Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jít na rande s klukem, který se ti líbí a ty jemu... To je super představa, no ne? Ale pozor, takovou idylku může narušit spoustu věcí.

Co (NE)plácnout na prvním rande

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 06.03.2013, 00:00 | 06.03.2013, 00:00 | Tereza Benkovská/Krasna.cz

Jít na rande s klukem, který se ti líbí a ty jemu... To je super představa, no ne? Ale pozor, takovou idylku může narušit spoustu věcí.

Pohodu na rande může pokazit jedna tvá negativní vlastnost - ukecanost. Pokud nechceš, aby rande kvůli tvé výřečnosti skončilo tak rychle, jak začalo, mám pro tebe věci, kterým by ses měla vyhnout.

Já, já, já, jenom já
A jedna paní povídala, respektive o sobě. Pokud na první schůzce meleš pořád o sobě, dokola a dokola (možná i z nervozity) bude na tuty jasné, že kluk vycouvá, jak nejrychleji to umí. Tedy jestli to zrovna není ten typ, co by tě chtěl poslouchat od rána do večera, ať už říkáš cokoliv. Ale jestli takový existuje? O tom by se dalo polemizovat!

Tak první zásada, na co dát bacha: Nemluvit jenom o sobě a nechat mu prostor, aby sám něco řekl.

Paní zvědavá
Jistě, v prvním bodě jsem tě seznámila s tím, že nemáš mluvit o sobě, ale že se máš zajímat i o toho, který na rande přišel s tebou. Ale na druhou stranu, pokud klučinu na prvním rande vyzpovídáš do všech podrobností, pěkně ho otrávíš. Otázky jako, jak se jmenují jeho rodiče, co dělají, co dělá on sám, co měl včera k obědu či na večeři a kam rád chodí, jsou v pořádku, ale nechceš o něm přece hned na první schůzce vědět všechno. Potom by ten vztah mohl být o ničem, lepší je zjistit to postupem času a ne za jeden den.

PŘEČTI SI TAKÉ:
První rande katastrofa? Dej mu ještě jednu šanci
Co potřebuješ, aby ses na rande neztrapnila

Slečna chlubilka
Pokud máš v oblibě neustále vykládat, kde jsi byla a kam se chystáš, že jsi dostala boží triko a nejnovější iphone, uvědom si, že kluci nemají rádi vychloubačné holky. Je jasné, že se ráda pochlubíš, co hezkého máš doma nebo co dostaneš, ale na druhou stranu můžeš klukům přijít nafoukaná a oni utečou, jak nejrychleji to jde. A nebo bude tvůj nápadník zlatokop.

Všeználek
Všechno vím, všechno znám. Ano, jsi tenhle typ? Tak bacha na to, prosím. Kluk si přijde jako naprostý hlupák vedle slečny, která ho upozorní na sebemenší chybu anebo ho opraví, pokud řekne něco špatně. Tím srazíš sebevědomí kde komu!

Ticho jako v hrobě
Byla tu slečna ukecaná, teď je tu slečna zamlklá. Nevíš, co říct, nevíš, na co se zeptat, a proto raději mlčíš? Nebo jsi snad nervozní? Pryč s tím. Zeptej se kluka na jeho záliby, jaké jídlo má rád, prostě na cokoliv, ale hlavně pozor, aby nebylo ticho. Kluk si automaticky pomyslí, že o něj zřejmě nemáš zájem, i když to nemusí být pravda!

Sakra! Zlomila jsem si nehet!

Na co tím narážím? Zlomený nehet bolí, jasnačka, ale pokud jsi ten typ, který musí mít u sebe zrcátko a hřebínek a každou chviličku se upravovat, tak na rande to nedělej. Přeci nechceš působit jako panenka Barbie nebo jako holka zahleděná víc do sebe než do toho, který s tebou šel na rande? Pozor, pozor...

Znáš podobné typy holek, které rande umí pořádně opepřit? A co tobě vadí u kluků?8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •