi citlivé znamení, které si každou hádku bere příliš osobně, což vztahu rozhodně neprospívá. Největší pozor si dej na račí paměť, která je stejně dokonalá jako ta sloní. Nevyplácí se Rakovi něco slíbit, a pak to nesplnit. Pokud by se tak stalo, Rak tě naprosto rozcupuje a nebude se s tebou bavit ještě další dva měsíce.


Lev

Lev salónů! Tak bychom mohli stručně vystihnout znamení Lva. Pokud chodíš s klukem Lvem, pak se připrav na to, že je velmi sebestředný a společenský. Nesmí chybět na žádné párty, protože má pocit, že bez jeho přítomnosti se všichni nudí. Na druhou stranu musíme uznat, že i přes tohle společenské chování, patří Lev k jednomu z nejvěrnějších znamení zvěrokruhu. Rozhodně je důležité mu důvěřovat.


Panna

Nepotrpíš si na úklid? Nejsi systematická? Máš problém s pořádkem? Tohle jsou zásadní otázky, které by si měl položit každý člověk, který chodí se zrozencem tohoto znamení. Připrav se na to, že Panny dokážou udělat scénu i kvůli tomu, že jsi po sobě neosprchovala vanu. Pokud si ale zvykneš na jeho požadavky, pak ti můžeme zaručit, že váš vztah bude plný lásky a porozumění. Jenom, prosím tebe, nezapomeň při odchodu z bytu umývat nádobí.

 


Váhy

Připrav se na to, že Váhy mají na všechno dostatek času. Trvá jim hotovou věčnost, než se rozhodnou. Jsou velmi nedochvilní a občas mají problém s upřímností. Největší komplikaci vidíme v tom, že nejsou akční a přímočaří. Může se ale stát, že ti tento druh povahy sedne. V tom případě ti to s klukem ve znamení Vah dlouho vydrží, a to především z toho důvodu, že je to rodinný typ, který tě nepotřebuje podvádět.


Štír
Pokud chodíš se Štírem, pak měj oči na stopkách! Jde o velmi šikovného manipulátora, který tě dokáže dostat přesně tam, kam potřebuje. Podobně vychytralý je i při hádkách, protože je dokáže mávnutím proutku obrátit ve svůj prospěch. Buď tedy obezřetná a nenech se natlačit do kouta. Určitě se vyplatí, když mu jeho chování budeš oplácet stejnou mincí.


Střelec

Střelec je dobrák od kosti, který to ale s dobrotou může občas pěkně přehánět. Myslí si, že spasí svět a chce každému pomáhat. Víme, že to není špatný povahový rys, ale klidně by se mohlo stát, že byste ve společném 1+1 brzy měli celou africkou školku. Ideální by bylo, kdybyste si o jeho dobrotivém chování společně promluvili.

 


Kozoroh

Je dobré být s Kozorohem zadobře, protože jinak by se mohlo stát, že tě naprosto rozcupuje. Neříkáme, abys kolem něho chodila po špičkách, ale rozhodně se s ním nehádej. Kozorozi jsou skvělí řečníci, kteří vynikají ve slovních přestřelkách. V případě, že se spolu rozejdete, udržuj s Kozorohem přátelský vztah.


Vodnář

Vodnáři jsou proslulí tím, že ihned každého soudí. Tahle vlastnost tě dříve, nebo později bude pěkně štvát. Také bys měla vědět, že Vodnáři nejsou hádaví, naopak se snaží hádkám vyhýbat. Vyplatí se, když problémy budete řešit v klidu a bez zbytečných scén. Jedině tak Vodnáře neztratíš a bude si tě vážit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

S kým to vlastně chodíš? Povahu tvého kluka odhalí MALÍČEK
Bude ti nevěrný? Pravdu zjistíš z BARVY OČÍ
Máš ve svém okolí LHÁŘE? Víme, co ho odhalí


Ryby
Možná jsi už sama zaznamenala, že Ryby nevnímají své okolí. Žijí si ve vlastním světě, který se někomu může zdát „mimoňovský“. Navíc tě může štvát i jejich nedochvilnost, se kterou mají velký problém. Buď k Rybám otevřená, ukaž jim svět a nauč je, aby si užívali každého dne. Uvidíš, že nakonec budete nerozdělitelný pár.0 hlasů
Vaše hodnocení