Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patříš mezi ty dívky, které nejsou zrovna obdařené velkým hrudníkem? Nesnášíš ten pocit, když přijde léto a ty musíš odhalit své nic a závistivě hledíš na své kamarádky, které příroda tak štědře odměnila? Toužíš po obdivujících pohledech kluků a k...

Malá prsa nejsou konec světa

Malá prsa
zdroj: Thinkstockphotos Malá prsa
aktualizováno 29.05.2013, 01:15 | 29.05.2013, 00:40 | Tereza Benkovská/Krasna.cz

Patříš mezi ty dívky, které nejsou zrovna obdařené velkým hrudníkem? Nesnášíš ten pocit, když přijde léto a ty musíš odhalit své nic a závistivě hledíš na své kamarádky, které příroda tak štědře odměnila? Toužíš po obdivujících pohledech kluků a kolemjdoucích?

Myslím si, že mít malá prsa není konec světa! Ba naopak, slečny s menším poprsím můžou být v některých věcech spokojenější. Já například mám prsa větší a hned bych je měnila. Říkáte si některé, že jsem blázen a mám být ráda za to, co mám? (Cituji většinu mých kamarádek.) Ale já to po pravdě vidím jinak.

Pamatuji si na dobu, kdy jsem v 15 letech stála před zrcadlem a mohla si vybrečet oči, protože jsem měla v oblasti hrudníku pusto prázdno, víte, co myslím. Záviděla jsem stejně starým spolužačkám, že můžou nosit pořádné podprsenky, protože v nich něco mají - na rozdíl od mých špuntů do vany. A o létě ani nemluvím, seděla jsem vedle bujného poprsí své spolužačky na dece u vody a snažila se na její poprsí nedívat, ale bylo to hodně těžké, proklatě těžké (chudáci kluci).

Ale co čert nechtěl, za rok jsem se nestačila divit a nejenom já, dokonce i mé okolí a rodiče. Příroda se na mém těle řádně vyřádila a já se mohla zbláznit radostí. Ale abych teď řekla pravdu, radost netrvala dlouho. Ráda jsem závodně běhala a dělala různé sporty, ale najednou mi mé vysněné poprsí v tom začalo překážet a já měla co dělat, abych si nevybila zuby (omlouvám se za ten popis, ale je to tak). Prostě mi prsa ve sportu překážela a nevím proč, ale bylo mi to v celku i trapné.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak svůdně obléknout malá prsa
Vše o prsou Angeliny Jolie: Proč si je musela nechat vzít?

A teď když poslouchám nářky a různě řeči kamarádek, jak se mám a co by za to daly, jenom kroutím hlavou. Ono není zrovna moc příjemné, když si kráčíte hala bala po obchoďáku a mužská část se nemůže přestat dívat. Bohužel ne do mých očí,  ale na můj hrudník. Nic proti pánům, ale opravdu bych jim někdy přála, aby si zkusili, jaké to je mít prsa, a vědět, že se vám někdo až trapně dlouho dívá do výstřihu.

A abych přidala takový menší dodatek, co jsem se bavila s kamarády a mým bráchou - některé kluky velké poprsí dokonce i straší. Ne doslova, ale dalo by se říct, že kluci mají rádi zlatý střed než obrovský dalo by se říct diamant. Tak holky nezoufejte, určitě máte mnohem více předností než zrovna "prsa". Třeba menší zadek a krásné štíhlé nohy, za které bych snad položila i život.

Loučím se s vámi a těším se na pozitivní i negativní komentáře.

Mimochodem, jak je to u vás? Preferujete větší, nebo menší poprsí?44 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •