Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mainstream. To je to slovo, které se v současné době tolik a tak často skloňuje. S čím je spojeno?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Máte úzce profilované zájmy? Nudit se rozhodně nemusíte

Tipy
zdroj: shutterstock.com Tipy
aktualizováno 15.02.2016, 00:00 | 08.02.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Mainstream. To je to slovo, které se v současné době tolik a tak často skloňuje. S čím je spojeno?

V podstatě s tím, že většina lidí dělá to, co ty ostatní. A to třeba věci, které jim říká televize, časopisy, nebo rádio. Pokud jste jiná a máte svůj vlastní přístup a zájem, plynoucí z vašeho věku, zájmů, nebo výchovy, nemusí to znamenat, že by pro vás nebylo v našem světě místo. Ani vy se rozhodně nudit nemusíte.

Dovolená pro nejstarší? Dnes žádný problém

Dovolená byla vždy spojena s možností, kdy vyrazil zamilovaný pár, stejně jako třeba rodina na zajímavý výlet, spojený s poznáním, ale i odpočinkem. Vesměs se jednalo o osoby mladšího, nebo středního věku. Jak se ale ukazovalo, jsou to i senioři, kteří by rádi vyrazili za poznáním, ale i relaxací. I proto dnes cestovní kanceláře nabízejí neopakovatelné seniorské pobyty, zaměřené právě na tuto klientelu. Pokud do ní jako naše čtenářka patříte, můžete vyrazit nejenom na zajímavá místa v ČR, ale třeba i do zahraničí. Často jsou takové pobyty zaměřeny třeba i na léčbu různých nemocí, především:

• S pohybovým aparátem
• S vaší pokožkou
• S vaší psychikou

Jste věřící? To vám nebrání najít toho pravého

I když počet ateistů neustále stoupá, stále je třeba myslet na to, že jsme primárně křesťanskou zemí a tak počet věřících stále tvoří poměrně velké procento lidí. A i když si mnozí myslí, že nemají moc příležitostí k seznámení, opak je pravdou. Nemusí to být nutně jenom kostel, nebo různé volnočasové aktivity. Jak vás můžeme přesvědčit, hitem poslední doby je i seznamovací křesťanská seznamka. Ta je ideální ukázkou na to, jak i takto poměrně odlišně zaměřená skupina lidí může najít toho správného partnera a partnerku. A to konkrétně toho, který ctí tyto dané zásady. Pokud i vy patříte do skupiny věřících a nedaří se vám najít toho pravého, internet a jeho možnosti rozhodně nezavrhujte. Jsou cestou, která vám může pomoci.

Se zájmy jistě souvisí také literatura

O tom, že řada z nás čte skutečně málo, o tom není pochyb. Může za to televize a filmy, ale třeba i nedostatek času, který je spojený s pracovními povinnostmi, stejně jako třeba s péčí o rodinu, nebo naše blízké. Pokud jste jiná a vám je četba blízká, nezapomínejme na to, že i vy můžete na našem trhu najít literaturu, kterou hledáte. A pokud se týká vašeho křesťanského vyznání, mohou to být třeba pozoruhodné životopisy svatých. Nechceme však říci, že by byly určené jenom ženám věřícím, jelikož mohou být zajímavým pohledem nejenom na víru, ale i minulost. I proto najdou řadu čtenářů z řad ateistických žen.

Ráda provokujete svým outfitem? Dejte to najevo

Mainstream, který jsme zmínili v úvodu našeho článku, samozřejmě přímo souvisí i s tím, jak se oblékáte. Můžete tak dávat na světové módní návrháře, ale i televizní reklamy. Pokud však chcete být jiná a chcete se odlišovat, nemusí to znamenat, že na trhu nenajdete oblečení, které by vás zaujalo. Jelikož zima ještě neřekla své poslední slovo, pamatujte, že dámské kabáty dotvoří outfit i vám. A jak můžete vypadat? Díky zajímavým variantám s koženými prvky třeba jako rockerka. Stejně tak ale můžete být nepřehlédnutelná v davu díky velmi extravagantním barvám, kam se řadí stříbrná, nebo zlatá barva. Zdá se vám dostatečně odvážná? Tak neváhejte a kupte si ji. Ukažte, že jste a že chcete být jiná. Není na tom nic špatného.

I oblečení na jaro může vynikat

Pravdou je, že právě oblast oblečení jde dnes tou, kde můžeme nejlépe ukázat svou individualitu. A to nejenom střihem, ale třeba i barvou, nebo celkovým provedením. A jelikož zima se pomalu chýlí ke konci, myslete na budoucí teplejší dny a vsaďte na topy s krátkým rukávem. I jejich současná nabídka uspokojí ty ženy, které hledají klasiku, tak ty ženy, které hledají originalitu. A pokud vám současný výběr přece jenom připadá malý, vsaďte na ještě odvážnější doplňky.
 0 hlasů
Vaše hodnocení