Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdy si zřejmě neumíme pomoci a naše touhy jsou silnější než my. I když jsou sexuální potřeby přirozené, některé akty by přece měly zůstat za dveřmi. Ne každého totiž potěší pohled na milující se pár v kostele, na jeřábu nebo v telefonní budce.

Přistiženi při činu. Extrémní místa, kde si páry užívaly sex

Vášeň - 1
zdroj: Thinkstockphotos Vášeň - 1
aktualizováno 26.10.2016, 12:57 | 26.10.2016, 00:01 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Někdy si zřejmě neumíme pomoci a naše touhy jsou silnější než my. I když jsou sexuální potřeby přirozené, některé akty by přece měly zůstat za dveřmi. Ne každého totiž potěší pohled na milující se pár v kostele, na jeřábu nebo v telefonní budce.

Tyto páry měly smůlu a při plnění tužeb na neobvyklých místech je přistihli. Britský deník Mirror přinesl seznam těch nejbizarnějších míst, kde byly páry nachytané při sexu.

 

Na dálnici v rychle jedoucím autě

Dopravní policisté zatkli manžele, kteří se řítili po dálnici a při tom se věnovali i něčemu jinému. "Žena seděla muži na kolenou a nadskakovala ze strany na stranu, on při tom pořádně mačkal plyn a řídil," řekl Tor Stein Hagen, dozorce okresní policie v Norsku.

 

 

 

Na tramvajové zastávce

Nahý pár přistihli  v ne úplně romantické chvíli na tramvajové zastávce v britském městě Croydon. Provozovatel je poprosil, aby odešli, ale 29letá žena a 17letý muž drze pokračovali v činnosti dále. Policie je musela zatknout.

 

V telefonní budce

Bylo jim jedno, kdo je vidí. Orálnímu sexu se věnovala žena v telefonní budce kolem 40 minut. To, že je viděl každý kolemjdoucí jim nevadilo, zajímali se jen o svůj "dlouhý telefonát".

 

V kostele

Ranní mše v Itálii přinesla více než boží požehnání. Věřící během kázání slyšeli zvláštní vzdechy, které vycházely ze zpovědnice. Tam si svou bohoslužbu užíval opilý párek.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dopřej si ranní sex, budeš mít lepší den
6 zlepšováků pro váš sex
Zahoď stud a dopřej si orální sex

 

V bance

Francouzi jsou svým sexuálním apetitem známí a pár si zřejmě neuměl pomoci, když se samotný ocitl v bance. Souložící pár však uviděla z ulice skupinka teenagerů, kteří neváhali a vytáhli své mobily. Video se, jak jinak, objevilo i na internetu.

 

Na jeřábu

Tak tomu se říká skutečně výzva. Mladý pár z Floridy za bílého dne vylezl na jeřáb a tam si užívali jeden druhého. Pár přistihl otec mladíka a nevyvozuje z toho vážnější následky, jen je upozornil, aby byly v budoucnu více diskrétní.3 hlasů
Vaše hodnocení