Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chystáš se na první dovolenou se svým vyvoleným? Jsi natěšená, ale zároveň i trochu nervózní? Není se čemu divit! Ne nadarmo se říká, že první dovolená s přítelem je taková zkouška pro váš vztah.

První společná dovolená s přítelem? Díky tomu poznáš, na čem v budoucnu budeš!

Dovolená s přítelem
zdroj: Thinkstockphotos Dovolená s přítelem
aktualizováno 26.08.2014, 00:00 | 26.08.2014, 00:00 | Tereza Benkovská/Krasna.cz

Chystáš se na první dovolenou se svým vyvoleným? Jsi natěšená, ale zároveň i trochu nervózní? Není se čemu divit! Ne nadarmo se říká, že první dovolená s přítelem je taková zkouška pro váš vztah.

A něco na tom bude. Kolikrát mi i moje babička říkala, že na dovolené, nebo kdekoliv jinde kam chystáš se svým přítelem, poznáš charakter člověka a jak se dokáže v dané situaci zachovat. Právě proto, když mi kamarádka vyprávěla, jak vyrazila na dovolenou s jejím - dalo by se napsat, teď už bývalým přítelem, samotná nečekala, jaké to bude mít katastrofální následky. A předem chci poděkovat, že mi dovolila, abych se o to podělila i s tebou - s vámi!

 

Na úvod ještě: oba dva spolu sice nebydleli, ale po dovolené měli v plánu, že se k sobě nastěhují.

 

Zmatky byly, jsou a budou vždycky všude. Její přítel se sice doposud choval jako naprostý kliďas, ale až do doby, kdy se mělo odjíždět na letiště. Nemohl najít svůj pas a automaticky to dával za vinu Nikole (říkejme jí tak) kdy po ní začal i hystericky řvát, kam že jej dala. Po nalezení pasu pak vše probíhalo už v naprostém klidu, jak mi líčila. Jenomže příjezdem do hotelu se vše opět změnilo. Jak sama podotkla, na dovolenou se jelo hlavně za sluníčkem, ale na jeho vkus bylo všude moc horko, voda studená, nebo naopak teplá? V hotelu nebylo dobré jídlo, pokoje nic moc. Jednoduše si stěžoval jako malé rozmazlené dítko na cokoliv, co mu dalo podnět, až toho ona začínala mít opravdu dost. Co večer se hádali a na nějaké přívaly vášně, které byly v plánu, nakonec ani nedošlo.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak se opálit? Rychle, pěkně a kvalitně!
Co kluci na holkách milují a nenávidí?

 

Po příjezdu domů jí dal přítel jasně najevo, že za vše mohla ona a jak uvedl: nečekal, že se dokáže chovat tak výbušně a co je hlavní? Příště jak někde pojedou, bude to tam, co vybere on. Až na to, že tuhle dovolenou vlastně vybíral taky - on.

 

Má to s ním cenu do budoucnosti?

 

Teď samozřejmě nechci házet všechny muže do pytle, podobně jsou na tom kolikrát i holky, které svou kdysi klidnou povahou a následnou hysterií dokážou kluka pořádně zaskočit a přehodnotit tak své priority. Ale je to krutý fakt! Pokud ti přijde, že se chová aspoň podobně jako z uvedených příkladů o něco níže, je lepší se zamyslet, jestli se k němu potom všem nastěhovat, nebo raději počkat, co bude dál. Časem by si toho totiž mohla pekelně litovat 

 

Bacha na některá znamení!


1) Od příjezdu si stěžuje na kde jaké maličkosti.
2) Přítel byl doposud vždy klidný, ale dokáže se rozzuřit zničehonic a z čehokoliv.
3) Za vše můžeš ty, i když je jasné, že vina je na jeho straně, ale nedokáže si ji přiznat.
4) Kluci sice nemají v popisu práce, aby kde co za holky platili, ale koupě džusu, nebo menšího suvenýru mu připadá jako zbytečně vyhozené peníze.

 

A co ty?

 

Byl/a si na dovolené s přítelem/přítelkyní? Jak dopadla? Byla taková jak sis ji představoval/a?
Stala se ti někdy podobná situace jako z článku?5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •