Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vlasy = koruna krásy, naše chlouba. Ale ne v případě, kdy vypadáš jako čarodějnice na sletu nebo jako po zásahu elektrickým proudem.

Elektrizují ti vlasy v zimě? Dej tomu stopku!

Elektrizující vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Elektrizující vlasy
aktualizováno 28.02.2013, 00:00 | 28.02.2013, 00:00 | Tereza Benkovská/Krasna.cz

Vlasy = koruna krásy, naše chlouba. Ale ne v případě, kdy vypadáš jako čarodějnice na sletu nebo jako po zásahu elektrickým proudem.

Nebaví tě si pořád kontrolovat a uplácávat neposlušné kadeře? Nebreč, holka, mám tu pro tebe pár tipů, které by ti měly zaručeně pomoct, ale než dojdeme k tomu tak...

Elektrizování vlasů je způsobeno především jejich přesušením, což jasně poukazuje na to, že v zimě se naší koruně krásy rozhodně nebude dařit lépe. Mráz totiž vlasy vysušuje.

Kartáč
Jako první bys měla podniknout útok na svůj kartáč na vlasy, možná v tom je zakopaný pes. Co třeba zkusit kartáč z přírodních štětin? Kupříkladu kartáč s olivovou rukojetí a kančími kartáčky? Já samotná jsem s ním rozhodně spokojena a taky se nemusíš bát toho, že si své drahocenné vlasy vyškubeš a budeš plešatá, jak u jiných kartáčů někdy hrozí.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Zastav padání vlasů
Vyber si správnou žehličku na vlasy!

Hydratující maska na vlasy

Maska ti nejen efektivně hydratuje a vyživuje suché vlasy, ale i zanechá hebkost a lesk, který také není k zahození. Vyzkoušet bys mohla hlavně masky se slunečnicovým olejem, který vlasy jak hydratuje, posiluje, tak i dodává potřebné vitaminy.

Chyba také může být v nevhodném oblečení (přetáhneš přes hlavu svetr a v tu chvílí si přijdeš jak Elvis), nebo v šamponu a jeho špatném opláchnutí.

Hlavně se vyvaruj!
Každodenního mytí hlavičky, vysoušení, žehlení, kulmování... Tím vlasy nejvíce zatěžuješ. Dej jim jednou za čas pořádný oddych. Vadí ti chodit kudrnatá jako ovečka? Co třeba gumička, nebo vlasy do copu - nikdo to řešit nebude ;-)

A pokud bez žehlení nevydržíš, zkus sáhnout po iontové žehličce, ta je speciálně na elektrizující vlasy.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •