Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Toužíte po tom, být dokonalá? Přinášíme vám několik zajímavých tipů, které jsou určeny k tomu, abyste i vy dokázala dokonale podpořit svou krásu.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Podpořte svou krásu. Poradíme, jak na to!

Tipy
zdroj: shutterstock.com Tipy
aktualizováno 03.02.2016, 00:00 | 03.02.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Toužíte po tom, být dokonalá? Přinášíme vám několik zajímavých tipů, které jsou určeny k tomu, abyste i vy dokázala dokonale podpořit svou krásu.

A to ať už se jedná o podporu vaší krásy přirozené, nebo jde o možnost vylepšit některé partie vašeho těla.


Ňadra – věčně diskutované téma


Jenom těžko bychom našli ženu, která by byla spokojena se svými ňadry. Ty, co mají menší, by raději větší, a naopak. Mnoho především mladších žen má ze svých prsou dokonce i komplexy. Pokud i vy patříte do té skupiny, která by ráda vylepšila vzhled svých ňader, může pomoci správná strava, cvičení, stejně jako kvalitní podprsenky. Pomoci ale může také lékař, který nabídne viditelné zvětšení prsů. Díky tomu se budete moci těšit z takové velikosti, po které jste vždy toužila, nehledě na to, že vaše prsa budou moci mít také přesně takový tvar, jaký jste chtěla. A to je cesta nejenom k vaší spokojenosti, ale také k vaší kráse.


Jak na krásnou a zdravě vyhlížející pokožku?


I zde vám samozřejmě pomohou lékaři. Bát se však nemusíte jakýchkoliv zákroků, jelikož na mysli máme především různé doplňky stravy, které vznikaly pod lékařským dohledem, a tak mohou nabídnout jenom to nejlepší pro vaši pokožku. Podíváme-li se, co je pro ni nejlepší možnou volbou, potom pomůže kolagen na pleť. Jedná se o látku, ze které se skládají takzvaná bílá vlákna, jako jsou třeba různé pojivé tkáně. Jde o přírodní protein, který je pro naše tělo, ale hlavně pro naši pokožku naprosto nezbytný. Pokud jí ho tedy budete pravidelně dodávat právě prostřednictvím tablet, můžete se těšit na:

• Zlepšování elasticity pokožky a eliminaci projevů stárnutí
• Vyhlazování vrásek na pokožce, a to po celém těle
• Ochranu svalových tkání, ale i vyživování vlasových folikulů

Je tedy jasné, že kolagen je látkou, která neprospěje jenom vaší pokožce v oblasti obličeje, ale i celého těla, nebo vlasů. Mimo to dokáže také výrazně prospět vašim kloubům, což oceníte nejenom v pozdějším věku.


Bronzová pokožka nikdy nevyjde z módy


Pokud u pokožky ještě zůstaneme, nezapomínejme na další možnost, jak její krásu podpořit. Cestou k tomu je opalování, které dokáže přinést nádherný bronzový odstín. Pokud však máte strach ze solárií, který může být často oprávněný, vsaďte raději na běžné slunce. Taková rodinná dovolená Bulharsko může být pro bronzový vzhled vaší pokožky ideální volbou. Ani zde však nezapomínejte jak na kvalitní opalovací krémy, tak na ochranu vaší pokožky před vysoušením, na kterém se nejvíce podepisuje právě kombinace slunečních paprsků a mořské vody, ale i mořského vzduchu.


Vzhled našeho těla je dokonalý. Nyní vybírejme správné oblečení


Pokud je po estetické stránce, která je spojena s vaším tělem vše dokonalé, můžete se vrhnout také na výběr správného oblečení. I když chcete mít to nejlepší, nemusí to znamenat, že takový módní kousek musí být nutně drahý. Právě naopak. Ukázkou jsou dámská trička za výhodné ceny, které se hodí po celý rok. A to jak na volnočasové nošení, tak třeba i do práce, nebo na méně formální události. Barevné, ale i designové kombinace z vás navíc mohou udělat elegantní dámu, stejně jako ženu, která touží jít alespoň částečně proti proudu.


I v chladnějším počasí můžete být sexy


Mnoho žen si myslí, že jejich krása může vyniknout jenom v teplejším období, kdy dají na obdiv jak krásy svého těla, tak i svého oblečení. Opak je ale pravdou, jelikož stylově můžete vypadat i v chladnějším období. Ukázkou jsou elegantní tuniky, které nyní, s blížícím se jarem rozhodně využijete. Nejenom, že vás zahřejí, ale zároveň vám poskytnout volnost, nebo celkovou prodyšnost v rámci již prvních teplejších jarních dní. Hodit se ale mohou i na chladnější letní večery – třeba na procházkách ve zmíněném Bulharsku.
 1 hlasů
Vaše hodnocení