Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda bys nahlédla do své budoucnosti? Nebo zjistil, proč se dějí některé věci ve tvém životě? Zeptej se kyvadla.

Co prozradí kyvadlo?

aktualizováno 08.09.2011, 12:06 | 07.02.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Ráda bys nahlédla do své budoucnosti? Nebo zjistil, proč se dějí některé věci ve tvém životě? Zeptej se kyvadla.

Věštění pomocí kyvadla chce cit a schopnost zůstat neutrální, nenechat se pohltit otákami. Jinak hrozí, že kyvadlo ovlivníš svou energií a nebude odpovídat podle skutečnosti. Myslíš, že na to máš? No tak hurá do toho.

 

Kde kyvadlo sehnat?

 

V různých spiritistických obchůdcích nebo na internetu si můžeš objednat skutečné kyvadlo. Pro začátek ti ale bude stačit levnější a jednodušší, které si můžeš vyrobit sama doma. Budeš potřebovat niť, dlouhý vlas nebo rybářský vlasec, a pak nějaký drobný předmět, který na něj zavěsíš. Pokud zvolíš kov, není vhodná měď a mosaž, které by ho mohla ovlivňovat okolní elektřina. Může to být klidně i kovový klíček, prstýnek apod. Jako nejjednodušší kyvadlo ti poslouží niť na šití, na ní zavěšená jehla zapíchnutá do korkové zátky od vína.

 

 

Než začneš

 

Než se pustíš do věštění, chce to trochu přípravu. Samotné kyvadlo už máš, teď se zaměř na prostředí. V místnosti, kde budeš věštit, by mělo být co nejméně rušivých elementů. Vypni televizi, hudbu i mobil, zhasni obrazovku počítače. A zajisti si, že v místnosti budeš jen ty sama, připadně jen ty a tvé kámošky, které se věštění účastní.

 

Nakresli si odpovídací tabulku. Přes papír namaluj jednu čáru svisle, druhou vodorovně, tak, aby se uprostřed křížily. Papír tím opticky rozdělíš na čtyři obdélníky. Každou čáru zakonči na obou stranách šipkou.

 

Jdeme na to

 

Vezmi kyvadlo do pravé ruky (jsi-li pravačka), omotej si ho kolem ukazováčku a nechej ho spuštěné tak patnáct až dvacet centimetrů. Kruž s ním nad papírem. Ruku si neopírej o stůl, ani ji nepodepírej druhou rukou. Kyvadlo namiř nad střed papíru, kde se kříží šipky, a snaž se ho úplně zklidnit. Zklidni i sebe, ať na něj nepřenášíš třas. Zační s pohybem k sobě - od sebe. Jde to? Zkus tedy variantu vpravo - vlevo. Nakonec zkus nejtěžší variantu - kývání v kruhu.

 

Kyvadlo je velmi jednoduchý pomocník. Odopovídá jen Ano, Ne nebo Nevím. Zkus mu zadávat jednoduché otázky (jsem holka, je dnes úterý, umím létat apod.) a zjisti, jakými pohyby symbolizuje jaké odpovědi. Až je rozpoznáš, můžeš se začít ptát na složitější věci. Samozřejmě vždy formuluj otázky tak, aby se dalo odpovědět ano-ne. A smiř se s tím, že ani kyvadlo není všemocné a nezná odpovědi na všechny otázky.



6 hlasů
Vaše hodnocení