Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blíží se výročí, svátek, narozeniny, nebo jiná událost, která souvisí s tím, že budete obdarována zajímavým dárkem?

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Víme, jaké dárky ženy dostávají nejraději

Tipy
zdroj: shutterstock.com Tipy
aktualizováno 10.02.2016, 00:00 | 08.02.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Blíží se výročí, svátek, narozeniny, nebo jiná událost, která souvisí s tím, že budete obdarována zajímavým dárkem?

Pokud ano, a váš partner nebo manžel se vás neustále ptá na to, co byste ráda, pojďte se inspirovat. Přinášíme vám seznam těch nejzajímavějších dárků, které ženy nejčastěji dostávají. A pravdou je, že určitě je o co stát.

Originalita je cestou k úspěchu

Ne vždy se musí jednat o praktický dárek, jelikož takových mají ženy doma více než dost. Řada z nich se totiž shoduje na tom, že dokážou ocenit hlavně originalitu. Když jsou zvoleny skutečně záviděníhodné dárky pro ženy, které opravdu nejsou tuctovým zbožím, je radost zaručena. Jelikož chceme být v našem přehledu i konkrétní, nesmíme zapomenout zmínit takové, se kterými muži rozhodně zaujmou. Jedná se třeba o:

• Horké lávové kameny pro domácí masáž
• Možnost pojmenovat si hvězdu na noční obloze
• Originální tričko s netradičním potiskem

Když je praktičnost vyžadována…

Ne všechny ženy ale chtějí jenom originalitu, proto nesmíme zapomenout ani na ty, které mají raději praktičnost. A ta se nemusí nutně týkat třeba jenom vybavení jejich domů, nebo konkrétních bytů. Může se dotýkat i jich samotných a jejích zájmů. Takovým příkladem mohou být rotopedy za skvělé ceny. I když si mnoho mužů myslí, že takovým dárkem mohou ženu urazit, ne vždy to platí. Pokud jejich partnerka nebo manželka aktivně sportuje a miluje zdravý životní styl, jedná se o klasický praktický dárek. Pravdou však je, že u línějších žen, které příliš necvičí, by mohl být daný dárek přijímán s rozpaky. Už je však na každém muži, zda svou partnerku skutečně zná a zda ví, co jí může koupit konkrétně.

Cestování? Rozhodně krok správným směrem

Ženy nesnášejí nudu. Na tom se shodne většina z nás. Pokud jste i vy taková, mohou vás zaujmout třeba zajímavé večeře, nebo lístky do kina. I to jsou zajímavé tipy na dárky, které řada žen ráda dostává. Co ale dominuje, to je určitě možnost cestování. Řekněte sama, zda byste právě vy nebyla nadšena, pokud by partner pro vás dva zakoupil zajímavou dovolenou. Hitem poslední doby je určitě jedinečná dovolená v Itálii, která je spojena s nádherným podnebím, krásnými písčitými plážemi, ale třeba i vynikající gastronomií. A nemusí to být nutně jenom Bibione a Rimini, jelikož je i řada dalších zajímavých lokalit.

Se šperkem žádný muž chybu neudělá

Že chce každá žena vypadat skvěle? O tom rozhodně není pochyb. Nezapomínejme proto na to, že krásu každé ženy podpoří unikátní a originální šperk. Ten by měl být primárně z ušlechtilého materiálu, mezi který dnes můžeme zařadit třeba:

• Kvalitní stříbro
• Žluté zlato
• Bílé zlato

Samotný základní materiál ale jenom málokdy bývá tím, co zaujme nejvíce. A to, i když je zpracován v zajímavém designu. Hitem u většiny žen jsou šperky s křišťály. Právě jedinečné kameny totiž dokážou dodat každému šperku originalitu a tolik lákavý blyštivý vzhled. A je jedno, zda jde o prsten, náušnici, nebo třeba řetízek nebo náramek. Vše zkrátka okouzlí.

I oblečení je správnou volbou

Na módu si dnes ženy zkrátka potrpí - o tom rozhodně také není pochyb. Proto nezapomínejme na to, že ve výčtu oblíbených dárků se nacházejí i ty, které podpoří outfit každé dívky nebo ženy. Nemusí se ale jednat jenom o klasický kousek do šatníku, jelikož lepší volbou jsou kožené kabelky. Z jakého důvodu? Jsou nejenom kvalitní, ale jsou praktické, skvěle vypadají a navíc u nich nehrozí riziko spojené s chybným výběrem konkrétní velikosti. Dnes je navíc takových kabelek na trhu celá řada a tak rozhodně není problém vybrat tu pravou. A co když se muž netrefí do vkusu? Nevadí, jelikož ze zákona mají internetové obchody povinnost přijmout zboží zpět, a to bez udání důvodu. Tato lhůta je dlouhá celých 14 dní.
 0 hlasů
Vaše hodnocení