Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snažíš se ze svého pokojíčku udělat fajn místo, ale nějak to stále není ono. Ráda bys oživila zdi, jenže vaši ti nedovolí vymalovat? Polep stěny speciálními samolepkami.

Nudí tě tvůj pokoj? Oživí ho samolepky

Samolepky na zeď
zdroj: oficiální zdroj Samolepky na zeď
aktualizováno 27.01.2011, 00:18 | 26.01.2011, 11:41 | Krasna.cz/trm

Snažíš se ze svého pokojíčku udělat fajn místo, ale nějak to stále není ono. Ráda bys oživila zdi, jenže vaši ti nedovolí vymalovat? Polep stěny speciálními samolepkami.

Možná už jsi vyrostla z plakátů celebrit, ale holé stěny tě nudí. Co na ně ale pověsit? Nic. Místo toho podlehni kouzlu samolepek. Jsou vtipné, kreativní, a kdyby tě náhodou omrzely, prostě je sloupneš a nalepíš nový motiv.

 

Samolepky na zeď
Rockový koncert u tebe doma. (Koupíš na www.isamolepkynazed.cz). (Foto: oficiální zdroj)

 

Chceš koně ve skoku nad tvou postel? Rockového zpěváka vedle pracovního stolu? Nebo rozskákané kočky kolem tvého okna? Samolepky mají vtip a i z toho nejobyčejnějšího pokoje udělají rázem úplně jiný prostor.

 

Samolepky na zeď
Je libo imaginární poličku? (Koupíš na www.fugu.cz). (Foto: oficiální zdroj)

 

Vybírat můžeš z tváří celebrit nebo siluet postav, abstraktních motivů, zvířátek, kytek, srdíček... Chceš spíš barevné motivy nebo jen černé siluety? Neco vtipného, abstraktně uměleckého nebo téměř reálného? Než najdeš tu pravou samolepku pro tvůj pokoj, asi ti to bude trvat, protože je jich nepřeberné množství a jedna je hezčí než druhá.

 

Samolepky na zeď
Kočky ve skoku rozveselí tvůj pokoj. (Koupíš na www.fugu.cz). (Foto: oficiální zdroj)

 

Seženeš je ve speciálních e-shopech, ale i v různých hobby marketech, v papírnictví, v obchodních domech s nábytkem (třeba Ikea) nebo v dárkových obchůdcích. Samolepky jsou prostě v módě a uvidíš, že se zalíbí i tobě.

 

Samolepky na zeď
Kočka za oknem? Ne, přímo na tvém okně. (Koupíš na www.isamolepkynazed.cz). (Foto: oficiální zdroj)

 

A neboj se, že bys je nezvládla aplikovat. Chce to jen ohlídat si, abys nelepila samolepku nakřivo (pokud to není umělecký záměr) a dát pozor na vzduchové bublinky. Nejlepší je začít lepit z jedné strany, postupně pomalu přikládat zbylou plochu samolepky a hned ji uhlazovat hadříkem, abys vyhnala všechny vzduchové bublinky. Kdyby se to nepovedlo, jde samolepka sundat a začít znovu. Ty kvalitní by měly vydržet i tři sloupnutí a nové nalepení, pokud bys za pár týdnů třeba měla pocit, že ten roztomilý jezevčík se hodí spíš vedle dveří než nad postel.

 

Samolepky na zeď
Nejen na zdi, lepit můžeš i na podlahu. (Koupíš na www.samolepkarna.cz). (Foto: oficiální zdroj)

 

KDE MŮŽEŠ NAKUPOVAT?

 

• www.samolepkarna.cz – v nabídce mají samolepky nejen na zeď, ale i na okna, podlahu, na tvůj notebook nebo na akvárium.
• www.fugu.cz – kromě samolepek na zdi nabízejí i nažehlovačky a vyrobí ti samolepku dle tvého zadání na míru.
• www.isamolepkynazed.cz – pestrý výběr samolepek na zdi a sklo doplňují 3d fototapety.

 20 hlasů
Vaše hodnocení