Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ať už je to pro vašeho partnera, nebo manžela, popřípadě kolegu z práce či někoho blízkého, nemusí být vždy jednoduché koupit dárek, který potěší.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Hledáte vhodný dárek pro muže? Poradíme s výběrem.

Tipy
zdroj: shutterstock.com Tipy
aktualizováno 17.02.2016, 00:00 | 01.02.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Ať už je to pro vašeho partnera, nebo manžela, popřípadě kolegu z práce či někoho blízkého, nemusí být vždy jednoduché koupit dárek, který potěší.

Pokud hledáte inspiraci a nevíte, jakou cestou se vydat konkrétně, přinášíme vám hned několik tipů. Začneme určitě tím, že je dobré znát koníčky konkrétního muže. Mezi jeden velmi častý patří i sport.

Lístky na zápas rozhodně nezklamnou

A protože jsme se dotkli sportu, máte možností více než dost. Důležité je jenom zjistit, jakému klubu obdarovaný fandí. Poté už to mohou být třeba různé suvenýry, nebo upomínkové předměty s logem klubu. Velmi oblíbené jsou třeba i dárkové poukazy, nebo permanentky. Co ale udělá radost nejvíce, to je lístek na fotbal. Nikoliv však na naši ligu, protože unikátem může být zájezd na zápas Chelsea. Tento klub totiž patří mezi jeden z nejvyhlášenějších a tak je logicky snem každého muže ho vidět. A pokud půjde o utkání i s prestižním soupeřem, o to větší radost uděláte. Tokovými jsou třeba:

• PSG
• Liverpool
• Manchester City

Jaké další záliby má váš partner?

Pokud to není nutně jenom sport, je dobré poohlížet se po dalších zálibách, které váš partner má. Jestliže si nejste přesně jista, není ostudou, pokud se zeptáte jeho nejbližších přátel. Ti jistě poradí nejlépe, co by se mu mohlo líbit. Třeba pro milovníky střelby a vojenství to mohou být ochranné neprůstřelné vesty, stejně jako dobrodruhům přijde vhod třeba potřebné vybavení do přírody. Určitě to ale mohou být i praktické pomůcky třeba do dílny, v podobě různého nářadí. Možností jsou v daném směru stovky. Máte tak z čeho vybírat nejenom nyní, ale i na další, budoucí události.

S oblečením nešlápnete vedle


Také máte často narážky na to, jak váš partner vypadá a v jakém oblečení konkrétně chodí? Pokud už vás nebaví přemlouvat ho k tomu, aby si koupil něco jiného, jděte na to radikálněji. Jednoduše mu něco moderního a stylového kupte sama. Nejenom, že mu uděláte radost, ale zároveň budete mít jistotu, že svým oblečením vám partner nebude dělat ostudu. Hitem mohou být v současném chladnějším počasí třeba pánské mikiny s kapucí. Hodí se nejenom nyní, v době posledních zimních týdnů, ale hodit se mohou rozhodně i na jaře. Navíc výběr je tak široký, že se může jednat o mikinu určenou na běžné volnočasové nošení, tak třeba také o mikinu, která bude primárně určena na události, které budou vyžadovat formální, vtipné a zajímavé oblečení.

Je váš partner sportovec? Kvalitní výbava nadchne

Jelikož jsme zmínili oblast sportu, pojďme se jí nadále držet. Právě sport je u mnohých mužů velkým koníčkem. A to nikoliv jenom z pohledu fanouška, jak jsme uvedli výše. Mnoho mužů totiž i aktivně sportuje a tak je dobré je v jejich snažení náležitě podpořit. Jak? Koupí potřebného vybavení. Může to být nejenom oblečení, ale třeba věci na kolo, nové brýle na plavání, nebo značková pánská běžecká obuv. To vše jsou možnosti, kterými se lze vydat. To, jaký sport má váš partner nejradši, jistě víte. Stejně tak jistě víte také to, že si někdy postěžoval, co mu chybí. A to je ta pravá chvíle pro vás, jak mu to koupit.

Něco pro krásu? Proč ne!

Muži nemusí být nutně jenom špinaví a zanedbaní, jelikož i oni by měli vypadat skvěle. Pokud uvažujete nad dárkem, který bude spojený s kosmetikou a krásou, rozhodně neváhejte. I za nás můžeme říci, že se jedná o dobrou volbu. Hitem jsou různé parfémy, kvalitní vody po holení, stejně jako to mohou být také mýdla nebo šampony. Pokud chcete být ještě o něco originálnější, vyzkoušejte bělení zubů. Tedy sady pro domácí použití, díky kterým může váš partner v pohodlí domova zapracovat na lepším odstínu svých zubů. Pokud kouří nebo často pije kávu, může to být doslova nezbytnost, bez které se neobejde – pokud chce vypadat stále dobře.
 0 hlasů
Vaše hodnocení