Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš rozšířit řady našich blogerek a blogerů? Stačí o sobě jen dát vědět.

Chceš psát pro Krásná.cz? Přihlas se!

Dívka s počítačem
zdroj: Thinkstockphotos Dívka s počítačem
aktualizováno 26.06.2012, 17:04 | 23.03.2011, 15:26 | Krasna.cz/trm

Chceš rozšířit řady našich blogerek a blogerů? Stačí o sobě jen dát vědět.

O čem je Krásná.cz? Najdeš tu spoustu zajímavého čtení pro holky. O všem, co tě zajímá - o módě, šminkách a hubnutí, o klucích, o kámoškách a o tom, co se sebou dělat, když si chceš připadat krásnější. Nechybí ani testy, galerie, poradny, novinky o tvých oblíbených stars a tipy, na co zajít do kina a jaká muzika teď frčí.

 

V čem je náš webmagazín pro holky jiný než ty ostatní? Tenhle web nepíše jenom redakce, ale i holky, jako jsi ty! Mrkni do rubriky Blogerky píšou a tam si můžeš přečíst články našich blogerek. Jsou to holky jako ty, které řeší stejné problémy, zajímají je stejné věci a mluví tvým jazykem.

 

Chtěla bys pro nás psát taky? Nic není nemožné. Stačí, když budeš psát zajímavě a o zajímavých věcech a budeš mít svůj blog na www.blog.cz. Ozvi se nám na email redakce@krasna.cz a brzy možná i ty rozšíříš řady našich autorek.

 

Triko Krásná
(Foto: Krásná.cz)

 

Ať máme představu, co tě baví a o čem bys ráda psala, připoj pár vět o sobě a tvých tématech, adresu tvého blogu a nějaký článek na ukázku.

 

Nemáš svůj blog? Nevadí. Napiš nám, pošli svůj článek, určitě něco vymyslíme.

 

Jak se vybírají nové blogerky? Vlastně je vybíráte i vy, čtenářky krásná.cz. Všechny články nových blogerek se řadí do samostatné rubriky a vy můžete svým hodnocením v komentářích pod článkem napsat, jestli se vám jejich články líbí. Podle aktivity nových blogerek i vašeho zájmu o ně pak vybereme ty, kterým nabídneme spolupráci.

 

Šanci mají samozřejmě i kluci, takže se nebojte přihlášit.

 

Prostor nejen pro články

 

Nepíšeš klasické články, ale zajímavé povídky, vytváříš fotoromány, nebo hezky maluješ? I tím se nám můžeš pochlubit - a to v rubrice Vaše tvorba. Návod, jak své dílo dostat na Krasna.cz, najdeš v tomto článku.

 

Šanci mají i zajímavé mladé slečny a kluci. Pokud jsi dokázala něco výjimečného nebo exceluješ v zajímavé oblasti, představ se nám. Inspiruj svým životním příběhem ostatní v rubrice Ukaž se.

 

Chceš několik rad, jak uspět?

 

Snaž se vytvořit zajímavý a originální článek, který se tematicky hodí na náš web. Tím, že ho někde opíšeš, si u nás místo nezaručíš! (Bohužel i takové holky se najdou). Do článku klidně přidej i své vlastní fotky, pokud se to k tématu hodí (třeba do článku o líčení). A určitě si ho po sobě přečti, protože článek plný chyb a překlepů nepůsobí profesionálně.

 

Určitě si nás přidej i na facebooku, kde se vždycky včas dozvíš o zajímavých článcích, našich akcích a soutěžích. A piš nám určitě tady na webu do komentářů, jak se ti web líbí a co bys na něm ještě chtěla doplnit a změnit.

 

Doufáme, že se ti na našem webu bude líbit a že se tu budeš cítit... prostě krásně. :-)46 hlasů
Vaše hodnocení