Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zahlédla jsi naše blogerky na obrazovce televize Nova? Blogerky natáčely upoutávku do Televizních novin, do pořadu Volejte Novu a dokonce živě vystoupily ve Snídani s Novou. Jak se jim v Praze na Barrandově líbilo?

Reportáž: Blogerky Krásná.cz na Nově

Annette, Nikol, Wendy a Míša - první čtveřice blogerek osobně na Nově
zdroj: TV Nova Annette, Nikol, Wendy a Míša - první čtveřice blogerek osobně na Nově
aktualizováno 24.01.2011, 11:00 | 20.01.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zahlédla jsi naše blogerky na obrazovce televize Nova? Blogerky natáčely upoutávku do Televizních novin, do pořadu Volejte Novu a dokonce živě vystoupily ve Snídani s Novou. Jak se jim v Praze na Barrandově líbilo?

Co se ti na setkání v Praze nejvíc líbilo?

 

Nikol Chrástová: Skvělá byla prohlídka natáčecího studia a to, že jsme natáčeli na více místech. Také se mi líbilo, že všichni byli ochotní a milí.
Annette Krubner: Já byla vůbec ráda, že jsem se mohla účastnit :) Líbilo se mi, že jsme mohly nakouknout do střižny, k panu režisérovi, pak do ateliéru, kde se natáčí Televizní noviny a Snídaně s Novou. Natáčení se mi také líbilo, celkový dojem ze všeho hodnotím kladně :)
Michaela Vančurová: Prohlídka Barrandova byla určitě nezapomenutelný zážitek. Teď, když se koukám na zprávy, tak si řeknu: "hele tam jsem byla!".

Wendy Vill Felton: Hlavně to, jak k nám byli všichni vstřícní a pořád se usmívali. Taky bylo skvělý, že jsme se mohli podívat do studia, kde se natáčí Televizní noviny a Snídaně s Novou. Pro mě jako fanynku všeho, co má něco společného s natáčením nebo s televizí, to byl super zážitek.

 

 

 Mrkni na čas 16:25 a na zprávu o webu Krásná.cz.

 

TIP: Dojmy Nikol Chrastové si můžeš přečíst na jejím blogu.


Co se ti naopak líbilo nejméně?


Nikol Chrástová: Trochu mě překvapilo, že tu část, která byla sestříhána do vysílání Novy, jsme točili jenom jednou. Co vím, tak se někdy točí klidně třikrát a vybere se to nejlepší, takže mě trochu zaskočilo, že se vzalo hned to napoprvé, kde jsme byli většinou vykulené. :D
Michaela Vančurová: Myslím, že všechno bylo super. :) Až teda na tu cestu do Prahy, která mi trvala 3 a půl hodiny.
Annette Krubner: Tak to opravdu nevím. Všechno bylo fajn.

Wendy Vill Felton: To, že natáčení do vysílání probíhalo na můj vkus docela hekticky a lidi, kteří na tom dělali byli i dost nervózní. Asi měli ještě dost práce před sebou.

 

Blogerky ve Snídani vystupují v čase: 23:52 a 37:14.

 

TIP: Dojmy Míši Vančurové si můžeš přečíst na jejím blogu.

 

Čím jsi byla nejvíc překvapená?


Nikol Chrástová: Kromě toho, co už jsem řekla, tak velikost studia. Nechápu, jak se tam mohou všichni namačkat.
Annette Krubner: Přesně, velikost ateliéru. To mě opravdu rozesmálo, tak velké to působí v televizi a ve skutečnosti je to dvakrát tak malé. :D
Michaela Vančurová: Stejně jako holky - jak je studio, kde se natáčí, malé. V televizi vše vypadá větší. A pak ty malé drobnosti. :)

Wendy Vill Felton: Stejně jako holky. Velikostí studia. Měla jsem určitou představu, jak by studio mohlo vypadat. Bylo mi jasný, že to nebude sál obrovský jako naše tělocvična, ale že to bude naopak takhle malinký mě teda vážně nenapadlo. Kameramani jsou, jak se říká, prostě kouzelníci.

 

Blogerky na Nově
Kamery a fotoaparáty nás stíhaly na každém kroku. (Foto: Jindřich Kodíček)

 

Chtěla bys dělat redaktorku na Nově, když jsi viděla, jak to tu chodí?


Annette Krubner: Nedokážu říct, jo i ne. Něco na tom je lákavé.
Nikol Chrástová: Já si přeji dělat redaktorku snad od deseti let, když jsem teď i viděla, jak to chodí, rozhodně bych redaktorku na Nově dělat chtěla. Nebo ještě lépe, chtěla bych dělat redaktorku a moderátorku.
Michaela Vančurová: Myslím, že ano.

Wendy Vill Felton: Mně se vždycky spíš líbila práce moderátorky. Ale potom, co jsem viděla, jak to chodí, by redaktorka nebyl špatný začátek. Je to ve stejný budově ne? :D Rozhodně bych práci redaktorky pro Novu neodmítla, je to příjemná zkušenost.

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii8 hlasů
Vaše hodnocení